• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Подаруємо свято...

Статус: Offline
Реєстрація: 04.07.2005
Повідом.: 208
Подаруємо свято...

Шановні форумці, в ніч з 18 на 19 грудня усі православні святкують ДЕНЬ СВ. МИКОЛАЯ. Якщо ви небайдужі до цього дитячого свята і в вас є бажання, ви можете прийняти участь у БЛАГОДІЙНІЙ, НЕКОМЕРЦІЙНІЙ, ДОБРОЧИННІЙ акції.

ЇЇ мета: нагадати батькам про свято та привітати дітей.

Якщо ви хочете подарувати дітям свято та дати їм можливість повірити у казку, ви можете це зробити 18 грудня.

Вашим внеском буде те, що ви купуєте НА БУДЬ-ЯКУ суму (хоч 1 гривня, хоч 21...) цукерок, та у неділю, 18 грудня, якийсь час приділяєте для того, щоб пройтись вулицями та парками міста та роздати батькам "листівки", а дітям - привітання та цукерки.

Не залишайтесь байдужими. Пам'ятайте, що "чудеса можно творить своими руками..."

Всі питання до мене...
 
Останнє редагування:
Antoha-lds сказав(ла):
поподробнее можно?
я всеми руками за ))
що Вам ще розповісти??? за моїм задумом, ми (волонтери) зустрінемося у наступну неділю або на майдані, або ще десь... зсипемо усі куплені цукерки в один пакет... та вирушемо вулицями та парками міста (бо в парках, як правило, у неділю багато дітей...). Дорослим - "листівки" з нагадуванням, дітям - "листівки" з привітанням та жменьку цукерок (зі словами "від Св. Миколая")...
 
Antoha-lds сказав(ла):
1- а что именно покупать?
2- может куда в детдом лучче это все отвезти?
що купувати і на яку сумму - виключно ваше рішення!!! будь-які цукерки!!!

відвезти у дитячий будинок... кхм, це я хотіла зробити зпочатку, але, на мою думку, вже замало часу щось ТАКЕ організовувати. Вибачте, але я вважаю, що пакет цукерок (ну скільки там може вийти? залежності від того, скільки хто купить) ~15-20 кг. не може "задовольнити потеби" дитячого будинка... А тим паче двох,або більше... До того, щоб вітати дітей в будинках ,треба "організувати" більш-менш ВІДОМУ акцію, щоб могли зробити свій внесок й підприємства. Це я планую зробити наступного року. А поки що давайте поширювати ідею серед громадян міста, та "доносити" до них те, що таке свято існує...
 
Antoha-lds сказав(ла):
вот кстати и в листовках можно написать что в следующем году планирется такое же - только для детдомов :)
а маршрут продуман?
З.Ы. Вы сама родом из Харькова? :)

це ідея:)

маршрут у стадії розробки:)

З.І. Так! я тут народилася і тут живу... :-)
 
Хорошая идея, главное иметь приличный вид, а то подумают, что диверсанты , детей травят какими-то конфетами там. :)
 
Rep_in сказав(ла):
Хорошая идея, главное иметь приличный вид, а то подумают, что диверсанты , детей травят какими-то конфетами там. :)
Так, я згодна з Вами...
Це ще один привід провести цю акцію, бо люди перестали вірити в те, що щось в цьому житті ще не куплено...
 
Хорошо, что таки вывесила. :) Главное - чтоб народ понимающий и ответственный нашелся....
 
я не против раздовать кофеты и листовки на Сумской прохожим.

Но может займемся чем то более реальным? а?

У меня есть идея по лучше (на мой взгляд)

Читаем тут - https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=10728


B_cool:) сказав(ла):
Так, я згодна з Вами...
Це ще один привід провести цю акцію, бо люди перестали вірити в те, що щось в цьому житті ще не куплено...

и я о том же! :)
 
Dimoks сказав(ла):
я не против раздовать кофеты и листовки на Сумской прохожим.

Но может займемся чем то более реальным? а?

У меня есть идея по лучше (на мой взгляд)

я тільки не розумію, яким чином акція до дня Св. Миколая завадить подарувати цьому дідусю телефон... ????

можна ще посперечатись, що є більш реальним, але давайте краще не будемо;) воно того не варто.

якщо є можливість, треба допомагати...
 
Посилання видалено
Трохи про святого (і свято):
Посилання видалено і Посилання видалено

Так тримати, B_cool:)!
 
Останнє редагування:
тираж листовок надо успеть отпечатать - не упустите из внимания

конфет насыплю, раздавать только не буду, а то подумают что маньяк-педофиля %)
 
Arty сказав(ла):
тираж листовок надо успеть отпечатать - не упустите из внимания

конфет насыплю, раздавать только не буду, а то подумают что маньяк-педофиля %)
дякую, я теж саме над цим замислююсь... до речі, не підкажете, де саме краще надрукувати??? і скільки це приблизно буде коштувати??? Я б хотіла (в ідеалі) надрукувати десь 300 примірників на кольоровій бумазі... Я думаю, що вийде десь по 4-6 листівок на один лист...

З.І. Приємно, що Ви підтримали=) то нічого, що роздавати не будете, - Ваш внесок добра справа!!! ДЯКУЮ!
 
приятно, что кому-то что-то таки нужно...
автору могу предложить поучавствовать в нашем проекте, он долгоременный, масштабный и объемный, рук не хватает. хороших мозгов тоже...
за подробностями - ко мне...
 
B_cool:) сказав(ла):
дякую, я теж саме над цим замислююсь... до речі, не підкажете, де саме краще надрукувати??? і скільки це приблизно буде коштувати??? Я б хотіла (в ідеалі) надрукувати десь 300 примірників на кольоровій бумазі... Я думаю, що вийде десь по 4-6 листівок на один лист...

З.І. Приємно, що Ви підтримали=) то нічого, що роздавати не будете, - Ваш внесок добра справа!!! ДЯКУЮ!
Постучись. придумаю что-нить.
 
Идея душевная,только интересно , почему у нас теперь Св. николай ( он же Санта Клаус) ? Чем же Вам наш Дедушка Мороз не угодил? Или теперь он в андеграунде ?
 
Идея неплоха, но я бы не стал своим детям давать конфеты из рук незнакомых людей. Просто так, на всякий случай. Все-таки мы не в деревне где все знают каждого, а в большом городе, где психопатов хватает. И по большому счету ребенок должен быть приучен ничего от чужих не брать, никуда с ними не ходить.

А представьте чисто теоретическую ситуацию что кто-нить специально или просто купив конфет подешевле купит че-нить просроченное, да дите отравится. Да даже если конфеты будут нормальные а дитё отравится в другом месте одним из новогодних угощений... Родители в первую очередь подумают на раздавателей конфет, а если у них будут знакомые в ментовке, вас не дай Бог еще и найдут, отбрехаться благими намерениями будет ой как сложно.
Так что лучше открытки.
 
Идея душевная,только интересно , почему у нас теперь Св. николай ( он же Санта Клаус) ? Чем же Вам наш Дедушка Мороз не угодил? Или теперь он в андеграунде ?
привет. Дед Мороз -- 31 декабря, а св. Николай -- 19 декабря.

Я всеми руками ЗА!!!! Идея -- супер!


Идея неплоха, но я бы не стал своим детям давать конфеты из рук незнакомых людей. Просто так, на всякий случай. Все-таки мы не в деревне где все знают каждого, а в большом городе, где психопатов хватает. И по большому счету ребенок должен быть приучен ничего от чужих не брать, никуда с ними не ходить.

А представьте чисто теоретическую ситуацию что кто-нить специально или просто купив конфет подешевле купит че-нить просроченное, да дите отравится. Да даже если конфеты будут нормальные а дитё отравится в другом месте одним из новогодних угощений... Родители в первую очередь подумают на раздавателей конфет, а если у них будут знакомые в ментовке, вас не дай Бог еще и найдут, отбрехаться благими намерениями будет ой как сложно.
Так что лучше открытки.
Кстати да. Надо подумать. ну, во-первых, вид у всех должен быть более чем приличный, во-вторых - конфеты непросроченные:)
 
2Extra

Вообще-то, Дед Мороз это и есть св. Николай. В деда Мороза его превратил дедушка Ленин и научный атеизм. Так что деда Мороза нет, а св. Николай- есть.

2B-cool:)

А Вы, простите, какой патриархат представляете? Вполне логичный вопрос когда речь идёт о православии. Теперь оно разное...
 
Вывесьте образец листовки и те кто смогут напечатать у себя принесут их с конфетами
 
Назад
Зверху Знизу