судят мйдановца Івана Бубенчик

  • Автор теми andrecooper
  • Дата створення

andrecooper

A
судят мйдановца Івана Бубенчик

У засіданні Печерського райсуду Києва з обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивствах «беркутівців» активісту Майдану Івану Бубенчику оголошено перерву на три години. Як передає кореспондент УНІАН, на початку засідання Бубенчик заявив, що у нього є адвокат, якого він сам винайняв і тому він не потребує послуг захисника від держави. Після цього новий адвокат попросив суд час до завтра для ознайомлення з підозрою, врученою Бубенчику. Своєю чергою прокурор заявив, що години на ознайомлення з документом буде достатньо. Після цього суддя Печерського райсуду В’ячеслав Підпалий ухвалив рішення надати адвокату три години для вивчення матеріалів справи. Як заявив журналістам у перерві судового засідання сам Бубенчик, його було затримано на українсько-польському кордоні у пункті пропуску «Шегині». Він збирався поїхати до Польщі на півдня. Окрім того, підозрюваний зазначив, що не визнає провини у вбивстві правоохоронців, яке йому хоче інкримінувати прокуратура. На запитання журналістів, чи визнає він факт вбивства правоохоронців, Бубенчик сказав: “Ці слова неадекватні реальності. Тому я не буду відповідати. Я захисник народу і знищую ворога, і знищував. Народ хтось мусить захищати. 20 лютого я робив усе, щоб вони дерли звідси, з Майдану…”, - заявив Бубенчик. Також він спростовував твердження прокурора про те, що не з’являвся для проведення слідчих дій. “У 2016 році мої відповіді влаштовували прокурора, а сьогодні він вирішив призначити мене підозрюваним”, - сказав Бубенчик. Крім того, він висловив здивування з приводу того, що після двох повісток на допит до нього застосували примусовий привід. Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 3 квітня, з’явилася інформація про затримання й вручення підозри учаснику Революції гідності Бубенчику, який підозрюється у причетності до вбивства співробітників спецпідрозділу МВС “Беркут” на Майдані.

Прокурор Департаменту спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Олексій Донський повідомив УНІАН, що Бубенчику висунуто підозру у двох вбивствах й одному замаху на вбивство «беркутівців». Він додав, що Бубенчик раніше перебував у статусі свідка у кримінальному провадженні про вбивства правоохоронців під час акцій протесту взимку 2014 року, однак ухилявся від співпраці зі слідством. Також Донський заявив, що прокуратура вимагатиме від суду обрати Бубенчику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки він підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину. Кримінальне провадження щодо загибелі “беркутівців” та інших правоохоронців під час Революції гідності розслідується ще з 2014 року, і у минулому році в Департаменті спецрозслідувань стверджували, що мають певні напрацювання щодо підозрюваних у даній справі. Проте до сьогодні підозр нікому не оголошували.

Детальніше читайте на УНІАН:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Прокурор Департаменту спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Олексій Донський повідомив УНІАН, що Бубенчику висунуто підозру у двох вбивствах й одному замаху на вбивство «беркутівців». Він додав, що Бубенчик раніше перебував у статусі свідка у кримінальному провадженні про вбивства правоохоронців під час акцій протесту взимку 2014 року, однак ухилявся від співпраці зі слідством. Також Донський заявив, що прокуратура вимагатиме від суду обрати Бубенчику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки він підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину.

Вот и конец Революции Достоинства. :confused:
 
Менты ж не люди. Сабаков так сказал. Подставил Бубенчика. Оторвут теперь бубенчики Герою майдана.

В "нормальной" по твоим меркам стране ты бы уже беззубым обвафленным ртом сопрано давал показания на своих подельников.
 
надати адвокату три години для вивчення матеріалів справи

помню как кернесу перенесли рассмотрение на несколько недель просто потому, что адвокат просто не успел ознакомиться с делом :D
 
если такие дела, то должны вся шобла которая на сцене заводила людей на майдане пойти следом за Бубенчиком, они же там были заводилы.
 
если такие дела, то должны вся шобла которая на сцене заводила людей на майдане пойти следом за Бубенчиком, они же там были заводилы.
Конечно должна! Но боюсь, что они не согласятся....
 
пишут что ГПУ ищут его сообщников. то есть Небесную Сотню скоро обвинят в убийствах мусаров
 
если такие дела, то должны вся шобла которая на сцене заводила людей на майдане пойти следом за Бубенчиком, они же там были заводилы.

Запросто могут посадить отстраненного Яценюка и Тягнибока.
Это же контра, шоколадная контра.
 
Прокурор Департаменту спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Олексій Донський с огнем играет...ну-ну......
 
Прокурор Департаменту спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Олексій Донський с огнем играет...
Он вовремя понял, какого ответа от него ждут, после поднятия майдановцами и другими патриотами известного баннера:
cac1fb.jpg
 
...пральна..ннада было стоять безвольно и не дергаться.....пусть тебя беркута пиздит и убивает...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Стрелок с Майдана. Почему прокуратура вдруг решила привлечь Ивана Бубенчика к ответственности за убийства "беркутовцев" в феврале 2014 года
 
Так выглядит полная победа контрреволюции.
Я уверен это далеко не последнее дело против активистов Майдана.

Порошенко войдёт в историю как человек ставший президентом благодаря победе Майдана и как президент при котором начали судить майдановцев.
Как я уже говорил в другой теме - отличное начало предвыборной кампании. :клас:
 
у майдановцев оружие не было. Бубенчик огент кремля неиначе
 
помню как кернесу перенесли рассмотрение на несколько недель просто потому, что адвокат просто не успел ознакомиться с делом :D
А дело штепы перенесли из-за того что она боялась зайти в здание суда.
 
Назад
Зверху Знизу