• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Альтернатива мобилизации - служба в резерве.

Статус: Offline
Реєстрація: 06.01.2013
Повідом.: 2725
Альтернатива мобилизации - служба в резерве.

В связи с грядущей четвёртой волной, а вернее говоря 4-5-6 в одной, советую подумать над слудующей альтернативой:

1. Існуюча система пільг та привілеїв резервістів
Резервіст забезпечується безкоштовно:
- військовою формою одягу з передбаченими для військовослужбовців знаками розрізнення, що свідчать про їх належність до резервістів;
- харчуванням та проживанням у військових частинах під час виконання обов’язків служби у військовому резерві;
- медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України під час виконання обов’язків служби у військовому резерві.

Резервісту компенсується:
- середньомісячна заробітна плата на підприємстві, в установі, організації за час, що він перебував у військовій частині та виконував обов’язки служби у військовому резерві;
- вартість проїзду до військової частини та в зворотному напрямку.

Резервісту виплачується:
- грошова винагорода в кінці року (від 1600 до 3100 грн.), розмір якої залежить від військового звання;
- грошова виплата із розрахунку до двох мінімальних заробітних плат на місяць за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України (2500 грн.);
- якщо він тимчасово не працює та перебуває на обліку в Державному центрі зайнятості – мінімальна заробітна плата за весь період перебування у військовій частині;
- добові за кожен день перебування у військовій частині.

Резервісту гарантується:
- збереження місця роботи, а також займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Резервіст має можливість:
- отримати відстрочку від призову на строкову військову службу (для громадян призовного віку);
- бути звільненим від призову на строкову військову службу, після виконання обов’язків служби у військовому резерві протягом строків першого та другого контрактів;
- просуватися по службі;
- отримувати чергові військові звання;
- підвищувати кваліфікацію, отримати нову військово-облікову спеціальність;
- під час виконання обов’язків служби у військовому резерві користуватися всім переліком соціальних гарантій та пільг, якими користуються військовослужбовці.

В сегодняшней ситуации я рассматриваю службу в резерве единственной альтернативой, приемлемой для меня. Пока в разработке некоторые изменения, вот они:

Резервісту буде гарантуватися:
- для цивільних працівників – пенсія за віком на пільгових умовах (на 5 років раніше за умови проходження служби у військовому резерві не менше 15 років);
- для військових пенсіонерів – зарахування служби у військовому резерві до вислуги років (3 роки служби у військовому резерві зараховувати за 1 рік військової служби);
- надання дітям резервістів переважного права щодо зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи;
- надання дітям резервістів, за місцем проживання їх сімей, в першочерговому порядку місць у дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах незалежно від форми власності;
- можливість отримання медичної допомоги у військових медичних закладах охорони здоров’я;
- право на санаторне-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України з пільговою оплатою вартості путівок.

Резервісту буде виплачуватися:
- одноразова грошова винагорода (в розмірі двох мінімальних заробітних плат – 2500 грн.) у разі укладання контракту на проходження служби у військовому резерві під час звільнення з військової служби (за рішенням Міністра оборони України).


ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ служби у військовому резерві від виконання військового обов’язку в запасі.

Резервіст.

1. Характер проходження служби - Добровільний.

2. Підготовка (збори) - Гнучкі підходи. Підготовка проводиться у зручний для резервіста час, за узгодженням з його роботодавцем.

3. Грошове забезпечення за перебування на зборах (виконання обов’язків) - добові - Грошова виплата із розрахунку до двох мінімальних заробітних плат на місяць (до 2500 грн.).

4. Грошова винагорода в кінці року у разі засвоєння програми підготовки (від 1600 грн. до 3100 грн. в залежності від військового звання резервіста).

5. Призначення до військових частин під час мобілізації - До складу військової частини на посаду, яку обирає сам.

6. Порядок призову під час мобілізації - За викликом командира військової частини, одночасно з відмобілізуванням військової частини, в якій резервіст проходить службу.

7. Військовий колектив після призову - Командний склад та співслужбовці відомі, бойові побратими.

Військовозобов’язаний (мобілізований).

1. Характер проходження служби - Примусовий.

2. Підготовка (збори) - Підготовка обов’язкова, проводиться у чітко визначений термін.

3. Грошове забезпечення за перебування на зборах (виконання обов’язків) - добові - не має.

4. Грошова винагорода в кінці року у разі засвоєння програми підготовки - не має.

5. Призначення до військових частин під час мобілізації - До складу будь-якої військової частини на посаду за рішенням військового комісара.

6. Порядок призову під час мобілізації - За викликом військового комісаріату в будь-який час проведення мобілізації (навіть у наступну добу після звільнення зі Збройних Сил України).

7. Військовий колектив після призову - Командний склад та співслужбовці невідомі.
 
Какие требования к резервистам? Возраст, здоровье и тд.
 
середньомісячна заробітна плата на підприємстві, в установі, організації за час, що він перебував у військовій частині та виконував обов’язки служби у військовому резерві;

А вот если человек работает не в Украине, то как тогда?
 
ТС,в резерве ты никому не нужен. там и своих вояк-альтернативщиков хватает.
 
Мда-с ...
Это как в советской армии, седня ты при штабе конверты клеишь в образе связиста, завтра ты с автоматом по горам Таджикистана или не дай Бог интернациональный долг отдаешь в Афганистане.
Вы думаете шо то поменялось?
 
Мда-с ...
Это как в советской армии, седня ты при штабе конверты клеишь в образе связиста, завтра ты с автоматом по горам Таджикистана или не дай Бог интернациональный долг отдаешь в Афганистане.
Вы думаете шо то поменялось?
Україна воює в Таджикістані та Афганістані? :іржач: Тобі звідтіля привезли мішок чогось? :іржач:
 
Служба в резерві це майже єдина можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




в некотором повторяет первый пост
можно сказать пруф с контактами)
 
не бзди, таких, как ты никуда никто не заманивает..себе дороже.
 
буду дома схожу в военкомат. Но у нас там пидор редкий сидит.
Скорее всего будет энергично послан нахуй.
 
в общим кому война, а кому и ...

Иван Савельев
8 ч. ·
Итак. Итоговый пост по посещению военкомата. Исходная задача-пройти медкомиссию и получить на руки военник. Выполнение. Приехал,пошел к военкому. Предьявил ему справки о том чем я занимался полгода в армии и за что получил "За особисту мужнисть". Получил направление на медкомиссию и всеми неправдами ее прошел. Почему неправдами-у меня зрение минус шесть с половиной. В общем теток взял на няшность,мужиков на патриотизм. Начмед подписал,пожал руку,все ок. И дальше началось. Прихожу к подполу(пишу именно так,потому что назвать эту жирную свиноту с рыбьими глазами офицером я не могу) Михееву-выпишите мне военник.
Не могу.
Почему????
У меня закончился приемный день.
?????? Шесть минут назад?????
Да.
Ииииии?
Приходите двенадцатого.
??????????
У нас Новый Год.
!!!!!!!!!!!
Вызвал военкома,обьяснил ситуацию.
Идите гуляйте две недели,потом прийдете. При этом у них стол уже накрыт,тетки в миниплатьях и дождике ходят. Тут я перешел на армейский код и переспросил-а вы не заметили,что в стране война?
И что? А у нас приемные дни и вобще,будете шуметь-выкинем нах.
Я им обьяснил,что два жирных пупсика могут слегка надорватся в этом процессе.
После этого мне было обещано призвать меня первым по мобилизации и отправить рыть окопы на самом забитом полигоне. Я попрощался армейским кодом и ушел-говорить с этими ммммм..... было больше неочем.
В стране война. Полгода. А у них оливье,новый год и тетки в дождике. Военком Максимов и замок ейный Михеев. Я вот редко прошу чего,но!!!! Перпостите пожалуста максимально этот текст-выжгем саботажников из Деснянского военкомата,а остальные даст Бог-задумаются наконецто!!!!!

П.С.
после волны в фб и звонков куда надо история для сих работников военкомата, будет иметь для них не очень хорошее продолжение:

Елена Томашевская-ВовкСегодня по этому вопросу был разговорчик с военкомом!!! Сегодня - завтра обязаны вам перезвонить и пригласить! Согласно руководящим документам - у военных только два выходных! Не во всех военкоматах такие уроды! Прошу вас поинформировать меня о результате!
Иван СавельевЭто не наши методы. Бить надо не по ебалу,бить надо так,чтобы эти суки лет через пять,бухая в самой засраной рпзливайке Лесного массива вспоминали меня матюками и вспоминали как они на ровном месте вылетели из армии с голой жопой и волчим билетом. Учтите,что я не озвучиваю тут полностью реакцию и решения ихнего минобороновского начальства. О которой я уже в курсе. Всему свое время....
3 ч.
Нажмите, чтобы раскрыть...
А вот и результат:smile_12:


Иван Савельев
19 мин. ·
О реакции Минобороны на вчерашний пост простого гражданского(это я,то есть). Сегодня в Деснянсклм военкомате,с восьми тридцати утра работает спец.комиссия с целью полной инспекции его деятельности. Вот так.
П.с. Ну шо,пожрали оливьешечки на новый год,нетоварищи полканы и подполы? Не поперхнулись,мля?
П.п.с Всем кто предлагал набить морду и т.д. и т.п.-бить морду большого ума не надо,а вот не бить ее-это да,это надо уметь.
 
Кредитные каникулы мобилизованным на срок мобилизации - и в военкоматах добровольцы снесут двери.
И валютно-кредитному Майдану было-бы чем заняться.
 
ТС - желаю успеха в службе в резерве!
 
Назад
Зверху Знизу