Футболист Зозуля выставил на аукцион медаль за участие в финале Лиги Европы

cre

Статус: Offline
Реєстрація: 24.12.2009
Повідом.: 816
Футболист Зозуля выставил на аукцион медаль за участие в финале Лиги Европы

censor_news_middle2.jpg

Футболист Зозуля выставил на аукцион медаль за участие в финале Лиги Европы. Вырученные средства пойдут на помощь бойцам АТО. ФОТО
Нападающий днепропетровского ФК "Днепр" Роман Зозуля выставил свою медаль участника финала Лиги Европы на благотворительный аукцион. Вырученные средства футболист намерен направить на нужды украинских военнослужащих в зоне АТО.
«Ні для кого не секрет, що війна ще не закінчена і наші хлопці все так само потребують допомоги, адже вже настала зима. А в полях це відчувається набагато сильніше! На даний момент, моє найвище досягнення у футболі – фінал Ліги Європи. З цього пам'ятного і історичного матчу у мене є медаль. Сьогодні я хочу виставити її на аукціон! Всі виручені кошти підуть на потреби хлопців у зоні АТО!», - написав футболіст.
Стартова ціна за срібну медаль становитиме 10 тисяч гривень. Останню ставку, за словами Зозулі, можна буде зробити за хвилину до Нового Року.
Раніше нападник «Дніпра» передав 33 тисячі гривень на форму для бійців АТО. Також він створив благодійний фонд «Народна армія». За це Міністерство оборони України нагородило Зозулю медаллю «За заслуги перед Збройними Силами України».

пысы: админы, а помните Вы меня в прошлом году забанили за подобное предложение для наших олимпийцев продать или выставить на аукцион их путлеро-сочинские медали и деньги отдать на поддержку или ВСУ или добробатов??? причем забанили с пометкой "Идиотизм..." с максимумом очков бана!!! Не расскажете почему???
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу