Не доверяй свинарчукам и рыгам

Это ждет всех зрадников-порохоботов ! :браво:


Арестован сепаратист, призывавший в Интернете создать «Одесскую народную республику»
Декабрь 2,

D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82-696x1010.jpg


В Службе безопасности Украины заявили, что в Одессе арестован интернет-агитатор, подозреваемый в посягательстве на территориальную целостность и неприкосновенность Украины.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Надюша, а при чем тут порохоботы?
 

Закуплено російські шоломи для пілотів Повітряних Сил ЗСУ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А казали що американці шоломи заслали та і французські наче кращі?
 
Закуплено російські шоломи для пілотів Повітряних Сил ЗСУ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А казали що американці шоломи заслали та і французські наче кращі?

Наверно лётчикам эти 5 шт. шлемов удобней и, значит, полезней в войне. Что не их сбили вместе с французским шлемом, а они сбили.

Зрада так зрада. Всем зрадам зрада ... 5 штук.

Згадаємо також, що отримані від США у 2015 році 200 комплектів авіаційних шоломів, вочевидь, так і не змогли пристосувати для наших літаків і про них давно нічого не чути.

Водночас наразі відсутня інформація щодо прийняття на озброєння будь-яких нових шоломів, саме тому мабуть і закуповуються російські.

Верните Мародёра. Тот натренированно по-мародёрски начинал счёт от 1000, не менее, любой хуйни
 
Наверно лётчикам эти 5 шт. шлемов удобней и, значит, полезней в войне. Что не их сбили вместе с французским шлемом, а они сбили.

Зрада так зрада. Всем зрадам зрада ... 5 штук.



Верните Мародёра. Тот натренированно по-мародёрски начинал счёт от 1000, не менее, любой хуйни

Фу, яку смердячу струю ти пустив, позбав мене від твох висерів, якщо не маєш конструктивної відповіді. Краще не напружуй гузно.
 
Фу, яку смердячу струю ти пустив, позбав мене від твох висерів, якщо не маєш конструктивної відповіді. Краще не напружуй гузно.

Законспектировал? Тогда живи.
Я тебе не трогал. Ты сам доебался
 
Законспектировал? Тогда живи.
Я тебе не трогал. Ты сам доебался
Ага то я доїбався? Просте запитання на твою ж тему, відразу в тебе ступор думок, та інші процєси що не підлягають інтелектуальному контролю. Дарма ти напружуєшся, я не фахівець у колекціонуванні випорожнень.:цехф: Не мрій, та не сподівайся.:нудно:
 
шо, и тут этот дурачок лагерный сыпет обещалками зекоманды?)) Верит же, ебанько, в светлое будущее от клоуна))
 
эгегей, ебанько! Чего Свинарчук с Аваковым не сидят? Это ж клманда Пороха..вместе ж воровали. Или наебал вас Зе? ))
 
СВОЯ ВОЙНА: комбат 503 батальона Сухаревский: С 2016 по 2018 год бумагооборот в армии вырос в 7 раз.
 
Каждый, кто работает на свинорыла- участник этой вакханалии.
 
Пусть живут.
Но только больше не воруют

Мені теж цікаво, що ж я вкрав?:нудно:

свинорылохвалебной
Наведи приклад де я хряка хвалив? Невдячна він свиня, якщо я дійсно його хвалив. Он він на кізяк себе напружує намагаючись звинуватити мене у крадіжці, десь, чогось.
 
Назад
Зверху Знизу