СССР, голосовалка

Ваше отношение к СССР

  • Я застал СССР, было классно.

    Голосів: 371 18.7%
  • Я застал СССР, не пряник, но лучше, чем сейчас.

    Голосів: 619 31.2%
  • Я застал СССР, дерьмо.

    Голосів: 679 34.2%
  • Я не застал СССР, но ненавижу.

    Голосів: 49 2.5%
  • Я не застал СССР, но хотел бы при нем жить.

    Голосів: 77 3.9%
  • Я не застал СССР, но застал ТСЕ...

    Голосів: 69 3.5%
  • Все равно все умрем..

    Голосів: 122 6.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1986
Туфельки, белорусские моднячие на тот момент
Юбка, стильная, фабричная. Кофточка, югославская( две зарплаты отдала).
1093984
 
Это как то странно. Если на машину было невозможно накопить, то откуда очередь? Кто в ней стоял?

Да все и стояли, в расчете что пока очередь подойдет-насобираешь. А машин делали мало, и при наличии блата и денег можно было взять и без очереди за полторы-две цены. Мои родители лет пять жили на одну зарплату, вторую полностью откладывали на авто
 
1. не перекручуй: ти є пересічним homo sovieticus'ом, який зрадив свого часу свій укоханий сере-сере, а потім волав "Пуутіінн ввєді вайска!"
Це ти волав Україно це Европа у 2014, я українець, який був народжений в УССР и тим дуже пишаюсь. Та я ніколи не казав щоб Путін щось вводив, тому що я Путіна не люблю як злодія та найманця олігархів, зараз у керма РФ така ж наволоч як у нас, тільки в них ресурси є, а в нас немає.
тобто той, хто пише українською є для тебе/вас напів-ляхом?
Я ненавиджу Європу с 2014 року, тому що вони тут все розтрощили та зомбували безліч населення. Ти для мене напівлях, тому що як казав Тарас Бульба - зрадив батьківщину з ляхами та гейропейцями, такі як ти їли печиво на майдані, тьфу на вас.
Доведи, що я брешу!
4. я не підтримував ані Mайдан, ані його цінності, але коли совєцька риганина скористалася з Mайдану, щоб вдертися в Україну та відновити сере-сере, я став майдановцем й цинічним бандерою
Є такий принцип, який завжди працює: антисовєтчик завжди русофоб. Тому ти якщо не любиш СРСР - ти русофоб. Усі мої пращури зі зброєю у руках боролися за незалежність Російської Імперії та СРСР, вони були справжніми козаками, лицарями, вони воювали щоб такі як ти не змогли знищіти все те, що будував народ.
5. не смій протиставити Львів та Харків, поляків та українців, ватка! мені відомо, що отакі homo sovieticus воліють мати паскудний "рюсській мірЪ", але цього разу нічого не вийде, таварісьчі, "поєзд ушолЪ"
Львів - це галичани, нащадки рабів різних австріяків та ляхів, що не шанували те, що для них зробили мої пращури, коли звільнили від ярма у 1939 році, тому ці люди для мене, нащадка славетних вояків та козаків - хто попало, та не мають права ніякого нам казати що робити. Я не протиставлю я вище за це, тому що ми відправляли людину у космос, робили танки, комп'ютери, атомні реактори, а вони вбивали наших вчителів та лікарів, дикуни коротше.
6. отому - "на Родіну сЪ вешьчяміЪ" - до Недороссіі або Mосковіі доведеться їхати вболівальникам сере-сере!:yahoo:
Я ж тобі кажу - їдь до ляхів сам, навіщо тобі з нами нерви тратити.
 
Ладно за машиной в очереди стояли. А за мебелью в очереди стояли. Сейчас наверно дико звучит.
 
Це ти волав Україно це Европа у 2014, я українець, який був народжений в УССР и тим дуже пишаюсь. Та я ніколи не казав щоб Путін щось вводив, тому що я Путіна не люблю як злодія та найманця олігархів, зараз у керма РФ така ж наволочь як у нас, тільки в них ресурси є, а в нас немає.
Я ненавиджу Європу с 2014 року, тому що вони тут все розтрощили та зомбували безліч населення. Ти для мене напівлях, тому що як казав тарас Бульба - зрадив батьківщину з ляхами та гейропейцями, такі як ти їли печиво на майдані, тьфу на вас.
Доведи, що я брешу!
Є такий принцип, який завжди працює: антисовєтчик завжди русофоб. Тому ти якщо не любиш СРСР - ти русофоб. Усі мої пращури зі зброєю у руках боролися за незалежність Російської Імперії та СРСР, вони були справжніми козаками, лицарями, вони воювали щоб такі як ти не змогли знищіти все те, що будував народ.
Львів - це галичани, нащадки рабів різних австріяків та ляхів, яки не шанували те, що для них зробили мої пращури, коли звільніли від ярма у 1939 році, тому ці люди для мене, нащадка славетних вояків та козаків - хто попало, та не мають права ніякого нам казати що робити. Я не протиставлю я вище за це, тому що ми відправляли людину у космос, робили танки, комп'ютери, атомні реактори, а вони вбивали нашіх вчителів та лікарів, дикуни коротше.
Я ж тобі кажу - їдь до ляхів сам, навіщо тобі з нами нерви тратити.

У вас серьезная каша в голове. Стоит сходить к доктору.
 
ага..
и в 90м эти бабки - ГАВКНУЛИ.. вместе с "книжками" :D:D:D

Откуда знаешь, экстрасенс?:D Гавкнули конечно, тыщщ 15. Но мама все за эти книжки трусится и считает что эти деньги у нее еще есть:)
 
...
это и все? Убого ...

хто з пафосом невігласки ляпав оце: П.С. ЗаколЄбали "патріоти" які не те що не знають історію країни, а просто не мають даже уявлення що це таке ??

коли ж я поставив тобі конкретне запитання: но гаразд, знавець історії, де тобі українці та поляки до юшки насцяли?

ти зараз забув українську й "слілся" - отому це я можу сказати: это и все? Убого ... "вєжлівійЪ чєлавєкЪ":D
 
Усі мої пращури зі зброєю у руках боролися за незалежність Російської Імперії та СРСР, вони були справжніми козаками, лицарями,

Який ти в чорта лицар, що голою сракою їжака не вб'єш?(c)
 
От навіщо такі питання ставити незручні? Він же не відповість ніяк.

Видповидаю, маты працювала у жыдив в пидпильному цеху и заробляла рублив 500 в мисяць. Тильки купыты ничого и нидэ було за ти гроши, и тому нэслы йих в сбэркассу:D
 
Це ти волав Україно це Европа у 2014,...
Україна, совочок, була Європою завше, це твій сере-сере волів зробити її азіятською ордою!

я українець, який був народжений в УССР и тим дуже пишаюсь. Та я ніколи не казав щоб Путін щось вводив,

та а я ж про що?? ти є homo soviticus з кашицею у скорботній голівці, не українець, а укрAинєцЪ, або малороссЪ (з Ґатунку недороссів)

та певно, тому ця потвора є для тебе ПУTІН ;)
...
Я ненавиджу Європу с 2014 року, тому що вони тут все розтрощили та зомбували безліч населення.

Хто вдерся до Kриму й до Донеччини, ватка, Хуйло чи Європа, чи СШA, чи Світовий Сіон?

Ти для мене напівлях, тому що як казав Тарас Бульба - зрадив батьківщину з ляхами та гейропейцями, такі як ти їли печиво на майдані, тьфу на вас.

знову маєш рацію - для совків, кожен, хто ненавидить сере-сере є ляхом, або українцем - ще з битви під Варшавою, де твому сере-сере вони надавали по його паскудній пиці:yahoo:

Доведи, що я брешу!
та що отам доводити - сере-сере у свої найкращі часи не міг забезпечити населення навіть туалетним папіром, отому ти його й зрадив 1991 р., а зараз вередуєш як зґвалтована цнотка ;)

Є такий принцип, який завжди працює: антисовєтчик завжди русофоб. Тому ти якщо не любиш СРСР - ти русофоб.

й знову маєш рацію - я є анти-совєччиком й сере-сере чемно кажучи ненавиджу, так само як ті росіяни, що б҆ються проти нього у лавах української армії, як ті росіяни, що викинули паскудну ідею московітського "рюсськаґа міраЪ" на смітник:клас:

Усі мої пращури зі зброєю у руках боролися за незалежність Російської Імперії та СРСР, вони були справжніми козаками, лицарями, вони воювали щоб такі як ти не змогли знищіти все те, що будував народ.

ти бач, як часто наші оцінки співпадають - он як зараз: я ж про те саме казав - царат/сере-сере вивели особливий ґатунок малоросси (чи недо-русскіє), або хохли, про яких самі й складали гидкі анекдоти:D

але ані козаками, ані - тим паче - лицарами, ані навіть українцями вони ажніяк не були, навпаки, оті нєдоросси робили усе, щоб знищити й тих, й других й третіх - отож не бреши й не ганьби своїх предків:D

Львів - це галичани, нащадки рабів різних австріяків та ляхів, ... ми відправляли людину у космос, ... .


а ось ту ти, ватан, знову брешеш: Львів - це не тільки українці, але й росіяни (не московіти!), жиди, вірмени, білоруси та багато інших - а за совєцькою версією, вони є не "нащадкі рабів", а вигаданими отими магами-поляками разом з австрійським Генштабом анти-совєччиками. ти навіть не знаєш власної історії, а ляпаєш дурниці у твоєму віці:іржач:

про "відправляли людину у космос" - то така ж брехня, як й комунізм 1980 р., ти б хоч нову методичку в Oльгіно замовив
 
шо там у тебя вечерняя мойка еврожоп уже закончилась ? а шо ты украинские жопы не хочешь мыть, это не патриотично, возвращайся - для тебя тут работенка найдется ...;)

а тобі я відповім цитатою твого одноду(п)(м)ця: Смотрю принципы не поменялись - обгадить и нахамить ...

навіть твоїм "імпєрськім нарєчієм", щоб не казали, що я - русофоб :D
 
Угадай страну и год:
 
Когда я был пионером, мне рассказывали как хорошо я буду жить в будущем... Теперь мне рассказывают как хорошо я жил в прошлом (с) - добавь это в голосовалку

по теме- у меня родители военнослужащие советской армии... отец постоянно в загран командировках был... бабла дома было немерено - но купить за это бабло в СССР легально нихера нельзя было... все что дома было - все заграничное... если не считать партийных босов, в те времена мы считались мажоры... по нынешним временам, так живут средне статистические украинцы с З/П 10-20 тыс гр на семью из 3х человек в Балеклее или от 700 - 1000 у.е. на семью в Харькове
 
Останнє редагування:
все заграничное- можно было, от слова почти. в комиссах или у фарцы

типа того... а вообще многое привозилось с командировок... простым смертным такое в СССР было не доступно - тем и считались мажоры
 
вот так вот ни за что взяли и отправили в лагеря ? эти сказки будешь своим детям рассказывать, воспитывая у них ненависть к прошлому своей страны...
отвечай на мой вопрос, за что в твоем совке детей в 33-м голодом заморили? Они мешали твоей советской власти?

выкладывай фото своей личной тяжелой жизни вот тогда и поговорим, шо ты гуглишь их бесконечно , где они сделаны , какой город, какой год ?

фото совка 80-х. Доказательства вашей убогой советской жизни, которую ты тут нахваливаешь



вот ты сейчас нахваливаешь власть, какая у тебя жизнь шикарная и возможности а кто-то умирает от болезней так как нет денег на лечение и собирает объедки по мусорным бакам , но для тебя эта власть классная ...
Вот шо ты брешишь, как собака, не в обиду животине сказано будет.
Ану кидай ссылку на мой пост, где я нынешнюю власть нахваливаю.
не будет ссылки - жду извинений за клевету, совок.

я тебе больше скажу: в годы коллективизации такие же как ты активистки делали зачистки твоих предков, ненавидя прошлую власть; вот и ты ничем от них не отличаешся - готова испепелить своей ненавистью всех у кого другая точка зрения.

Твой СССР был адом на земле, и твоя советская власть - преступники - это доказаный факт.

коммунизм приравнян к нацизму, и запрещен в Украине, как человеконенавистническая идеология

Принят Закон, который направлен на осуждение коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных преступных режимов на законодательном уровне. Внедрение запрета на публичное отрицание преступного характера этих тоталитарных режимов, запрета публичного использования и пропаганды их символики, введение обязанности государства осуществлять расследование и обнародование информации о преступлениях, совершенных представителями этих тоталитарных режимов с целью недопущения повторения таких преступлений в будущем, устранения угрозы суверенитету, территориальной целостности и национальной безопасности Украины, а также установление исторической справедливости", - говорится в объяснительной записке к законопроекту.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



....я думаю живи ты в то время - тоже была бы комсомолочкой или коммисаршей в тужурке и с маузером;)


твои сексуальные фантазии не имеют ничего общего с реальностью.

а вот под статью ты вполне можешь попасть.
За пропаганду преступного, тоталитарного режима - коммунизма.
Хочешь?
 
нет не знаю :( так а ты убей всех "иждивенцев" и своих тоже, вот и заживешь...

я тебе рекомендую на Ямал съебаться... или Бурятию... там воздух, люди душевные... поймешь как СССР любить...

на России нужны поЦриоты москвафилы...

вот нафуя ты сидишь в стране которую ненавидишь?
 
Назад
Зверху Знизу