Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 14

Мне одному то не стерпеть, уж давят падлы.
 
1755269_original.jpg
 
Вопрос сродни, ну так чего ты добился в этой жизни?
Нет.. совсем другой вопрос.
Я- это я. То, чего я добился, или не добился, никого особо не волнует. И своими достижениями я особо никому навредить не могу.. Ну.. разве что я добился стать президетном России.

А мы говорим о процессе, который меняет жизнь целому народу.
То есть я, украинец, сидящий в америке, завишу от того, в какую сторону полетит коктейль Молотова на Майдане, брошеный незнакомым мне человеком.
И меня это волнует.. меня это не может не волновать.
 
а вобще,Если серьезно, если там таки есть мужчины, они-то должны хоть какую-то подработку найти, думаю в городе есть такая, чтоб с понедельной оплатой была

теоретически - да... но, к примеру, в том скандальном репортаже о "Ласточке" работница лагеря говорила, что на сельхозработы были предложения, но согласилось 4 человека из 20, а остальные отказались...
 
а ну ка, что тут у нас вкратце?
 
Мы же тупые хохлы.. сами не сможем. Нам помочь надо.. направить.. подать руку дружбы, так сказать...
Тут вот что интересно...На каждом углу они твердят что нет такого народа как украинцы(в широком смысле слова) а есть русские со своим наречием.Но при этом утверждают что украинцы ничего не могут,всё им Расеюшка дала,и вообще предатели.Так если украинцы ничего не могут,и вообще предатели и всё такое то значит они и сами такие,сами ж говорят что мы это они.Но вот простая мысль что если они избранный народ а украинцы такие ужасные не могут они быть тем-же самым что и они народом никак не может поместиться в их голове.Потому они придумали отмазку что украинцы обмануты кем-то и их нужно спасать.
 
Брати й сестри, за підсумками 25 червня.

З невтішного:

«Перемиря» продовжується в односторонньому порядку. Терористи обстрілюють позиції сил АТО, підривають залізниці, захоплюють нові адмінбудівлі.

Гинуть і мирні громадяни. У тому числі - діти. Сьогодні лікарі повідомили , що вбитому терористами 24 червня в Антрациті 10-місячному маляті один з уламків попав прямо в серце.

Я не знаю, якою треба бути тварюкою, щоб стріляти з підствольника по дитячому майданчику. Як це взагалі можливо? Одне слово – нелюди.

2. Дивні речі відбуваються в Генпрокуратурі України. Скорочення апарату ГПУ, про яке оголосив голова відомства – безумовно, позитив. Але тут же на посаді першого заступника генпрокурора відбулася дивна ротація: Н. Голомшу замінив бувший прокурор Києва Н. Герасимюк.

Проти кандидатури останнього, нагадаю, виступав «Правий сектор». Немов, цей пан працював в органах прокуратури в часи Януковича та фальсифікував кримінальні справи проти учасників Майдану.

Я не говорю, що «Правий сектор» - істина останньої інстанції. Але якщо вже такі серйозні звинувачення прозвучали, непогано було б провести ретельне розслідування і поставити всі крапки над «і» з приводу особи Герасимюка. А не призначати його нишком на таку високу посаду.

3. Переходячи від справ прокурорських до справ військових. У нас зявилася інформація про те, що деякі генерали, що виявили особливу прудкість при Януковичі у справі розвалу армії, потроху прощупують підґрунтя для повернення у військове відомство.

У звязку з цим ми спробували зясувати долю одного цікавого документу. А саме – результатів розслідування, проведеного Міноборони ще у квітні цього року, з приводу руйнування Збройних сил. А там, за нашими даними, вказані прізвища конкретних генералів та адміралів – винуватців, не побоюся цього слова, трагедії. Ці матеріали були передані до Генпрокуратури, і з тих пір про них нічого не чутно.

Кінців розслідування ми поки що не знайшли – в ГПУ хаос через нові призначення. Але чекаємо, що генпрокурор В. Ярема проллє світло. По-перше, Батьківщина має знати своїх «героїв» у обличчя. А по-друге, не можна допустити цих «стратегів» знову до МО та Генштабу.

З доброго:

1. Кабмін прийняв рішення про інженерно-технічне облаштування державного кордону з Росією. Великого Китайського муру не буде, але рови, колючий дріт та технічні засоби спостереження - обов¢язково.

Нехай у Кремлі стогнуть і плачуться, що Київ не може провадити демаркацію в односторонньому порядку. Всім (крім самих росіян) вже зрозуміло: кожен сусід Росії може почуватися спокійно, лише відгородившись від Путіна високим парканом.

А за цим парканом бажано мати зграю злих псів (тобто прикордонні війська та армію). Щоб непрошені посланці Путіна залишилися не лише без штанів, але й без дечого більш цінного. Бо одного разу ми з Росією вже «подружилися». Тепер розхльобуємо.

2. В ЄС створюється новий орган – група підтримки України, куди увійдуть європейські чиновники та дипломати. Мета групи – координація структур ЄС з питань, повязаних з Україною.

Створення такого органу для співпраці з країною – не членом Євросоюзу, безпрецедентне. Сподіватимемось, що це не лише красивий крок, але й дійсно якісно новий формат роботи Брюсселя з Києвом.

3. СБК затримала терористів, що готували диверсії та теракти у Дніпропетровську, та мріяли про «Дніпропетровську народну республіку», яка б тісно співпрацювала з «ЛНР» та «ДНР».

Нарешті, мрія неспроможних «президентів» та «прем¢єрів» «народної республіки» щодо тісної співпраці з покидьками суспільства, таки збудеться. Щоправда, за гратами. Тут їх чекає захоплюючий і пишний процес інавгурації біля тюремної параші. Як полюбляв говорити їх духовний батько Гімлер. "Jedem das Seine" – кожному своє…
 
Ромку понесло :D
Патриот - на 146%
но вот журналист так не реагирует, больше выдержки надо.

а какая задача журналиста? или у нас журналистов, как и министров по поведению оценивают, а не по выполнению задач?
 
Нет.. совсем другой вопрос.
Я- это я. То, чего я добился, или не добился, никого особо не волнует. И своими достижениями я особо никому навредить не могу.. Ну.. разве что я добился стать президетном России.

А мы говорим о процессе, который меняет жизнь целому народу.
То есть я, украинец, сидящий в америке, завишу от того, в какую сторону полетит коктейль Молотова на Майдане, брошеный незнакомым мне человеком.
И меня это волнует.. меня это не может не волновать.
Я про то, что вопрос чего добился майдан, это вопрос демагога.
Все что ты скажешь демагогу, будет резюмировано как "ебать ты лошара".
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тори, это тебе!!!!
 
Останнє редагування:
Я в этом году пропускаю заграничный отпуск. У меня активная фаза ты знаешь чего. Кольцо сжимается, чуть чуть и я победю. На крайняк поеду у Адэсу. И морем подыхаю и город красивый посмотрю.
а чё в Адесу то? во Франкиве воздух плох иль горы невысоки? ставишь возле горнай реки палатку . селишь там свой выводок и дышишь чистым патриотичным воздухом:клас: надеюсь польская палатка то имеется ?;)
 
Назад
Зверху Знизу