Інтернет-конференція Ігоря Душина, кандидата на пост Президента України

ІТС

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 13.10.2004
Повідом.: 1
Інтернет-конференція Ігоря Душина, кандидата на пост Президента України

Шановні пані та панове!

14 жовтня 2004 р. з 14.00 до 16.00 на веб-сайті Посилання видалено відбудеться Інтернет-конференція Ігоря Душина, кандидата на пост Президента України, голови Ліберально-демократичної партії України.

Президентські перегони в Україні виходять на фінішну пряму. Чи потрібен країні ліберальний Президент? Що для пересічного громадянина та бізнесмена означатиме „ліберальна альтернатива для України” після 31 жовтня?

Про ці та інші нагальні проблеми сьогодення йтиметься під час Інтернет-конференції Ігоря Душина, яка проходитиме в режимі он-лайн.

Не будьте байдужими! Поставте вже зараз своє запитання кандидату на пост Президента України Ігорю Душину, зайшовши на сайт Посилання видалено.

Інформація про життєвий шлях та виборчу програму І. Душина міститься на сайті Посилання видалено.

З повагою,
адміністрація проекту
 
Известно чей ...
 
Ну ... если он действительно богатый филантроп, которому жмут карман 500 тысяч гривен, то да. Но вот не думаю я, что это так. А кто технические кандидаты Ющенко, я знаю. Их гораздо меньше, чем тех. кандидатов Я. И Душин не в их числе.
 
На парламенских выборах он два раза подряд проиграл.
 
Жириновский тоже типа либерал. Я не слышал ничего о Душине в периоды между выборами. Поэтому в этот раз его кандидатура мной даже не рассматривается. Нельзя стать президентов "всплыв" за три месяца до выборов. Надо минимум год. Если это для Душина, Кинаха и прочих новость - пусть заплатят мне авторские.
 
Светится надо между выборами. Если человек светится только на выборах - однозначно заказуха или неумеренные амбиции. И одно и другое - огромный минус как по мне.
 
Останнє редагування:
no13 прав на все сто!!!
 
Назад
Зверху Знизу