Банк Траст все

Статус: Offline
Реєстрація: 20.01.2011
Повідом.: 126
Банк Траст все

Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 06 грудня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення № 468-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк Траст" до категорії неплатоспроможних".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Это хорошо или плохо? :попкорн:
 
а хз, у меня кредит там. Кому передадут? как платить? и платить ли пока? не знаю
а вот у вкладчиков головной боли поболле будет, наверное
Пусть поделятся клиенты Михайловского-чем это грозит
 
UzEd.jpg
 
:DВласниками істотної участі в банку є український бізнесмен Володимир Авраменко (78.9%) та громадянин РФ Сергій Бєляєв (16.1%). Водночас, до середини 2015 року акціонерами банку були громадяни РФ Ілля Юров, Микола Фетісов та Сергій Бєляєв.
 
Там еще Брюс был при делах недавно
 
Ждем очередных ебанатов на финансовом майдане.
 
Это хорошо или плохо? :попкорн:

фиолетово

Ждем очередных ебанатов на финансовом майдане.

а зачем? они почти все попадают под выплату фонда гарантирования вкладов

За даними НБУ, 96% вкладників ПАТ "Банк Траст" отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму у 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Загальна гарантована сума відшкодування сягає 552 млн. грн.
 
Траст который лопнул
 
А Платинум все никак не накроется. Удивительно!
 
Это еще при мне было,я тогда еще спрашивал а Уиллис вообще в курсе этого фото?Я лично видел в Харькове

От мені цікаво, чи знайшлись настільки епічні лохи, які віднесли свої гроші в банк, у якого навіть на рекламі пікчі нелегальні?
 
а хз, у меня кредит там. Кому передадут? как платить? и платить ли пока? не знаю
Из далека долго.
Движется черная Волга.
И будет выть волком.
Тот, к кому она едет за долгом.
Все стекла в осколки.
Семейное фото падает с полки.
Причин никто не поймет толком.
 
Первый раз слышу. Вот если б наебнулся Bank & Trust Company, про который у меня возникла первая мысль, то была бы полная жопа
 
Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 06 грудня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення № 468-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк Траст" до категорії неплатоспроможних".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Да и куй с ним ;)
Даже не слышал о нем никогда ...

первый раз слышу о таком
где вы находите такие банки)))

:D :пиво: :клас::клас::клас:
 
Назад
Зверху Знизу