Я гіржусь своїм президентом!

Статус: Offline
Реєстрація: 03.11.2009
Повідом.: 4374
Я гіржусь своїм президентом!

Януковичу подарили велосипед. А так же икону, Библию и лавровую ветвь

Это в 2010 году.:)

И (я к тому, что все пожелания сбываются....:D:D:D) вот теперь он будет:


..."Президент України Віктор Янукович заявив про свій намір діставатись місця роботи, пересуваючись на велосипеді. Про це повідомляє сайт Федерації велоспорту України з посиланням на прес-службу президента.

Беручи приклад з європейських політиків, я вирішив їздити на роботу на велосипеді, – пояснює Янукович. – Саме велосипедом користується велика частина європейських політиків. І оскільки Україна намагається бути якнайближчою до поглядів Європи, я прийняв таке рішення.”

“Коли ми дізналися про президента на велосипеді, ми дуже зраділи, – зрадів Голова Асоціації велосипедистів Києва Василь Ровер, – Адже це означає, що незабаром у Києві з’явиться ще одна велодоріжка!”


И что просто умиляет (лак для волос теперь для президента важный момент):

“Якщо він буде їздити в шоломі, в нього може прим’ятись зачіска!” – прокоментувала інформацію народний депутат від Партії регіонів Таїсія Повалій. (тая просто взірець ....."політика" пр)"

ПіСі: Відомо також, що велосипед, яким пересуватиметься Віктор Янукович на роботу, буде жовтого кольору. :D:D:D:D

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


yanukovych-victor.jpg
 
Отэто жесть:іржач::іржач::іржач: У меня истерика.....
 
“Коли ми дізналися про президента на велосипеді, ми дуже зраділи, – зрадів Голова Асоціації велосипедистів Києва Василь Ровер, – Адже це означає, що незабаром у Києві з’явиться ще одна велодоріжка!”

Ебанутые, теперь в Киеве, комендантский час введут, на время проезда....:іржач:
 
ПіСі: Відомо також, що велосипед, яким пересуватиметься Віктор Янукович на роботу, буде жовтого кольору.
а ниче смешного. То только автомобильную дорогу перекрывали, что бы он проехал. Теперь пол района перекроют.
 
На велике скучно вот если бы вымостил дорогу пеньками и бежал бы на работу по пенькам вот это было бы круто
 
Т.е. это в вертолете будут теперь велосипед возить?
 
Для езды на велосипеде основным требованием является отсутствие у каждого встречного тебя угандошить. Если в Европе политики себе могут это позволить, то наши вряд ли:D

Хотя может ему в вертолет велотренажер поставят. Типа, и педали крутит, и передвигаться безопасно:D
 
пробки теперь будут на 5-6 часов больше...пока доедет
 
Никогда он не поедет на велике-он на вертолете летать-то боится.
Может выедет один раз при условии оцепления двух ближайших кварталов:D
 
теперь транспорт будет стоять не 15 минут, а 3 часа - пока кортеж проедет
 
Так шо ви такі невірячі Хоми? :D:D:D

Все буде як в Європі!

Доріжка для президента та доріжки для охорони, а ви, дебіли будете по окружній мандрувати:D
 
Виктор Федорович, а на метро слабо ? ;)
 
Картина маслом: Бульдозер на велосипеде, а кругом автомобили охраны. Со скоростью 8 км/час.
 
Назад
Зверху Знизу