В Харькове уничтожена мемориальная доска бандеровскому "патриарху":)

Статус: Offline
Реєстрація: 24.09.2007
Повідом.: 862
В Харькове уничтожена мемориальная доска бандеровскому "патриарху":)

Харьков, Июнь 24 (Новый Регион, Дмитрий Орлов) – 23 июня в центре Харькова группа неизвестных людей сорвала мемориальную доску, установленную в память о Патриархе Украинской греко-католической церкви Иосифе Слипом.
Посилання видалено
 
Харьков, Июнь 24 (Новый Регион, Дмитрий Орлов) – 23 июня в центре Харькова группа неизвестных людей сорвала мемориальную доску, установленную в память о Патриархе Украинской греко-католической церкви Иосифе Слипом.
Посилання видалено
- ты только проснулся ??? https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=227227
 
Ярослав Ющенко: СБУ знайде вандалів, котрі позбиткувалися з пам"яті Йосипа Сліпого

Харьков/20080625 17:31/ “Я звернувся до начальника управління Служби безпеки України в Харківській області генерал-лейтенатна Андрія Мухатаєва відразу ж, як тільки дізнався про сплюндрування пам"ятного знаку. А мене про це повідомили буквально протягом години”. Про це в інтерв’ю Офіційному сайту Блоку заявив заступник голови партії “Наша Україна”, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ярослав Ющенко. Нагадаємо, що 23 червня група з 15-20 чоловік близько 20 години розбила гранітну дошку на будинку відділення міліції, де в 1961 році утримувався під вартою нині покійний патріарх Української греко-католицької церкви Йосип Сліпий.
“СБУ активно займається цією справою, і на скільки мені відомо - небезрезультатно. Розслідування знаходиться на контролі у влади”, – зазначив заступник голови ОДА.
“Винних буде притягнено до відповідальності. В усякому разі, мене в цьому запевнив начальник управління СБУ в Харківській області Мухатаєв”, – наголосив Ярослав Ющенко, - повідомляє прес-служба блоку./



Источник: Посилання видалено
 
Туда ему и дорога.
 
Зверосоветские дебилы, ещё не окончательно вымерли. Констатация факта.
 
этт дебил оказывается, только новый рыгион читает.
 
и с твоим любимым "ПДРС" - это не стыкуется? ... :іржач:
 
Назад
Зверху Знизу