Новий "паркан", тепер навколо телеканалу "Рада"?

Статус: Offline
Реєстрація: 22.04.2009
Повідом.: 20422
Новий "паркан", тепер навколо телеканалу "Рада"?

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення після обмеження трансляції каналу ТВі хоче відключити і парламентський телеканал «Рада», повідомив заступник голови ВО «Батьківщина», народний депутат України Микола Томенко.

«Навіть у найгірші часи тиску на свободу слова в Україні через пряму трансляцію пленарних засідань Верховної Ради на Національному радіо і телеканалі «Рада» можна було слухати та бачити, що відбувається у парламенті. На жаль, цей останній привілей демократії та свободи слова в Україні, завдяки якому можна було дізнатися, що існують різні точки зору стосовно різних питань розвитку України, ближчим часом буде зліквідовано», – цитує Томенка його прес-служба.

За його словами, стало зрозуміло, що виключення телеканалу «Рада» із так званого «соціального пакету» в деяких областях України не є випадковим. Воно відбувається на підставі рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України, згідно з яким, до т.зв. «соціального пакету», тобто переліку обов’язкових для показу каналів кабельними операторами, уведені інші канали, близькі до влади та з надзвичайно низьким рейтингом. Натомість парламентський канал «Рада», за рішенням Нацради, не потрапив до «соціального пакету». Це означає, що з нового року, якщо ситуація не зміниться, парламентський телеканал «Рада» може зникнути із «соцпакету» і збережеться лише у супутниковому телебаченні.

На думку політика, Верховна Рада має відреагувати на цю ситуацію. «Всі фракції парламенту будуть захищати право громадян на те, щоб бачити, що відбувається у стінах українського парламенту. І вже ближчим часом Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення має прозвітувати про свою так звану діяльність, зокрема, і в контексті фактичної ліквідації парламентського телеканалу «Рада», – вважає Томенко.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Це що, народ позбавляють задоволення дивитись "фаріон"!?
А я тільки губу розкатав на новий, бекоштовниій, захоплюючий комедійний серіал "Засідання ВР".
Нехай хоч по четвергам залишать, хоч в день голосувань, бо буде дуже сумно жити.
 
Це що, народ позбавляють задоволення дивитись "фаріон"!?
А я тільки губу розкатав на новий, бекоштовниій, захоплюючий комедійний серіал "Засідання ВР".
Нехай хоч по четвергам залишать, хоч в день голосувань, бо буде дуже сумно жити.
Розкатали свої губи:D Не хочуть ПРасти, щоб уся країна бачила та чула, коли будуть їх "роздягати" перед усім українським народом.
 
Це що, народ позбавляють задоволення дивитись "фаріон"!?
А я тільки губу розкатав на новий, бекоштовниій, захоплюючий комедійний серіал "Засідання ВР".
Нехай хоч по четвергам залишать, хоч в день голосувань, бо буде дуже сумно жити.
:D:D:D
 
народ не хочет видеть красномордых пи-аров из свадобы и обеднённой (опущенной) опизиции ГЫГЫГЫГЫГЫГЫ, долбоёбы
 
народ не хочет видеть красномордых пи-аров из свадобы и обеднённой (опущенной) опизиции ГЫГЫГЫГЫГЫГЫ, долбоёбы
За вашим підписом під цим постом, я зрозумів тепер, що вас двоє юзерів: (артем і франко).
 
Ну, ось. Розпочалось. "Рада" починає транслюватися з перебоями. Потім наступний крок буде пов"язаний, начебто, з поганою роботою технічного апаратного забезпечення телеканалу з наступним відмиканням. Подивимось. може я не правий?
 
Назад
Зверху Знизу