О России и надежде

Да хватит спорить , подождите до лета. Но если тогда хлебушка попросите ,я его оранжевым не дам.
 
Чужой сказав(ла):
А чому? Є якісь підстави вважати за інше? Поділіться.

прошу. як на мене, я б не перебільшував роль росії в якості pain in the arse для америки. по-друге, мені не здається, що ющенко є фігурою, яка може цілковіто керувати всіма процесами, він є фігурою, довколо якого згуртувались і ліві і праві. себто навіть якщо він і керований, то його керманичу це небагато додає... по-третє, чесно кажучи, ніхто з них не виглядає як якийсь засланець і не діє підозріло (принаймні досі). по-четверте, я не певен, що за допомогою україни можна якось зовсім уж зле підсерити росії, ну хіба що морально.

і ще, щодо іншого вашого повідомлення, на мій погляд, головна відміна україни від росії — то відсутнісь прагнення "сильної руки" та відсутність комлексу "народа-богоносця". в решті ж — брати! :)
 
Чужой сказав(ла):
Да вы глупец просто. Я думал вы чуть лучше альфообразных. Сорри обознался. Атдыхай.
Ух. Альфообразным меня еще никто не называл. (с альфом меня никто еще не сравнивал) Это почти как 'шкодливый кот Леопольд' :клас:
Надеюсь меня запишут в альфы, а то с пацифистами не сложилось :-)
edik сказав(ла):
Да хватит спорить , подождите до лета. Но если тогда хлебушка попросите ,я его оранжевым не дам.
Вы правы. Подождем до лета, а потом говорить будем.
 
Останнє редагування:
edik сказав(ла):
Да хватит спорить , подождите до лета. Но если тогда хлебушка попросите ,я его оранжевым не дам.

У тебя окромя хлебушка нету ничего? Бедняжка... А мы тут икорку полюбляем лососевую. Балычок там, язычок... Зачем нам твой хлебушек? Оставь себе, мы последнее не отнимаем.
 
neds сказав(ла):
Ух. Альфообразным меня еще никто не называл. Это почти как 'шкодливый кот Леопольд' :клас:
Надеюсь меня запишут в альфы, а то с пацифистами не сложилось :-)

Вы правы. Подождем до лета, а потом говорить будем.

Третьим будешь :-)
 
Почитайте господина Павловского.
Посилання видалено
Он желает Украине только добра. :-)

P.S.: А ресурс действительно стоит того, чтобы на него внимательно посмотреть.
 
Чужой сказав(ла):
Можна ще й як. Почитайте хоч пана Бжезинського - він відверто-цинічно розповідає про плани США щодо України. А навіщо ще їм гроши вкладати у перемогу Юшенка було? Ви гадаєте вони такі собі філантропи чи шо?

які там гроші до біса?! я співпрацював зі штабом трохи. цілковітий безлад і брак коштів. до того ж механізми вкладання? (лише не треба про грантоїдів)
 
Чужой сказав(ла):
Ну були ж поідомлення. США офіційно визнали що підтримували "процес демократії" на Україні. Я вже не хочу шукати лінки, але сподіваюся ви їх бачили. Механізм не знаю який, але на те вони й фінансісти щоб здійснювати махінці. Ну а те що ви їх не бачили так ви й не мали їх бачити. Я так розумію ви були рядовим борцєм революції, а гроші з того мали люди рангом повище.

вони визнали те, що було відомим усім: 60 мільйонів доларів за 5 років вони надали грантів різним фондам. вони таким чином печуться про свою безпеку — адже демократії адекватні! ну що ж робити — на цьому етапі наші інтереси збігаються. то й що?..

зи. в них бракувало грошей на засаднічі заходи! якби не ентузіазм бізнесовців, хєр би вони майдани нагодували...
 
Останнє редагування:
Вуйко, не спорь с параноиком. Он одержим теорией заговора :) Ему везде американские финансисты-махинаторы мерещатся. Даже под его кроватью наверняка парочка прячется.
 
Чужой сказав(ла):
А вас не дивує, що наймогутніша у світі держава весь час турбується за свою безпеку?

Тому ми і наймогутніша у світі держава. :yahoo:

Чужой сказав(ла):
Буде випадок перегляньте фільм Майкла Мура "Canadian Beacon". Й вам усе стане ясно про їхню політику.

Демагог, пасквилянт, социалистичаскоя морда и социопат с комплексом неполноцнности. Не удивительно что тебе сродни по духу. ;)
 
Чужой сказав(ла):
А вас не дивує, що наймогутніша у світі держава весь час турбується за свою безпеку? Тільки й чути що їм знову хтось погрожує.
Буде випадок перегляньте фільм Майкла Мура "Canadian Beacon". Й вам усе стане ясно про їхню політику.

не дивує. тому вона й наймогутніша :)
взагалі ж у європи більша зацікавленість в демократчній україні.

подивлюсь за нагодою. але ж якщо там про бекон — я не дивитимусь, бо вегетаріянець :)
 
Чужой сказав(ла):
Посилання видалено

отож. америка небагато чого вирішує в європі. а україна буде балансувати між росією і заходом, поступово просуваючись на захід — така її доля. але ж про це ми вже говорили...
 
Альф ну если икра не минтаевая то придем и отберем.
СЛАВА РОССИИ.
 
edik сказав(ла):
Альф ну если икра не минтаевая то придем и отберем.
СЛАВА РОССИИ.

Вот ты все грозишься, пяткой в грудь себя бьешь... А дел пока что не видно. Только водку жрешь да славу России проповедуешь. Кухонный пиз@#бол? Похоже... ;)
 
Чужой сказав(ла):
Так и не получил ответа на мой вопрос. Повторяю еще раз:

Санрайс дал вам разрешение на публикацию переписки с ним?
нет, а что?
 
он наверно думает что Санрайз сказал бы что-то другое если бы знал что это написал Чужой. Никак не может поверить что Санрайз прост, что думает то и говорит не зависимо от аффтора
 
Чужой, так подайте в суд на Пони. пусть над вами еще и в суде посмеются, не только на этом форуме :)
 
Чужой сказав(ла):
Это вас очень "положительно" характеризует. Особенно учитывая, что ответить Санрайс не может.
у Санрайза нет рук с некоторых пор? он забыл как пишутся электронные письма?
с вами весело на форуме. не уходите никуда
 
Назад
Зверху Знизу