30-лет.. это все?

Так Всё

Инет тут плохой
Колумбия/Англия играет
Дзынь:пиво:
 
ого...а чойта-чойта местный Ривз-стѣрвецѣ, - мѣстных дам похититель сѣрдецѣ в думы глупые подался?

зубы в стакан на ночь не кладёшь?
очи видят, ноги ходят?

мебель крутится, лавэха мутится...
ты давай, это...в 60 с такой темой сюда приходи, тогда и перетрём, а сейчас...
главное, шоб анакондачЬка стояла :ги:

местных тьоток поменьше слушай (но прислушивайся), а то они научат плохому :ги:
 
:рл:

помню свою тридцатку , как всё начало сыпаться . то сальники потекли то сцепление пробуксовывает . то клапана стучат .:D

и я помню свою тридцатку) разбили две мащины) снесли шлагбаум - праздник удался):D
 
Через 3 дня мне 30 лет, аж не верится, вроде недавно было 20 и я был полон сил и энергии..
ни семьи, ни детей, скоро пенсия - это все?:(

на рахунок пенсії ти погарячкував, хлопче. (с) пенсійний фонд.

Я недавна ходив до пенсійного фонду просто задати питання, але мене з ходу запитали скільки мені років, та сказали, щоб я приходив через 30 років "мозгі єбать". ХФ - то дитсадочок у порівнянні з матьорими тьотками пенсійного фонду. Чесно кажучи, якщо вони так легко виставили за двері мене у самому розцвіті сил, то через 30 років я взагалі їбав к ним ідти, бо мене там просто з порогу відпиздять

Це норма. На заході про дітей та сім'ю починають задумуватися тільки у цьому віці. І це вірно. Гірше, коли людина як якийсь хомячок робить дітей, потім ця сім'я розпадається, і в 30 років він має аліменти, та все інше, з повним не бажанням обох сторін мати справи з таким соціальним явищем як повноцінна сім'я. Звісно не завжди так, і є щасливі родини зроблені у 18+, але це далеко не завжди так.

І про пенсію ти теж подумай. У 30 вже можна
 
Через 3 дня мне 30 лет, аж не верится, вроде недавно было 20 и я был полон сил и энергии..
ни семьи, ни детей, скоро пенсия - это все?:(

старик уже:D
сколько там тебе осталось
каких-то 40-50 лет
 
Через 3 дня мне 30 лет, аж не верится, вроде недавно было 20 и я был полон сил и энергии..
ни семьи, ни детей, скоро пенсия - это все?:(

Не ссы, пенсии не будет.
Пенсионный возраст сделают так, что до пенсии ты не доживешь.
 
Назад
Зверху Знизу