Чому ми у Харкові не святкуємо День Незалежності?

Справді, чому? Усі міста і села святкують, а ми ні? Що це? Спадок колоніального минулого? Як можна так себе не поважати, щоб не пишатись своєю незалежною країною? Яка б вона не була (а все залежить тільки від нас самих) але це наша Країна.
Шануймося браття і сестри, бо ми того варті!

отэта вброс :рл:
 
Яким "нарєчієм"? Наче літературною українською спілкуюся.
 

Меня всегда недоумевало обращение начинающееся с "гражданин"...
А вдруг человек к которому так обращаются - лицо без гражданства?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
До чого тут "малоросійське нарєчіє" до української мови? Перше існує в твоїй запаленій уяві. Друга- об'єктивно.
 
Рыба моя, тебе вроде уже расписали, что празднуем, но более толерантно. Не отходи от темы
 
Справді, чому? Усі міста і села святкують, а ми ні? Що це? Спадок колоніального минулого? Як можна так себе не поважати, щоб не пишатись своєю незалежною країною? Яка б вона не була (а все залежить тільки від нас самих) але це наша Країна.
Шануймося браття і сестри, бо ми того варті!

Розкажіть будьласка як там святкують всі міста та села?
І як Ви пропонуїте святкувати?
Чи Вас засмучує чому святкові заходи не такі пафосні ніж на День міста?

Насамперед все вперається в гроші. Те що виділено на нього з бюджету - витрачається на офіційні заходи. І мабудь ці офіційні заходи проходять не гірше ніж у інших містечках та селах, але в порівнянні з Днем міста, виглядає як крапля у морі.
А місцевий бізнес навряд витримає коляду на пафосні святкування двох днів поспіль.
А як що Ви готові проплатити святкування, то знайдеться багато охочих погуляти на святі.

Доречі в минулому році День міста святкували разом з Днем незалежності 24 серпня.
 
Справді, чому? Усі міста і села святкують, а ми ні? Що це? Спадок колоніального минулого? Як можна так себе не поважати, щоб не пишатись своєю незалежною країною? Яка б вона не була (а все залежить тільки від нас самих) але це наша Країна.

Просто тупо выебуются...
"Если собака делать не чего - она лижет яйца" (с)
 
Я краще розповім, в чому горе України. Воно полягає ось в таких "товаріщах" як ти. Нема вже 22 роки проклятотого Богом і всім людством Савецкава Саюза, а ви ще хапаєтесь за нього, вибираючи до влади усілякі кпу та пр. А треба переступити і йти далі. В минулому нема майбутнього!
 
Какой город. такие и праздники. Большинству харьковчан важнее отпраздновать день возобновления иго.
 
А ти не бачиш? Ну тоді я навряд чим допоможу.
 
Справді, чому? Усі міста і села святкують, а ми ні?

К моменту её обретения Харьков и так добросовестно на всех ложил болт. Для нас тут не особо что изменилось, так что, праздновать особо нечего.
 
ТС, успокойся, я буду праздновать и 23-го и 24-го, и немного 25-го с утра
всё, закрывай тему, она же ни о чём ))))
 
ТС,не шибко надейся на своих "лесных братьев",ибо вот их мысли вслух:
hgOQeQ_kTtg
 
Гордиться независимостью могут только закомплексованные рабы, для всех остальных - это нормальное состояние
 
Назад
Зверху Знизу