НАБУ відкрило кримінальну справу стосовно Гонтаревої

Статус: Offline
Реєстрація: 16.08.2014
Повідом.: 1455
НАБУ відкрило кримінальну справу стосовно Гонтаревої

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження, фігурантами якого стали голова Національного банку Україна Валерія Гонтарева та директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін. Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури, помічник генпрокурора Владислав Куценко. Він додав, розслідування розпочато на підставі його рапорту. Кримінальне провадження зареєстроване 3 січня за ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги). "У рапорті я підняв питання про махінації з активами ліквідованих банків на суму близько 315,6 млрд. грн. та про можливу причетність до таких махінацій очільниці НБУ та директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб", - написав Куценко на своїй сторінці у Facebook.
Владислав Куценко зазначив, що передав до НАБУ лише "маленьку частину" фактів, які можуть свідчити про причетність Гонтаревої та Ворушиліна до махінацій. У найближчий час він обіцяє передати детективам НАБУ додаткові "достатньо серозні матеріали".
Кримінальне провадження зареєстроване в ЄРДР за №52017000000000006 за ч.3 ст.365-2 Кримінального кодексу України.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ситуация! Етить колотить....
 
Пора и ей присоединиться к группе непОнятых....попить кофе с ... да хоть с Саа...ахкакимоппозиционером.
Ну... Как по мне тупо ищут крайних. Для меня ответ прост,- её назначали!
Это как если б у меня Виктория Сергеевна главбух вывела на СПФЛ кумы 36845 грн.... А я ж типа не знаю! Ой вэй... Хотя все транзакции только по Служебной записке, с занесением в журнал входящих, после подписи с занесением в реестр подписанных документов... Ой вэй!
А там еще и 1й отдел, и контрразведка, и стукачи и тд и тп....
Едрать! Жта новость сделала мой вечор!
 
Ну... Как по мне тупо ищут крайних. Для меня ответ прост,- её назначали!
Это как если б у меня Виктория Сергеевна главбух вывела на СПФЛ кумы 36845 грн.... А я ж типа не знаю! Ой вэй... Хотя все транзакции только по Служебной записке, с занесением в журнал входящих, после подписи с занесением в реестр подписанных документов... Ой вэй!
А там еще и 1й отдел, и контрразведка, и стукачи и тд и тп....
Едрать! Жта новость сделала мой вечор!
Много ты написал. Многопониматьбукв. Нахрена?
Яценюк - сошел. Ярема- сошел. Кубив - сошел. И тд.
И Ей пора. Сойти.
 
Много ты написал. Многопониматьбукв. Нахрена?
Яценюк - сошел. Ярема- сошел. Кубив - сошел. И тд.
И Ей пора. Сойти.
Чистят концы? Цена выхода дело в 12 ярдов $? Брось...
Эта жопа стока не стоит...
 
Украл кастрюлю 10лет, украл миллиард херой Украины. Янык не попадает.
 
Ну, добре.
НАБУ видкрила справу. Окей.
Ставлю на особистий контрол. Подивлюсь, що воно и як, вспливе чы пИде на дно. НАБУ.
 
Работают, молодцы! Хотя не понятно кем она там является - может просто свидетель
 
идет подготовка к операции бакс 32 грн
 
про можливу причетність до таких махінацій

Перекладіть, будь ласка, зрозумілою мовою (можна, навіть, англійською). Что, блядь!, значит "можлива причетнисть"? Т.е. чуствую, что крала, а доказать не могу?! Ну и я чувствую, для этого нехуй быть генпрокурором! Пра возвращать смертную казнь за экономические преступления. Спиздил больше ляма - на шибенецю.:відстій: А то получается как в анекдоте:
-Сколько будет 2*2?
-10.
-???
- 3 мне, 3 вам, и 4 в кассу.
 
Назад
Зверху Знизу