Питання!

otk

Статус: Offline
Реєстрація: 18.06.2010
Повідом.: 3606
Питання!!!!

Многоуважаэмие гражданє, гражданки ну і гражданєтки, тє шо уже нє гражданє, но єшо і нє гражданки! Оце дуже назрєло питання до вас, на яке необхідна дуже розумна відповідь.
В общєм дєло було так, сам я хлопець молодий та відний, ну як сяду за сараєм, то до самого лісочку і видно. І вот надумав я якось на днях нашій Мані зробити сюрприз, ну тоєсть, шоб всьо було по взрослому, ну ви мене зрозуміли. Повіз я її у місто, купував їй морозиво фруктове на паличчі, ну це такий ділікатес городський. Водив її до рибок, ми там їх через кругле вікно дивилися, бо на верх нас чомусь не пустили. Потім я її як настоящий джантльмен кактав на оцьому як його ліфту, не пожаднічав, аж чотири рази катав!!! Потім ми як культурниє люді пошлі хвільму подивитися, називається "Кунілінгус, як поміч при досягненні оргазму через задній прохід", дуже повчальнна така фільма. Ну а вот потім трапився так сказать облом, гражданє, як істенний джантльмен я культурно так і кажу Мані: "Мила моя сісечка, а не пара нам з тобою культурно так покохатися?"
І от тутички я де чого не зрозумів, осбливо її відповідь: " Ненаглядний мій пісюнчику, я не можу". Ну я конєшно все розумію, може корова не доєна, а бо свині не нагодовані, і так дуже культурно питаю:" А чому?"
І як ви думаєте чому? Тому що внеї чоловік та троє дітей.
У звязку з цим у мене декілька питань:
1. Не вже чоловік та троє дітей це перешкода?
2. Повернуть мені кошти за фруктове на паличчі, ну самі розумієте, Маня ж не дала.
3. І головне питання: чому оту тощу сраку у стольнаучному фільмі називали заднім проходом?
С нєтєрпєнієм жду ваших відповідєй, бо уже самогон заканчується.
 
многа букаф непонятных да и слов неизвестных:)
 
Дуже креативно.
 
2. Предъяви чеки ей и требуй деньги назад, а если не даст то в суд!
 
Похоже, лавры Буницына Долегу спать не дают.
 
Вимагаю перекладача. :увага:

Многоуважаэмие граждане, гражданки ну и гражданеткы, е что уже не граждане, но ешо и не гражданки! Вот очень назрело вопрос к вам, на которое необходимо очень умная ответ.
В общем ло было так, сам я парень молодой и Вене, ну как сяду за сараем, то до самого леску и видно. И вот решил я однажды на днях нашей Мани сделать сюрприз, ну тоесть, чтоб все было по взрослому, ну вы меня поняли. Повез я ее в город, покупал ей мороженое фруктовое на паличчи, ну это такой диликатес городских. Водил ее в рыбок, мы там их через круглое окно смотрели, ибо верх нас почему не пустили. Потом я ее как настоящий джантльмен кактав на этом как его лифта, не пожадничав, четыре раза катал! Потом мы как культурные люде пошли хвильму посмотреть, называется "Куннилингус, как помощь при достижении оргазма через задний проход", очень повчальнна такая фильма. Ну а вот потом случился так сказать облом, граждане, как истенний джантльмен я культурно так и говорю Мане: "Милая моя сисечка, а не пара нам с тобой культурно так покохатися?
И вот тутычки я где чего не понял, осбливо ее ответ: "ненаглядный мой писюнчику, я не могу". Ну я конечно все понимаю, может корова не доена, а потому свиньи не накормлены, и так очень культурно спрашиваю: "А почему?"
И как вы думаете почему? Потому что внеи мужчина и трое детей.
В связи с этим у меня несколько вопросов:
1. Не уже муж и трое детей это помеха?
2. Вернут мне деньги за фруктовое на паличчи, ну сами понимаете, Маня же не дала.
3. И главный вопрос: почему эту тощу сраку в стольнаучному фильме называли задним проходом.
С нетерпением жду ваших видповидей, потому что уже самогон заканчуеться.
 
В связи с этим у меня несколько вопросов:
1. Не уже муж и трое детей это помеха?
2. Вернут мне деньги за фруктовое на паличчи, ну сами понимаете, Маня же не дала.
3. И главный вопрос: почему эту тощу сраку в стольнаучному фильме называли задним проходом.

а таких вопросов не возникает:
4 я дурак?
5 кто сука?
:D
 
А треба було не морозиво, а молозиво.
 
Многоуважаэмие гражданє, гражданки ну і гражданєтки, тє шо уже нє гражданє, но єшо і нє гражданки! Оце дуже назрєло питання до вас, на яке необхідна дуже розумна відповідь.
В общєм дєло було так, сам я хлопець молодий та відний, ну як сяду за сараєм, то до самого лісочку і видно. І вот надумав я якось на днях нашій Мані зробити сюрприз, ну тоєсть, шоб всьо було по взрослому, ну ви мене зрозуміли. Повіз я її у місто, купував їй морозиво фруктове на паличчі, ну це такий ділікатес городський. Водив її до рибок, ми там їх через кругле вікно дивилися, бо на верх нас чомусь не пустили. Потім я її як настоящий джантльмен кактав на оцьому як його ліфту, не пожаднічав, аж чотири рази катав!!! Потім ми як культурниє люді пошлі хвільму подивитися, називається "Кунілінгус, як поміч при досягненні оргазму через задній прохід", дуже повчальнна така фільма. Ну а вот потім трапився так сказать облом, гражданє, як істенний джантльмен я культурно так і кажу Мані: "Мила моя сісечка, а не пара нам з тобою культурно так покохатися?"
І от тутички я де чого не зрозумів, осбливо її відповідь: " Ненаглядний мій пісюнчику, я не можу". Ну я конєшно все розумію, може корова не доєна, а бо свині не нагодовані, і так дуже культурно питаю:" А чому?"
І як ви думаєте чому? Тому що внеї чоловік та троє дітей.
У звязку з цим у мене декілька питань:
1. Не вже чоловік та троє дітей це перешкода?
2. Повернуть мені кошти за фруктове на паличчі, ну самі розумієте, Маня ж не дала.
3. І головне питання: чому оту тощу сраку у стольнаучному фільмі називали заднім проходом?
С нєтєрпєнієм жду ваших відповідєй, бо уже самогон заканчується.

ты старый и бедный?
 
Она в тебе не видит любовника. Захотела бы, то и не нужно особого вливания капитала.
 
Назад
Зверху Знизу