Янукович тікав в Крим із Запоріжжя на російських вертольотах. Свідчення його екс-охоронця

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Янукович тікав в Крим із Запоріжжя на російських вертольотах. Свідчення його екс-охоронця

22-23 лютого 2014 року екс-президента Віктора Януковича в Запорізькій області забрали три російських військових вертольоти і доставили в Крим
Про це під час допиту в Оболонському райсуді Києва заявив колишній охоронець Януковича Віктор Різниченко, передають "Українські Новини ".
Він супроводжував Януковича під час втечі з України. За його словами, увечері 21 лютого Янукович, його сім'я та охоронці вилетіли на двох вертольотах з "Межигір'я" у Харків.
З Харкова вони вилетіли на двох літаках Falkon у невідомому напрямку, але диспетчер "Украероруху" передав екіпажу вимогу Олександра Турчинова повернутися на аеродром.
Тому літаки сіли в Донецьку, де Янукович із охороною пересів в автомобілі й виїхав у бік Криму.
"Під час руху біля Бердянська (Запорізька область) ми під'їхали до сільськогосподарського поля. Освітили його фарами й відразу ж на поле сіли три вертольоти Мі-8", - розповів Різниченко.
За його словами, на вертольотах були зображені червоні зірки, пілоти були у військовій формі, але без шевронів.
"Я так думаю, що це були вертольоти Росії", - розповів екс-охоронець Януковича.
На цих вертольотах колишнього президента перевезли в Анапу. А звідти 23 лютого його було доставлено на літаку в Крим.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
кому это уже интересно сейчас?
 
кому это уже интересно сейчас?
Тем, кто грустил(-т) по Вите должно быть интересно

5gabbc.jpg
 
Все по хуй как оно текало , только шоколадники не могут успокоиться. Надрачивают на Витю и рассею. ТС пидор .
Есть ощущение, что ты недавно и навсегда разочаровался в Вите?
Иначе, как пояснить твои слова?
За него голосовал в 2010-м?
 
Из Бердянска в Анапу понятно ,а зачем в Крым потом возили
 
свежая важная инфа:клас::іржач:
 
А разве может бежать законно избранный президент у которого была вся полнота злочинной влады в стране?

нет,конечно.
прогуливался в Раисю с неофициальным визитом.
тогда раиским пограничникам стоит выдворить сатрапа в нэньку,как лицо уже 4 года(т.е систематически) ,нарушающее режим пограничного и миграционного контроля раиси
 
Господи какой феерический пизд...
Да об этом сам путин давно рассказывал, как они его "спасали". Для кого это секрет?! Сколько лет этой нафталиновой новости?! ТС придурок в схроне сидел? Или под наркотой был?! Только сейчас узнал?!
И да еще вопрос: в россии что новости закончились?

Ну не помню про вертолеты ,Анапу. Говорили ,что в Крым приехал и в Севастополе на базе чф РФ сидел ,потом на белом катере к едрене матери
 
А разве может бежать законно избранный президент у которого была вся полнота злочинной влады в стране?

Конечно,особенно если его рабовладелец из Кремля уже дал старт новой,открытой фазе оккупации Украины где гопник одну из главных ролей играет в виде жертвы госпереворота и просильщика ввести войска спасти ярусских.
 
З Харкова вони вилетіли на двох літаках Falkon у невідомому напрямку, але диспетчер "Украероруху" передав екіпажу вимогу Олександра Турчинова повернутися на аеродром

Чет я не понял , с какого перепуга Турчинов приказывал вернуться экипажу самолета , в котором был президент ?
 
Конечно,особенно если его рабовладелец из Кремля уже дал старт новой,открытой фазе оккупации Украины где гопник одну из главных ролей играет в виде жертвы госпереворота и просильщика ввести войска спасти ярусских.

ага, понятно - значит евромайдан - проект кремля :ги:
 
З Харкова вони вилетіли на двох літаках Falkon у невідомому напрямку, але диспетчер "Украероруху" передав екіпажу вимогу Олександра Турчинова повернутися на аеродром

Чет я не понял , с какого перепуга Турчинов приказывал вернуться экипажу самолета , в котором был президент ?

когда одни захватывают власть - то такое бывает...
 
Назад
Зверху Знизу