Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
А хіба не на часі позбавити fesky64 доступу до цієї теми та й взагалі до форуму? А кураторство у темі розширити до кількох юзерів, аби не було "сліпих" зон, поки один куратор відсутній. З огляду на обставини, що склалися, тобто нездоровий ажіотаж довкола теми і намагання деяких зайд розвести срач.

Баніція збереже чистоту сторінок.
 
Не стоит принимать на свой счёт. Это они даже ещё не начали про сексуальную неудовлетворённость, методички и менструальный цикл:D

Вообще не принимаю, т.к. сейчас сижу и ем перед монитором киевский торт (фабрики рошен, можно начинать истерить:)), идут месячные, поэтому сексуально не удовлетворена. Недвижку уже приплели, изничтожение темы и мрачнейшее ущемление пользователей в правах так-же, как и финансовую нечистоплотность, было даже СБУ-ФСБ:браво:, методички сама могу написать. А я тут ни штрафа пока не раздала, ни поста не удалила:D
 
Зато тебя пидаром не обозвут. у них так заведено, по зековской привычке, а петроф на зону часто ходил - чиККолатный ***** ему мерещится теперь постоянно.))
даже не хочу думать о том, что с ним там на зоне делали, когда в баньку туда к корешу ходил.

Я у них полгода мужиком числилась:D
 
А хіба не на часі позбавити fesky64 доступу до цієї теми та й взагалі до форуму? А кураторство у темі розширити до кількох юзерів, аби не було "сліпих" зон, поки один куратор відсутній. З огляду на обставини, що склалися, тобто нездоровий ажіотаж довкола теми і намагання деяких зайд розвести срач.

А для ясності процитую і це.
 
Якщо зараз якийсь адмін на диво надумав на ніч почитати, що коїться в цій темі, то прошу, будь ласка, закрийте доступ до теми йобаним йовбакам. По постам можна зрозуміти, що і для чого тут коїться.
Спонсор теми "Світоч" та "АВК".
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу