ОСАГО/ЗеленаяКарта/КАСКО/туризм/увеличение лимита - без выходных - Электронный полис!

Харків Форум > Харків > Головний

Старий 03.07.2022, 12:47   #421
coins717

З: Ukraine
Дописів: 30322

Re: " Президентская " гуманитарка

Старий 03.07.2022, 14:46   #422
fanFC_Metallist

Дописів: 2923

В чат боте делали давненько заявку, и пока нет уведомления о получении, но поменялся адрес получения. Так може быть?! И стоит ли ещё надеяться на получение!?)

Вгору
Старий 03.07.2022, 15:01   #423
Kenko_kk

Дописів: 525

Чат бот работает криво, если говорить цензурно. Можно пробовать стоять в живой очереди как у нас на Рогани происходит.

Вгору
Старий 03.07.2022, 15:49   #424
Present

Дописів: 1091

Цитата:
Допис від fanFC_Metallist
В чат боте делали давненько заявку, и пока нет уведомления о получении, но поменялся адрес получения. Так може быть?! И стоит ли ещё надеяться на получение!?)
До задницы этот ча-бот. Я вообще никого не знаю, кому пришло уведомление. Сам также зарегистрировался месяца 1,5 назад. Результата ноль.

Вгору
Старий 03.07.2022, 15:53   #425
Present

Цитата:
Допис від Stradan
Сегодня получил,без смс,просто по номеру телефона.Сказали уже смс не приходит.А как теперь на следующий месяц? Заявку чатбот не принимает, пишет через 30 дней.Теперь через 30 дней заявку-и сразу же можно получить будет?И ещё прикол-теперь других нельзя регистрировать сказали,каждый сам себя
А что паспорт не требуют?

Вгору
Старий 04.07.2022, 14:47   #426
u150307

Дописів: 38997

гуманитарка есть, ищите на своём районе, где обычно она была..

Вгору
Старий 04.07.2022, 14:49   #427
u150307

Цитата:
Допис від linter
А если палатку поставить возле отделения и не выходить ночью, это не будет считаться нарушением комендатского часа?
чтобы очередь первым занять за гуманитаркой?

Вгору
Старий 04.07.2022, 15:43   #428
Ingowar

Дописів: 3754
Цитата:
Допис від Старый фoрумчанін
Очень интересно, но нихуя не понятно. Если волонтёры озвучили факт хищения, то почему не вызвали копов, а под одобрительное улюлюканье стали выгружать паллеты с водой? Выгрузят - потом хуй докажешь, что там ехало, в том прицепе.
потому что с ними поделились! надо было вызвать наряд оформить! а они ой водичкой овсянкой накормим...

Старий 05.07.2022, 14:23   #429
ua21

Дописів: 31906

Цитата:
Я пошел на ближайший пункт,назвал код и получил.Очереди по номерам почти нет.Есть неебическая живая очередь.

Вгору
Старий 05.07.2022, 15:57   #430
Sanyasport

Дописів: 19

Цитата:
Допис від ua21
Я пошел на ближайший пункт,назвал код и получил.Очереди по номерам почти нет.Есть неебическая живая очередь.
Потому что смс с паролем хрен кому приходит
За исключением тех людей, у которых он указывался сразу при регистрации в телеге (в первые 2 недели)

Вгору
Старий 05.07.2022, 20:31   #431
Serenity1990

Дописів: 21

в мае подавали на академика смс не было и перевели они на другое отделение.зато человек знакомый в очереди почти через день с коробкой вижу

Вгору
Старий 06.07.2022, 11:48   #432
ua21

Дописів: 31906

Цитата:
Допис від Sanyasport
Потому что смс с паролем хрен кому приходит
За исключением тех людей, у которых он указывался сразу при регистрации в телеге (в первые 2 недели)
если нет кода,то назвываешь номер телефона и получаешь по нему

Вгору
Старий 06.07.2022, 11:50   #433
Sanyasport

Дописів: 19

Цитата:
Допис від ua21
если нет кода,то назвываешь номер телефона и получаешь по нему
Честно сказать, не знал
Раньше знакомых без него отправляли домой ждать смс подтверждение, или сообщение в чат-боте

Вгору
Старий 06.07.2022, 16:43   #434
MatroskinFM

Дописів: 206

Re: " Президентская " гуманитарка !Петіція!
..что-то меня сегодня "торкнуло", пришел с очередного проигранного квеста #президескаягуманитарка и думаю - может Зеля не вкурсе? может занят другими делами? ну пусть уже эту игру на выживание своим именем назовёт ну там какой нибудь Синегубов??? и мысль петицию! собрать каких то 25тысчь и баста! та на фоне роздратованого Харькова эти 25 000, та за 3 дня, как у Притулы на байрактары... короче по поиску не нашёл ни одну по теме... неужеле все довольны... блин, короче стал писать - получилась херьня канечно, но написало что если всё соответствует правилам, то опубликуют, а я ж там раз "блять" сказал... не ну как блять, вот так "найбільшу шкоду для політика зро!блять(аппечатка) його прихильники!" - проканает? в общем если нет давайте отредактируем, вот пока мой вариант:
Цитата:
Організаторам "презіденської гуманітарки" від "вдячних" харків'ян.
З початку повномасштабного вторгнення рашистів і першої вдалої "ответке" наших вояків, настрій був: "давайте ще"! і краще пригоняйте зброю, а та гуманітарка то тільки для нужденних і тільки адресно від волонтерів. але з часом, це все (гуманітарний бізнес) стало в місті центральним дійством із характерним бридким присмаком.
І поява на цьому тлі зненацька явища "президенская гуманитарка" - це був ядрьоний вибух: "регістрация в смартфоні, для кожного, кожний місяць, зарезервований пакунок, смс-ка коли вже зібрали і т.д.", короче "логістична революція"! і навіть назва "презіденська" не здавалась дуже наглою... Не-е, ну справді це ж від "зеленої" команди пішло: "країна в смартфоні", "дія", "еПідтримка" - ну щас як видадуть на карту "еПідтримка" місячну допомогу на ліки, продукти, комуналку - не використав за місяць, хай сгоряє. Можливості для полегшення життя в прифронтовому місті для городян нескінченні! Але ні, на цьому ж дуже багато "не заробишь" і "поєхало"...
І ось я, як і багато (більшість) харків'ян вирішив зіграти в цю гру #презеденскаягуманитарка. перше, оповіщення - сарафанное радіо(я дізнався випадково), по-друге чекаю смс - як шо не "отовариться" через 24 години резерв аннулюється... пів-тора місяця в напрузі - смс нема, але появилося сповіщення у якомусь (не там де регістрилися) телеграмм-чатботі: "ідіть вже всі натовпом без смс - там тільки вас і чекають". і почалося! спойлер: регуляні "битви за виживання" з різними роздратованими группами бійців за гуманітарний пакунок.
Перше враження, у напівпустому місті, в якомусь житловому дворі за гаражами (пр.гагаріна 179, 99 відділення НП) величезний натовп стревожених людей. з початку було три черги: "майскіє вчорашні" по списку, "майскіє з ночі" (з 4х ранку стоять) і "іюньські" (в основному за другим пакунком), а вже липень. з часом третю чергу "майськіє" вичавили, але вони не полишають спроби знову втрутитись в велику гру, бо правила цієї гри змінюються кожні пів часи, а до "конечної" зупинки ще далеко (для тих хто з чотирьох ранку до на-пів третю і довше). починається саме цікаве, не тільки гуманітарна їжа, а й гуманітарні видовища! і все це даром від "презідента" (цікаво він в курсі?).
Забігаючи вперед, я вже сьогодні був там четвертий раз (просунутий користувач) і... все міняється, а обличча тіж самі - мабуть я "затесался" в категорію "невдах". але сьогодні я не в образі, я записався вчора дуже високо (18м) і з надією, "неторопясь" прийшов у дев'ять ранку... але товариство вирішило сьогодні усіх вистроїти в одну чергу і я крокую дуже і дуже далеко. в черзі сплошні "іюньські" - сьогодні їх день! чекаємо... вчора була машина маленька (але дві - друга к 14:00),пакунки маленькі, не то шо позавчора! але позавчора було правило один коробок в одні руки, вирвав один на мамину регістрацію. чекаємо... На 11-ту ранку приїхала машина, велика! починають вивантажувать... вообще не пакунки - кульки, я б сказав кульочки. далі пішов по руках папірець - так тушонки немає, із тяжолого - сгущенка, але тільки 4... далі крупа, макарони, 0.2кг кохфе, печіво...о олія! короче йду додому, радію що деякі наглючи обличчя я завтра не побачу!
...писати всьо надоєло, перевіряти текст теж не хочу (як шо багато помилок - звиняйте, як шо будуть сили и можливість редагування - підправлю, щас шось "накотіло"), суть я сподіваюсь зрозуміла. резюмуємо: у нас цікаве місто, унікальне! тільки в Харкові найбільшу шкоду для політика зро!блять(аппечатка) його прихильники! Згадую як перед виборами прихильники Порошенко на всіх білбордах клеїли Петра з Кернесом - я тоді був упевнений, шо то була провокація, але ні. І от зараз, хтось зачьотно потролив гаранта нашої перемоги. Віримо шо вона (ПЕРЕМОГА) прийде, Слава ЗСУ! буде нова Епоха! Але всіх криворуких організаторов надо запам'ятати, більш того створити реєстр людей яким ні в якому разі не можна доручати державні справи!
п.с.может я конесно в "угаре" и через пару часов пройдёт, но если кто хочет поддержать, то пишите своё, и дальше если зарегистрируют то надо распространить по всем соцсетям, чтобы было... или не надо?

Вгору
Старий 06.07.2022, 18:13   #435
Kira4

Дописів: 1898

Цитата:
Допис від Present
До задницы этот ча-бот. Я вообще никого не знаю, кому пришло уведомление. Сам также зарегистрировался месяца 1,5 назад. Результата ноль.
Зарегилась 16 мая. 4 июля пришла смс . Простояла четыре часа, не было машины. Когда приехала машина с гуманитаркой, давали сначала у кого смс, потом у кого нет смс, но за май, а потом живой очереди, если что- то останется. Это на РЖМ.

Вгору
Старий 06.07.2022, 18:30   #436
u150307

Цитата:
Допис від Present
сообщения приходить не будут... нужно подходить в центр выдачи по месту жительства и узнавать. гуманитарка есть, выдают её по номеру , который вам дали. и без смс.

Вгору
Старий 06.07.2022, 18:33   #437
Banned

З: Korea (Republic of)
Дописів: 32672
Цитата:
Допис від Kira4
Простояла четыре часа

Вгору
Старий 06.07.2022, 18:51   #438
Dick Steele

Дописів: 20151

Цитата:
Надеяться надо всегда!)

Старий 06.07.2022, 23:32   #439
Present

Цитата:
Допис від u150307
сообщения приходить не будут... нужно подходить в центр выдачи по месту жительства и узнавать. гуманитарка есть, выдают её по номеру , который вам дали. и без смс.
По номеру телефона, или по номеру гуманитарного набора? Который, кстати, раньше отображался сразу в чате, после регистрации в боте, а сейчас его и близко там нет.

Вгору
Старий 06.07.2022, 23:37   #440
Present

Цитата:
Допис від Старый фoрумчанін
А шо там с ковидной тысячей? Кто не получил - всем простили? Не на часі?
С 24-ого февраля перестали выплачивать. Кто успел оформить выплату до этого времени, тот получил.

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харків Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Кум за кума, или Под чьим руководством в Харькове начнется президентская кампания «бело-синих» Медиапорт Новости 0 28.09.2009 15:00
ЦИК: президентская кампания должна стартовать 27 июня Медиапорт Новости 2 04.04.2009 10:47
В Грузии началась предвыборная президентская компания. edik Политика 6 22.08.2008 07:11
Парламентская или президентская? Сева Политика 44 25.04.2008 18:32

© 2003–2022, kharkovforum.com