Харків. Початок лижного сезону.

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Харків. Початок лижного сезону.

Сьогодні з ранку до темряви прокатався на лижах. Людей на лижах поки що небагато, але вже є !!!



А от минулого року я (навіть на тих самих лижах) покатався у Мордорі. Був вкрай здивований відсутністю людей у них на лижних стадіонах. Навіть на гарно обладнаних та повністю безкоштовних. Вирішив удосконалитися у цьому через який небудь інет-сервіс, у якому люди звичайно обліковують кілометраж та калорії, на 99 відсотків це Strava. Не полінувався та порівняв нас, Гейропку та кацапів. Вийшло просто дивовижно! Результат порівняння мене взагалі наштовхнув на роздуми - чому ж кацапи таке бидло? Чи може сама ноосфера (замля та люди) захищає свої корисні копалини для майбутних поколінь людей? І тому над самими важливими своїми коштовностями населила таке бидло як кацапи?

 
Баніть, друзі, Youtube мої відео постійно. Навіть достаньо нейтральні, про лижи, наприклад. Десь там у модерації сховалась кацапська сволота.

attachment.jpg
 

Вкладення

  • Youtube-block-my-video-1.jpg
    Youtube-block-my-video-1.jpg
    57.2 КБ · Перегляди: 727
якщо кому-нубдь буде потрібно разбанбвати свої про-українськи відео на ютюбе, ось вам приблизна рибка, що потрібно писати
attachment.png
 

Вкладення

  • Youtube-compiants-2.png
    Youtube-compiants-2.png
    20.7 КБ · Перегляди: 686
Баніть, друзі, Youtube мої відео постійно. Навіть достаньо нейтральні, про лижи, наприклад. Десь там у модерації сховалась кацапська сволота.

attachment.jpg

Мій ролик не блокують... я зібрав вже 187 тисяч переглядів. Це більше за Шарія й жопоморду Монтяншу разом узятих.
На часі монетизувати свій канал ютуб... але хто знає як це зробити?
 
Назад
Зверху Знизу