Гудзь і гепа

Статус: Offline
Реєстрація: 24.04.2012
Повідом.: 252
Гудзь і гепа

Ґудзь – українською «наростень», «вузол», звідси всім відомі слова:
на одязі наростає «ґудзик», птах із наростом ззаду – «чорногуз», лелека. В Америці Обаму ласкаво кличуть чорногузом, птах, який іде й трясе задом – «трясогузка».

Вираз «впасти на ґузно», приземлитися на сідниці можна замінити одним словом – «гепнутися», бо гепа – це і є ґузно… Адже це звуконаслідувальні слова, що передають падіння: беркиць, геп, гряк, гуп, плюх, хряп. Відоме всім прислів’я «Що він діє? Біля печі гепу гріє». Дупло у гепі – дупа.
Гузно, яке закалялося (забруднилося по крупному, обісралося), – срака.

0gheac.jpg


fahh2c.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


:незнаю:
 
идут карикатуры
ТСа с расконсервированием
 
Ебать ты расконсервировался...
 
та тут хочешь-не хочешь законсервируют на года, а потом опа... и ты снова в строю :)
 
Прикольно. У аффтара есть все шансы или стать грохнутым, или перекупленным.
 
Да то блогера где-то выкопала старые рисунки и решила выебнутся. Посмотри на ее фотку, там и карикатура не нужна. Жаба натуральная.
То я Городской Дозор вспомнил. Они же тоже едрать его знает когда стали на Гепу бочку катить (карикатуры, статейки разоблачительные и тп). И шо? Им дали денех, Гепа стал святым!
 
Ґудзь – українською «наростень», «вузол», звідси всім відомі слова:
на одязі наростає «ґудзик», птах із наростом ззаду – «чорногуз», лелека. В Америці Обаму ласкаво кличуть чорногузом, птах, який іде й трясе задом – «трясогузка».

Вираз «впасти на ґузно», приземлитися на сідниці можна замінити одним словом – «гепнутися», бо гепа – це і є ґузно… Адже це звуконаслідувальні слова, що передають падіння: беркиць, геп, гряк, гуп, плюх, хряп. Відоме всім прислів’я «Що він діє? Біля печі гепу гріє». Дупло у гепі – дупа.
Гузно, яке закалялося (забруднилося по крупному, обісралося), – срака.

0gheac.jpg


fahh2c.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


:незнаю:

только поциент иногда забывает как его самого зовут
 
Назад
Зверху Знизу