Давайте обсудим Порошенко.

У зрадоебов есть еще отличительная черта - отсутствие мозгов. Ты же сейчас про себя же и пишешь. И про вашу братию. Вот вы же хотите, что бы то, кто вам не нравиться - не имел возможности написать что думает. Чтобы не имел возможности указать на вашу ложь и домыслы. Это - уже доказанный факт.

Узагальнення, це один із методів інформаційного впливу. Всю громаду, яка не підтримує політику Порошенка, ви записали в "зрадойоби". А це близько 90 відсотків населення України. Причепом ви приліпили їм низький рівень інтелекту, брехливість і
ленощі. І тут же ти пишеш, що це "доказанный факт". Ким доведений? Порохоботами, чи підлеглими найкращого генплокулола без освіти? Чи може когортою мінстеця, що відробляє замовлення Банкової?
Теж мені, чокалятні анал-ітики.:D
 
1. Порошенко не является экс-регионалом.
2. Против Онищенко есть доказательная база, и он официально является подозреваемым в ряде уголовных производств, по которым некоторым из фигурантов уже вынесены обвинительные приговоры.
3. Порошенко пусть даже и сукин сын, но он наш сукин сын, а Онищенко - откровенный враг.

По першому пункту більш розвернуто. А то я почну думати що Петро Олексійович одночасно член двух партій.:D
2. Я ж казав, суттєва відмінність.
3. Суперечне твердження. По перше, не варто ображати батьків Петра Олексійовича.:D У них (особливо у батька) є свої провини і вади. А по друге хто більший ворог Україні покаже час і справедливий суд.
 
Его никто не свергал, он просто самоустранился, а проще говоря съебался в хуйлостан с награбленным.

Ти подивись який карамболь виходить. Поки овощ був при владі, його майно було цілком легальне. А тільки він став на лижі, так зразу стало награбоване.:)
Не трапиться такий же випадок і з діючим гарантом?
 
Узагальнення, це один із методів інформаційного впливу. Всю громаду, яка не підтримує політику Порошенка, ви записали в "зрадойоби". А це близько 90 відсотків населення України. Причепом ви приліпили їм низький рівень інтелекту, брехливість і
ленощі. І тут же ти пишеш, що це "доказанный факт". Ким доведений? Порохоботами, чи підлеглими найкращого генплокулола без освіти? Чи може когортою мінстеця, що відробляє замовлення Банкової?
Теж мені, чокалятні анал-ітики.:D

Я писал про совершенно конкретных зрадоебов с форума. И вот форумом этот факт и доказан. Чо когда у них оказалась ветка, где они могут стирать все, что не нравиться, то уебок куратор стирал, другие зрадоебы поддакивали. Ну а с низким интеллектом это ты правильно заметил. Например на твоем примере. Потому что я уже писал конкретно про ситуацию с местными зрадоебами и какие они убогие шавки, что не могут без удаления сообщений оппонентов. Но видать тебе сложно более одного поста читать и помнить.
 
По першому пункту більш розвернуто.
Если коротко, то партия Порошенко - это Солидарность, которая должна была войти в состав партии регионального возрождения Украины и другими партиями поменьше. Но впроцессе создания Порох шото не поделил то ли с портфелями, то ли в программной части, то ли всё вместе. Но через полгода об анонсированном слиянии Порох выходит из союза всем составом партии Солидарность и и посылает всех оставшихся на хуй. Это 2001 г. Ещё Кучма в телеке чвакает и хуякает. А потом пришёл 2004 г. и Порох был как раз на майдане против ПР.
Так что тулить убогий штамп о том, что Порох - это сооснователь ПР, это признак скудоумия и вообще тупости.
 
Ти подивись який карамболь виходить. Поки овощ був при владі, його майно було цілком легальне. А тільки він став на лижі, так зразу стало награбоване.:)
Не трапиться такий же випадок і з діючим гарантом?

С чего ты взял, что его добро было легальным? Что то не помню особо оформленного и за декларированного. Наоборот, он сам говорил - что у него почти ничего нет. Ну там реально мало. Именно это и доказывает, что награбленное. Когда говорил что нет - а вдруг оказалось.
 
Я писал про совершенно конкретных зрадоебов с форума. И вот форумом этот факт и доказан. Чо когда у них оказалась ветка, где они могут стирать все, что не нравиться, то уебок куратор стирал, другие зрадоебы поддакивали. Ну а с низким интеллектом это ты правильно заметил. Например на твоем примере. Потому что я уже писал конкретно про ситуацию с местными зрадоебами и какие они убогие шавки, что не могут без удаления сообщений оппонентов. Но видать тебе сложно более одного пота читать и помнить.

Ти сам хоч зрозумів що написав?:рл:
 
Если коротко, то партия Порошенко - это Солидарность, которая должна была войти в состав партии регионального возрождения Украины и другими партиями поменьше. Но впроцессе создания Порох шото не поделил то ли с портфелями, то ли в программной части, то ли всё вместе. Но через полгода об анонсированном слиянии Порох выходит из союза всем составом партии Солидарность и и посылает всех оставшихся на хуй. Это 2001 г. Ещё Кучма в телеке чвакает и хуякает. А потом пришёл 2004 г. и Порох был как раз на майдане против ПР.
Так что тулить убогий штамп о том, что Порох - это сооснователь ПР, это признак скудоумия и вообще тупости.

Факт зостається фактом. Порошенко відіграв важливу роль у формуванні партії регіонів. А потім він був секретарем снбоу при Ющенко, міністром закордонних справ і нарешті міністром економічного розвитку і торгівлі при януковичі.
Принципова і безкомпромісна людина! Така ж як і шановний Тарас Чорновіл, всім знайомий політичний флюгер.:yahoo:
 
А что он вывозил камазами и вертолетом, тоже честно заработанное? У него разве была фабрика Рошен или что то подобное?

Я ж не стверджую що овоч взірцем всіх чеснот. Я показую ставлення до нього суспільства під час його каденції і після втечі. І проводжу аналогію.
 
С чего ты взял, что его добро было легальным? Что то не помню особо оформленного и за декларированного. Наоборот, он сам говорил - что у него почти ничего нет. Ну там реально мало. Именно это и доказывает, что награбленное. Когда говорил что нет - а вдруг оказалось.

Флюгеле! Молодець! Поки овощ був при владі, нікого не цікавило походження його майна. І тільки після його втечі його частково визнали награбованим.
Тепер дивимось на аналогічну ситуацію з теперішніми можновладцями. Задекларовано шалену кількість статків, походження яких більшість декларантів не може пояснити. Хтось покараний? Чи доказів не хватає?
І тільки на одного Онищенка докази знайшлись. Чи не тому, що він зливає компромат і руйнує при цьому систему кругової поруки?
 
Факт є фактом, - Порошенко це Солідарність, а ПР то ПР. І вони працювали окремо.

Але, є ще один факт, alexfast їздив до друзів з ФСБ в окуповану АР Крим випитизакусити та отримати інструкції.

Я очікував коли це буде сказано. Коли не хватає аргументів, тягнуть за вуха подорож до Криму.:D Дивні метаморфози. Людина яка здала Крим без єдиного пострілу -легендарний кривавий пастор. А підводний мисливець, що поїхав до "Крим це Україна" постріляти кефаль, це ворог України.:незнаю:
 
переворота небыло.
был мирный протест с бутылками, надеюсь мирный протест с бутылками повторится:)

Нет, не повторится в силу объективных причин и отсутствия легитимности у такого протеста.
 
Звісно Ви чекали і Вам таки надали.
Але Ви пропустили суть.
І, як звичайний гебіст, зосередилися на відповіді про "перефарбувати холодильник у чорний колір".

Як там кефаль?

Про гебіста сподобалось!:D
А про охоту на кефаль з профаном розмовляти не цікаво.
 
переворота небыло.
был мирный протест с бутылками, надеюсь мирный протест с бутылками повторится:)
dchcf8.jpg

Бидло, бутилки з бензином - це підручні засоби.

Бидло рускоє, почитай визначення що є терористичними актами (ст.1 Європейської конвенції по боротьбі з тероризмом)

Стаття 1

З метою видачі правопорушників Договірними Державами, жодний
з наступних злочинів не розглядається як політичний злочин або як
злочин, пов'язаний з політичним злочином, або як злочин, вчинений
з політичних мотивів:

a. злочин, визначений в Конвенції про боротьбу з незаконним
захопленням повітряних суден, підписаній в Гаазі 16 грудня 1970
року ( 995_167 );

b. злочин, визначений в Конвенції про боротьбу з незаконними
актами, спрямованими проти безпеки цивільної авіації, підписаній в
Монреалі 23 вересня 1971 року ( 995_165 );

c. тяжкий злочин, пов'язаний з посяганням на життя, фізичну
недоторканність або свободу осіб, які перебувають під міжнародним
захистом, включаючи дипломатичних агентів;

d. злочин, пов'язаний з викраданням людей, захопленням
заручників або тяжким незаконним затриманням;

e. злочин з використанням бомб, гранат, ракет, автоматичної
вогнепальної зброї або вибухових листів чи посилок, якщо це
призводить до загрози особам;

f. замах на вчинення будь-якого з вищенаведених злочинів або
участь як співучасника особи, що вчиняє або намагається вчинити
такий злочин.
 
тогда все голодали.
голод был в районах в 93-94 тоже

И? Ты внятно можешь мысль сформировать? Ты же кричал про какие то страшные преступления? Так вот - купить акции задешево у голодающих - не преступление. Не красиво конечно, но очень даже законно. И обвинить не в чем.

Причем повторю, я не знаю, как там было с заводами рошен. Так или нет. Я просто привел пример возможного варианта. Который без нарушения закона.
 
Флюгеле! Молодець! Поки овощ був при владі, нікого не цікавило походження його майна. І тільки після його втечі його частково визнали награбованим.

Что значит никого не интересовало? Официально у него и не было ничего. Не интересовало что - то, что официально не существовало. То, что у него есть неофициально - да, явно догадывались и считали что это наворовано.
Тепер дивимось на аналогічну ситуацію з теперішніми можновладцями. Задекларовано шалену кількість статків, походження яких більшість декларантів не може пояснити. Хтось покараний? Чи доказів не хватає?
І тільки на одного Онищенка докази знайшлись. Чи не тому, що він зливає компромат і руйнує при цьому систему кругової поруки?

Видишь ли, когда есть возможность ответить - можно легко написать, в чем бред. На онищенко нашлись обвинения не в том, что у него откуда то из 90-х деньги взялись, а в преступлениях сейчас. В совершенно конкретных преступлениях. Не абстрактных - откуда деньги взялись 20 лет назад первоначальные.

А зрадоебы очень любят муть и смешивать. Вот сейчас твой вопрос звучит так - почему на онищенко нашлись доказательства там за 14-15 год, а про других не нашлись за 90-е. И ответ очень простой - потому что да, сейчас не ищут доказательств за 90-е. Потому что даже по закону срок давности по многому прошел. И еще потому, что сейчас главная цель не какую то вселенскую справедливость пытаться восстановить - а попытаться сделать так, чтобы все олигархи и не очень работали бы по закону, платили бы налоги, не получали бы никаких льгот просто так и тд. Вот это цель. А пока зрадоебы будут кричать - почему там ахметова за 90-е не тронули, зачем преступления за сейчас рассматривать - ничего толкового не будет.
 
Назад
Зверху Знизу