• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Без назви...

Статус: Offline
Реєстрація: 04.07.2005
Повідом.: 208
Без назви...

Коли закриваєш очі і розумієш, що ти у грі, де всім байдуже, хто ти і чому посмішка така фальшива... у грі, де немає успіху для правди, відвертості, щирих емоцій... у грі, що поєднує мільйони людей, які втратили своє обличчя. Вони тільки думають, що вони щасливі, а вночі, там, у снах, щось потаємне, щось, що сильніше цієї гри, що ще має вагу та принаймні намагається вирватися з полону, з вашого полону, каже вам: „Відчини очі! Нужбо, давай, ти зможеш! Прокинься, відчуй, що світ безмежний, що гра – безглуздя, в якому вбивається твоя індивідуальність! Прокинься! Посміхнись сонцю, а якщо немає сонця – посміхнись дощу, останнім жовтим листям, вулиці, щастю іншої людини... Прокинься! Зроби не так, як завжди – обери інший маршрут, послухай свою музику, вимкни той пристрій, що робить з тебе робота, вимкни ту гру! Прокинься! Де твоє серце? Ти забув про нього! Воно втомилося стукати в зачинені двері твого розуму... Прокинься...”
Ранок завойовує місто. Це Новий день. І саме сьогодні хтось, відчинивши очі, вийшов під дощ, розгорнувши долоні до неба та посміхнувся... А ти прокинувся?

(с) B_cool:)

«Гораздо легче обманывать других, чем не обманывать себя самого» /Марсель Жуандо/
 
Ницше попахивает.......... Небойсь недавно "Заратустру" прочитала......?
 
kh_andrey сказав(ла):
Ницше попахивает.......... Небойсь недавно "Заратустру" прочитала......?

Ні, не читала.... Просто люди навколо мене навіяли такий настрій...
 
Афтару на лоботомию, всем прочитавшим -- промывание.
 
Что-то я не увидел никакой связи с Ницше.
 
Останнє редагування:
по моему действительно связи с Ницше нет... слишком много света.
і мені це вельми до вподоби:)
якщо чесно, мені більше нагадало тексти океан єльзи
-вставай, мила моя, вставай
більшого вимагай...
мені подобаеться
 
Mir-h сказав(ла):
по моему действительно связи с Ницше нет... слишком много света.
і мені це вельми до вподоби:)
якщо чесно, мені більше нагадало тексти океан єльзи
-вставай, мила моя, вставай
більшого вимагай...
мені подобаеться

А в "Так казав Заратустра" цьго побачити не можливо? Чи що?

Вообще-то "Заратустра" очень позитивное произведение... А вы вообще его читали? а то шо-то сомнения одолевают.
 
Останнє редагування:
извиняюсь перед администрацией.
немножко намудрила и пока не соображу как исправить
как сообщение удаляются?
 
Останнє редагування:
kh_andrey сказав(ла):
А в "Так казав Заратустра" цьго побачити не можливо? Чи що?

Вообще-то "Заратустра" очень позитивное произведение... А вы вообще его читали? а то шо-то сомнения одолевают.

и правильно одолевают:)
не в состоянии я увидеть позитива.
готова поспорить. если вам интересно спорить с такой, как я. топик по этой теме есть уже, чтобы не офтопить?

и все же мне нравится написаное B_cool:)
разве вам нет? мне кажется, что и вам по душе.
об этом бы и написали, вместо обращать на меня внимание:)
 
Ну уж больно хочется пообращать на тебя внимание.... :)
 
Музычкой навеяло: :)
"Прокынься,видчыны очи, вымкны цю гру и вступай у нашу секту!" :) :) :)
 
Я рад, что рождаются такие произведения!!!
Слишком много мрака накопилось на форуме, а ты лучик света пустила:)
Хвалю! Ты сама расцветаешь, судя по всему, и хочешь поделиться с другими :) Может я и не прав, но "свет" это хорошо ;)
 
Хех, давненько я не заглядывала на Форум!!! Спасибо всем за добрые слова (всем?..)... Я? Расцветаю? Пытаюсь=))) А делиться - так куда ж без этого? По-другому нельзя! "Мы не имеем потреблять счастье, не производя его" (Не помню кто...)
 
B_cool:), По доброму завидую тебе, твоему умению радоватся жизни. Я б тоже так хотел но обстановка не позволит. Я должен быть всегда готов ко всему!
 
Я должен быть всегда готов ко всему!
Насчет готовности ко всему анекдот:
Бабка картошку копает и говорит : Дед, ты хоть бы помог мне, целый день ничего не делаешь!. Дед: "Дааа? А вдруг война, а я уставший?!!!" :)

А еще, по теме добавлю - кто сильно восторгается и восхищается в жизни, тот легко может разочароваться в ней, к сожалению. Мое убеждение - надо спокойно и к радости и к печали относится, по философски, так сказать:)
 
Пробудитесь! ©Свидетели Иеговы
 
Tom Sawyer, чур тебя, чур ... их еще не хватало...
 
:) Та так, просто навеяло...
 
Назад
Зверху Знизу