А ви приготували олів"є?

А ви приготували олів"є?

  • Так, це мій улюблений салат!

    Голосів: 86 50.0%
  • Так, таким чином згадую совдепію))

    Голосів: 38 22.1%
  • Ні

    Голосів: 47 27.3%
  • Важко відповісти (п"яний вже)

    Голосів: 12 7.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    172
  • Опитування закрито .
Смішно трохи, але тут не розумію, чесно кажучи, твоєї проблеми. Є гроші - знайти нормальні продукти взагалі не проблема. Просто місця треба знати.

Угу, ты ещё напиши, что в суперах мясо от фермеров и молоко настоящее. :іржач::іржач::іржач:
Да и на рынках уже давно полно польского мяса.

А селяне уже давно огороды поделили на две части, на одной выращивают овощи для себя и без химии, на другой - на продажу и химию разную добавляют по полной программе.
Места знает он...добро пожаловать в реальность, дитя интернета. :D

п.с Для довідки: українські заробітчани вивчають іноземні мови (іспанську, італійську, англійську, чеську ....) буквально за рік-два. .

Вы правда считаете это достижением?!? :рл::рл::рл:

Повальная безработица и выезд на низкооплачиваемую работу за рубеж - это позор для страны, чему тут гордиться? :rolleyes:
 
x_359390ca.jpg
:DКлассный паноптикум!:клас:
 
Яник мову вивчив, в Азарова по нині проблеми (старіть, мізки не ті, вже не здатний вивчити іноземну мову), але обоє як баранами були так і залишились.

п.с Для довідки: українські заробітчани вивчають іноземні мови (іспанську, італійську, англійську, чеську ....) буквально за рік-два. Азаров вже кілька років в цьому питанні не робить ніяких успіхів. Робіть висновки, шановне паньство, який рівень інтелекту у прем"єр-міністра і яких "покращень" можна очікувати.


x_9b4fa4cf.jpg
 

Отлично. А у тебя как успехи? Научился уже апостроф писать, культурный и освичэный?

Смішно трохи, але тут не розумію, чесно кажучи, твоєї проблеми. Є гроші - знайти нормальні продукти взагалі не проблема. Просто місця треба знати.

Да уж, без комментариев. Может вы в какой другой Украине живете.

Дядю (покращення) якраз чекають синяки ПР.

Да это свидомые в европу и нато рвутся, думают они (запад) заботятся о благополучии украинцев. Или нет, не рветесь?
 
Угу, ты ещё напиши, что в суперах мясо от фермеров и молоко настоящее. :іржач::іржач::іржач:
Да и на рынках уже давно полно польского мяса.

А селяне уже давно огороды поделили на две части, на одной выращивают овощи для себя и без химии, на другой - на продажу и химию разную добавляют по полной программе.
Места знает он...добро пожаловать в реальность, дитя интернета. :D
Хто шукає оправдання, той завжди його знайде.
Вы правда считаете это достижением?!? :рл::рл::рл:
Ага, а ти змогла б без репетитора/вчителя вивчити іноземну мову? :)
 
Хто шукає оправдання, той завжди його знайде.

Оправдание чему? Это реальность, и ни для кого не секрет, кроме вас только.

Ага, а ти змогла б без репетитора/вчителя вивчити іноземну мову? :)

Не проблема, если жить в языковом окружении. Я лично сам учу языки, даже живя тут. Арабы, негры и турки спокойно учат русский, если учатся здесь, а русский далеко не простой язык. То, что украинцы учат английский и итальянский на уровне повседневного общения в языковом окружении для вас достижение? Если так, то вероятно для вас недостижимое.
 
Хто шукає оправдання, той завжди його знайде.
:)

Оправдание...За продуктами мама ходит? :D


Ага, а ти змогла б без репетитора/вчителя вивчити іноземну мову? :)

Детский сад какой-то... по теме есть что ответить на второй вопрос:

Вы правда считаете это достижением?!?

Повальная безработица и выезд на низкооплачиваемую работу за рубеж - это позор для страны, чему тут гордиться?
 
Не проблема, если жить в языковом окружении. Я лично сам учу языки, даже живя тут. Арабы, негры и турки спокойно учат русский, если учатся здесь, а русский далеко не простой язык. То, что украинцы учат английский и итальянский на уровне повседневного общения в языковом окружении для вас достижение? Если так, то вероятно для вас недостижимое.

От бачиш, турки/негри можуть вивчити рос. мову, а твій кумир Азаров ні! А ти чекаєш від нього покращення. Ну чекай, чекай ...:D
Оправдание чему? Это реальность, и ни для кого не секрет, кроме вас только.
Оправдання тому, що натуральних продуктів в наш час неможливо знайти.

Повальная безработица и выезд на низкооплачиваемую работу за рубеж - это позор для страны, чему тут гордиться? :rolleyes:
Про низькооплачувану роботу за кордоном ти звісно загнула:) Бо наші заробітчани заробляють в рази більше ніж манагери в харківських компаніях чи клєрки в адміністрації Допи та Гепи. Відносно еміграції ... Такий час: українці їдуть в Росію - росіяни в США, українці їдуть в Польщу - поляки в Англію ... Звичний процес та нормальне явище. Людина шукає там де дорожче оцінять її працю. Відносно України: у виробництво зараз небезпечно вкладатись при тій бандитській владу, яку ти обрала. Сам думав в найближчий рік інвестувати у виробництво - передумав, зачекаю кілька років.
 
Про низькооплачувану роботу за кордоном ти звісно загнула:) Бо наші заробітчани заробляють в рази більше ніж манагери в харківських компаніях чи клєрки в адміністрації Допи та Гепи.

Дооо, работать на польских стройках и горничными в итальянских гостиницах - это ж офигеть какие бабки зарабатываешь, а как престиж страны поднимает...:іржач:
 
кто спал в салате - признавайтесь!
 
От бачиш, турки/негри можуть вивчити рос. мову, а твій кумир Азаров ні! А ти чекаєш від нього покращення. Ну чекай, чекай ...:D

:іржач::іржач::іржач: ну вы ребята сегодня один другого краше. Мне сегодня уже третий раз приписывают любовь к Януковичу/седьмому каналу/Азарову. Хотя я даже намека на это не дал. Я склоняюсь к мысли, что все свидомые мыслят крайностями в черно-белом стиле. Или это ХФ таких притягивает... Вот загадка:D
 
Дооо, работать на польских стройках и горничными в итальянских гостиницах - это ж офигеть какие бабки зарабатываешь, а как престиж страны поднимает...:іржач:

Ти не узагальнюй, дєтка. :) Хтось на будовах працює, а хтось по спеціальності: знайома розрахувалась з обласної лікарні, поїхала в Польщу, де зразу ж оформили на місце операційної медсестри.
 
Ти не узагальнюй, дєтка. :) Хтось на будовах працює, а хтось по спеціальності: знайома розрахувалась з обласної лікарні, поїхала в Польщу, де зразу ж оформили на місце операційної медсестри.

Сразу, без экзамена по языку и специальности :іржач: Мюнхгаузен нервно курит в сторонке. :іржач:



кто спал в салате - признавайтесь!

Дык я и сейчас сижу в тазике с салатом...удобно, кстати - написала пост, зачерпнула ладошкой салатегу, и дальше мона жизни радоваться.
 
Ага, поки ти сидиш біля тазіка з олів"є і плачешся на свою долю.

Ты тему-то читал, чепушило? Это ТС плачется, что все вокруг жуют "савецкое" оливье, а не свидомые укро-салатеги. :D:D:D
 
Лень было писать, но всё таки расскажу: был у моего отца (покойного) знакомый, который зашёл к нам когда-то в гости и мы его угощали, чем Бог послал :D А Бог в этот день послал какое-то блюдо с грибами (уже не помню какое именно, память девичья:D)
И спрашивает этот чувак - что, мол, за грибы?????
Отец отвечает - вешенки!!!
А чувак - типа не стану это есть.
Отец.......- почему???????
Он - вешенка это кацапский гриб!!!!!

Вот это чувак прогнал!!))))

Я очень люблю Украину, Я дуже поважаю українську мову, поважаю людей україномовних і з ними розмовляю рідною, але...........
Я уважаю и чужие кухни и узбекские и татарские и итальянские,........ перечислять можно до бесконечности и людей, которые любят СВОЁ!, И также ставят это выше. Но до маразма доходить никому не советую.
Как там на латыни - шо занадто, то не здраво?????

Если не права - поправьте. Оскорбления не принимаются, ....только конструктивно.:)
 
Ты тему-то читал, чепушило? Это ТС плачется, что все вокруг жуют "савецкое" оливье, а не свидомые укро-салатеги. :D:D:D
Ну так, молочної ковбаси я вже років 5 не їв - після ніжної телятини та індичатини навтіь і не тягне на таке. :) А за совка любив її порізати пластинками та підсмажити на олії :D

Не, дорогой! Там твоё место!:іржач:
 
Ну так, молочної ковбаси я вже років 5 не їв - після ніжної телятини та індичатини навтіь і не тягне на таке. :) А за совка любив її порізати пластинками та підсмажити на олії :D


Не, дорогой! Там твоё место!:іржач:

Фууууу

y_541ee73f.jpg
 
Назад
Зверху Знизу