хохлы versus москалі

Але у вас є обов'язки володіти мовою цієї держави. І використовувати її на роботі та в державних закладах. Все крапка. Не подобається - далі знаєте.
Цікаво, яким нормативним документом установлен обов'язок володіти мовою, і яка передбачена ​​відповідальність за невиконання, невже ж валіза-вокзал-Росія.
 
Ну а главное - русский это родной язык минимум в нескольких поколениях для большинства населения восточной Украины.
Деккільком поколінням. Але не коріному народу. Чому ви вирішили, що ви і ваші предки мали і маєте право нав'язувати свою мову коріному народу?
І не потрібно тут розповідати байки про більшість населення. Вас меншість. Більшість вас тільки в деяких містах. А решта населення просто русифіковане. Бо так робила імперія. Бо намагалася знищити українців як націю. Бо був етноцид нашого народу.
Некоторые связывают его с Россией. Причем тут россия (страна-террорист)? Он для нас родной! Так почему мы должны подчиняться догме: в Украине должен быть только один гос. язык - украинский?
Причин багато. Бо українці тут титульна нація. Бо українці тут коріна нація, а ви панаєхавші окупанти і їх нащадки. Бо українську мову нещадно нищили і намагаються і далі нищити або хоча б застолбити існуючий стан. Бо в Роісяндіє є мода проголошувати російськомовні території своїми, як це відбулося в Криму і на Донбасі. Бо українці тут, в Харкові таки мають право повернути своїм дітям та онукам мову своїх предків, а не понаєхавшіх окупантів.
Почему это повторяют как мантру? Перейдем на украинский - лучше жить станем, за завещал великий Ющ? Это у нас такая косность мышления? 21 век, в куче стран даже не два гос. языка, а больше. И ничего - живут, и даже лучше нас.
Збережемо свою націю і державу. А також історію і традицію. Вам цього звичайно ж не зрозуміти. Бо разом з мовою ви не сприймаєте і нашу історію і наші традиції. Ви звикли тут жити як плантатор серед тубільців. Презирливо обзиваючи українців селюками та бЄндєровцями...
Приняли бы уже нормальный закон о языках - давно бы не было политических спекуляций на эту тему.
Спекуляції будуть до тих пір, поки в нас не зникнуть совки і рашкодрочери. Бо цих людей влаштує тільки закон, в якому буде заборона української. Чим наприклад цих ідіотів не влаштовував РАДЯНСЬКИЙ закон про мови? Який відверто не влаштовував українців, бо занадто завищував значення росіянскої.

В кино сходите - украинский дубляж, руководство к лекарству - только на украинском, договор в банке - украинский и т.д. и т.п. Иногда если что-то не на украинском, это просто нарушение законов, например, даже вывески должны быть исключительно на держмове. Так давайте дождемся, что и на форуме нас обяжут писать на украинском.
По поводу "чемодан-вокзал-россия (страна-террорист)" высказывался еще Ющенко о языке в бытность свою президентом, а это не отмороженная местами на голову Свобода, которой на эту голову и можно списать такие высказывания.
Ну просто черговий колорад-провокатор. Таку маячню несе.:іржач:

ой, что вы говорите? Т.е. большинство школ не перевели на укр язык преподавания? Кино не стали переводить на укр? Кому он нужен в русскоязычном городе в таких масштабах? Преподавали-чудесно, для вступления в вуз нужен потому что-и это правильно. Но не более. Не надо этих дотычных до кол, это по-моему, более чем логично. Это и есть насильственная украинизация, я считаю. Детям не дают грамматику родного языка-русского, они не умеют на нем писать. Зато дают украинский, которым никто не пользуется, соответсвенно-им тоже нормально не владеют. И кому от этого легче?
Я училась в 2х школах, обе на русском, слава богам. Потому что теперь я пишу грамотно на русском. И могу грамотно изъясняться и писать на украинском-этому ну никак не помешал рус язык преподавания.
О, і ця колорадка в кожній темі засвічується.:іржач:
 
Цікаво, яким нормативним документом установлен обов'язок володіти мовою, і яка передбачена ​​відповідальність за невиконання, невже ж валіза-вокзал-Росія.

Я у штатному розкладі напишу, що на цю посаду вимоги наступні: володіння державною мовою.
І ні хто мене не зможе звинуватити у дискримінації, бо відмазом буде те, що мі працюємо з усією країною і жоден клієнт не повинен мати якихось проблем зі спілкуванням з нашими псеціалістами.
Усе. Крапка. Амінь.

А так - нема таких забов'язань, якщо у штатному нема.
Ось Азіров, наприклад, був незаконно прем'єром, бо не володів, а повинен був.
 
перевернуть листок-инструкцию не пробовали? У меня получается...
І ви думаєте воно зрозуміє, що там написано? Я наприклад що українською, що росіянською, що латиною більшу частину термінів не розумію. А прочитати дозування можна навіть англійською... Але ж у колораднутих це принципово - все має бути роісянською. Їх дубляж дратує. А як ми українці до 2006 року взагалі дубляжа рідною не чули - то їх не дратує.
 
Села харьковские говорят... суржиком.. особенно киевское направление..
А по воспоминаниям моей мамы и др родственников.. с 60-х годов в Харькове было "стыдно говорить на украинском", так как сразу говорили - "фу, деревня".
Есть семейная легенда, как бабушка, украиноговорящая, опозорилась в связи с этим на родительском собрании в школе..
И что это было????
Етноцид. Підтримуваний центральним урядом сересерії. Так як зараз в Криму та на Донбасі. Агресивна та злобна реакція на будь-які прояви українськості.
 
Я у штатному розкладі напишу, що на цю посаду вимоги наступні: володіння державною мовою.
І ні хто мене не зможе звинуватити у дискримінації, бо відмазом буде те, що мі працюємо з усією країною і жоден клієнт не повинен мати якихось проблем зі спілкуванням з нашими псеціалістами.
Усе. Крапка. Амінь.
Це ваше право. Так само як і влаштування на роботу до вашего підприємства, і володіння мовою - право, а не обов'язок
 
иногда перевод добавляет веселья- вылупок, гыдота - как пример - это нечто)
Поставив українську озвучку в Танках. Вийшло оновлення. Озвучку забув оновити. Що не бій - ну якийсь дискомфорт. І мої теж роблять зауваження - що там змінилося? Якось зі звуком налажали. Аж доки мала не сіла погратися. І одразу від неї чую: "аде пуляй? а де от зараза?". Одразу ставлю озвучку і якось комфортніше стало...:D
 
До чого тут политыка? Мова о ридний росийський мови. Я не розумию людей, котри захищають тут укра11нську, розмовляя росийською. Подвыйни стандарты. Ничого з укра11нською не буде, але и росийську годи чипляти.

Вибачаюсь, розкладка укра11нська не встановлена, бо мо11 украиномовни колеги (!!!) бажають спилкуватися росийською (техничны тэмы).
:рл:
Який у вас в голові хлам.
Людина розмовляє російською і не проти українізації в Україні. Ну що у вас в голові не вкладається? А може вона просто розуміє чому так склалося і що потрібно для виправлення цієї ситуації змінити? До вас це не може дійти? Українці це нормально сприймають. Тільки аквафрешнуті ідіоти вважають, що всі росіянськомовні - підріоти рашки.

А меня однажды ущемили, дверями в троллейбусе, мне 3 года было )))
Воно і видно.:іржач:

Тю. Українська це ЗНАКОВА мова. Це мова бунту та повстання! Неможна від такого відмовлятися. Це наша історія.
А вот свобода в языке изъяснения быть тоже должна, если уже решили идти в Европу. Там именно так и принято. По нескольку гос. языков. и здесь надо так сделать, чтобы навсегда закрыть этот вопрос.
Ні. Мігранти та окупанти в жодній країні світу не отримували права нав'язувати коріному населенню свою мову. Бажаєте тут жити асимілюйтеся.

Цікаво, яким нормативним документом установлен обов'язок володіти мовою, і яка передбачена ​​відповідальність за невиконання, невже ж валіза-вокзал-Росія.
Конституція України.
Відповідальність - відмова від працевлаштування (це має так бути) і відсторонення від держслужби. А так розмовляйте скільки влізе.

Це ваше право. Так само як і влаштування на роботу до вашего підприємства, і володіння мовою - право, а не обов'язок
А ніхто в нас і не змушує розмовляти українською. Володіти на роботі та в держустановах - так. Ну і емігранти мають здати тест на володіння.;)
 
Никто школы не переводил никуда, мой сын учится в русском классе, можно выбирать, русский или украинский. Часов по русскому и украинскому языку, примерно одинаково. Фильмы есть с русским, есть с украинским дубляжом, смотрите, что хотите. Я не понимаю, откуда вы черпаете этот бред? Такое ощущение, что у вас своя реальность.

а у меня в 2001 г. было 3 укр.яз и 1 рус яз в неделю, как-то так. В школе с русским языком преподавания.
Я про фильмы в кино, не в сети. У меня не стоит языковая проблема, я просто считаю, что в стране, где больше половины говорят по-русски, этот язык должен быть государственным, вот и все. В Канаде только одна провинция говорит по-французски, но язык этот там государственный. Ниче, никто не лопнул.
 
А так розмовляйте скільки влізе.
Ви ж писали про обов'язки, а тут таке вільнодумство
Цікаво, що конкретно ))))

А ніхто в нас і не змушує розмовляти українською. Володіти на роботі та в держустановах - так. Ну і емігранти мають здати тест на володіння.
Я сам собі роботодавець, у мене такої вимоги немає. Тест на володіння теж пізно вимагати, я вже громадянин України, так що маю повне право не володіти... Якщо тільки не призвуть до збройних сил
 
Останнє редагування:
Это 99% что приезжие студенты:) Ну не видел я в Харькове харьковчанина разговаривающего на чистом украинском.
Тю! Та в Харькове человека разговаривающего на чистом русском редко когда встретишь...
 
"Хохлы мне очень понравились с первого взгляда. Я сразу заметил резкую разницу, которая существует между мужиком-великороссом и хохлом. Наши мужики - народ, по большей части, изможденный, в дырявых зипунах, в лаптях и онучах, с исхудалыми лицами и лохматыми головами. А хохлы производят отрадное впечатление: рослые, здоровые и крепкие, смотрят спокойно и ласково, одеты в чистую, новую одежду".

Иван Бунин. Рассказ воспоминание "Казацким ходом"
 
Панове,

Кто в Харькове говорит по-русски, кто по-украински, а кто суржиком?

Все поголовно на суржике пиздят. Кто говорит, шо нет, тот пиздит :)

Есть, конечно, шедевры дубляжа - Альф, например.

"Альф" на українськiй мовi - це повна кумедiя :)
 
Симпсоны на украинском - вот это весЧъ.

4fDINqRw354.jpg
 
Ось зібрав висловлювання пана Ігора Володимировича з декількох постів. Пан, щоб ви знали, на всяк випадок, підтримує партію «Свобода».

І сприймати розширення прав української мови в Україні негативно - це реально бути кретином і українофобом. А висловлювання валіза-вокзал-роіся саме таких і стосується.
Давайте вже кажіть по-чесному: ви нас русифікували всіма методами і тепер в багнети сприймаєте наше право на повернення рідної мови. Не вийде. У вас ніхто не забирає право на спілкування росіянською, на відміну від права (? -я) українців в росіяндії. Але у вас є обов'язки володіти мовою цієї держави. І використовувати її на роботі та в державних закладах. Все крапка. Не подобається - далі знаєте.
Державна мова в нас українська. Російську у вас з язика ніхто не видирає. Спілкуйтеся скільки бажаєте. Але на роботі та в державних органах - тільки українська. В жодній країні імігранти не отримували державних мов. Вони асимілювалися. Не подобається - вас ніхто не тримає.
Чому ви вирішили, що ви і ваші предки мали і маєте право нав'язувати свою мову коріному народу?
Бо українці тут титульна нація. Бо українці тут коріна нація, а ви панаєхавші окупанти і їх нащадки. Бо українську мову нещадно нищили і намагаються і далі нищити або хоча б застолбити існуючий стан. Бо українці тут, в Харкові таки мають право повернути своїм дітям та онукам мову своїх предків, а не понаєхавшіх окупантів.
Мігранти та окупанти в жодній країні світу не отримували права нав'язувати коріному населенню свою мову. Бажаєте тут жити асимілюйтеся.


Що ж ми бачимо: україномовні – це «коріна нація», «титульна нація». Російськомовні – це «мігранти», «окупанти» та нащадки окупантів.
Ось приклад людини, яка поділяє українців на «нас» і «вас». Після цього я починаю замислюватись, чи дійсно для нього «Україна єдина»?
В мене є україномовні добрі знайомі з західної України та я з ними не маю непорозумінь. Я з ними спілкуюсь російською, вони зі мною українською. І боронь Боже, щоб вони мені, чи я їм розповідав на який мові розмовляти. Але, нажаль, в мене повне непорозуміння з земляком, харків’янином Ігором Володимировичем.
Як таке може бути? Людина не бажає нікого чути, крім себе. Якщо з ним не згоден - ти зразу провокатор і колорад. Йому говорять про розширення прав російської, він це чує як «негативно сприймати розширення прав української мови».
Я, наприклад, встановив українську розкладку на комп’ютері лише за для нього. Можливо це він погано розуміє російську мову, тому йому не зручно те, що бажає більшість харків’ян і взагалі населення східної України - рівні права Украінської та Російської мов на усіх рівнях. Ось так, з великої літери.
Що цікаве, пан сам наробив помилок: імігранти, коріна, панаєхавші, застолбити. Що ж це виходить? Українську він теж погано знає?
До того ж історію він теж погано знає: звідки англійська мова в Америці чи в Індії? Ось там дійсно це мова "окупантів та мігрантів".
Моя ж помилка в іншому. Я сподівався щось пояснити форумним тролякам, що ж, тепер буду знати, що це лише марна трата часу. Більш цього робити не буду.
 
Останнє редагування:
Ось зібрав висловлювання пана Ігора Володимировича з декількох постів. Пан, щоб ви знали, на всяк випадок, підтримує партію «Свобода».

І сприймати розширення прав української мови в Україні негативно - це реально бути кретином і українофобом. А висловлювання валіза-вокзал-роіся саме таких і стосується.
Давайте вже кажіть по-чесному: ви нас русифікували всіма методами і тепер в багнети сприймаєте наше право на повернення рідної мови. Не вийде. У вас ніхто не забирає право на спілкування росіянською, на відміну від права (? -я) українців в росіяндії. Але у вас є обов'язки володіти мовою цієї держави. І використовувати її на роботі та в державних закладах. Все крапка. Не подобається - далі знаєте.
Державна мова в нас українська. Російську у вас з язика ніхто не видирає. Спілкуйтеся скільки бажаєте. Але на роботі та в державних органах - тільки українська. В жодній країні імігранти не отримували державних мов. Вони асимілювалися. Не подобається - вас ніхто не тримає.
Чому ви вирішили, що ви і ваші предки мали і маєте право нав'язувати свою мову коріному народу?
Бо українці тут титульна нація. Бо українці тут коріна нація, а ви панаєхавші окупанти і їх нащадки. Бо українську мову нещадно нищили і намагаються і далі нищити або хоча б застолбити існуючий стан. Бо українці тут, в Харкові таки мають право повернути своїм дітям та онукам мову своїх предків, а не понаєхавшіх окупантів.
Мігранти та окупанти в жодній країні світу не отримували права нав'язувати коріному населенню свою мову. Бажаєте тут жити асимілюйтеся.
Не пойму, что конкретно Вас не устраивает? Лично я с ним полностью согласна. Вы с чем несогласны? Разве русские не оккупанты? Разве украинцы не коренная нация в Украине?

Или для вас осталось тайной, как на протяжении нескольких столетий жестко прессовался в Украине родной язык? Лично я хорошо помню, как при СССР затюкивали и унижали украиноязычных. Лучшее, что они слышали в свой адрес: "Фу, село" и "Быдло".

У меня на три четверти оккупантской крови всего четверть коренной, но я родилась в Украине, и считаю, что оккупанты не имеют права требовать утверждения своего языка на государственном уровне. Это вопиющая наглость. Лично я - за гражданство "по-прибалтийски". Не знаешь язык - гражданства не получишь.

В быту русский язык никто не запрещает, общайтесь сколько угодно. В официальной документации мы все пользовались украинским языком 23 года, и никого это не напрягало. За два месяца разучились, и срочно понадобился "второй государственный"?
 
Останнє редагування:
"Хохлы мне очень понравились с первого взгляда. Я сразу заметил резкую разницу, которая существует между мужиком-великороссом и хохлом. Наши мужики - народ, по большей части, изможденный, в дырявых зипунах, в лаптях и онучах, с исхудалыми лицами и лохматыми головами. А хохлы производят отрадное впечатление: рослые, здоровые и крепкие, смотрят спокойно и ласково, одеты в чистую, новую одежду".

Иван Бунин, русский писатель. Рассказ "Казацким ходом"
 
Назад
Зверху Знизу