Крим. Оточенi зрадою.

Статус: Offline
Реєстрація: 09.06.2010
Повідом.: 42262
Крим. Оточенi зрадою.

12 апреля в кинотеатре БоммерЪ

документальный фильм производства вту

Крим. Оточенi зрадою.

hh7eej.png


..реальна історія боротьби 36 бригади берегової оборони під час окупації Кримського півострова.
Автор фільму одним з останніх виходив із заблокованої військової частини у с. Перевальному АР Крим, де на той час розташовувалась бригада.
Ексклюзивні інтерв’ю з очевидцями та безпосередніми учасниками тих подій:
Ігорем Воронченком, Мустафою Джемілєвим, Юрієм Головашенком, Віктором Сікозою записані у наш час.
Як усе відбувалося у 2014-му та як склалися долі військових 36 бригади берегової оборони
після виходу на материкову частину України ..

 
еще раз, премьера уже завтра,
вход - свободный.

Презентация документального фильма
военного корреспондента Виктора Грома
«Крым. Окруженные предательством»
от Информационного агентства МО Украины.

fgjhe7.jpg
 
Как свободный? Количество мест же ограничено
 
Ого. Насыщенные дни, не успевается за всем следить. Показы в Боммере я люблю.

Как свободный? Количество мест же ограничено

Наверное, имеется в виду, что желающие в отсутствии свободных сидячих мест могут постоять.
 
Кто ходил? Какие впечатления?
 
Как свободный? Количество мест же ограничено
Когда предыдущий раз в кинотеатре показывали док. фильм про Крым (его позже и на ютубе выложили) в зале было 2 человека (включая меня). Так что я сомневаюсь в проблеме с местами на этот раз. "Ватная столица" как-никак.
 
интересно там покажут наконец, как татары разворошили и напугали все русскоязычное население Крыма, захватили парламент, потом лидеры разогнали большую часть татар по домам, а вечером татары сдали парламент зеленым человечкам, специально, по тихому запустив их.

Армия, превосходящая в 7 раз! армию РФ, на тот момент. - (состоящая в основном из призывников центральной и западной Украины) получила приказ от еврея Турчинова = сдать ВСЁ оружие в оружейки, ничего не делать и сидеть в частях. (у меня как раз свояк там контракт проходил, в то время)

СБУ - тоже, способствовать референдуму.

Никакого приказа взять под охрану парламент так же не поступило.
и т.д.

покажут это?
 
могу лишь сказать, что нужно быть клиническим имбецилом, чтобы давать солдатам черенки от лопат вместо вскрытия оружеек. Мне похуй какие там ррешения прринимали в Киеве. Ты командир, сука, и у тебя должны быть яйца и мозги.
 
не забывай лекарства вовремя принимать.
Таких как ты расстреливать нужно, честно. Или в концлагеря добывать уран. Именно такие как вы, помогают паразитическим властям уничтожать цвет наций.
 
Ты командир, сука, и у тебя должны быть яйца и мозги.
да, защита конституции, целостности - присяга в приоритете должна быть. Даже если с Киева шли приказы - отдавать Крым. + был еще вопрос легитимны ли такие приказы.

Вывод - командиры Крыма никчемные трусы, я бы их отправил в штраф батальоны в АТО, захватывать ДонОГА
 
Сподіваюсь що це чудовий європейський фільм!
 
Кто ходил? Какие впечатления?


Не претендую на об’єктивність оцінки даного фільму, оскільки його автор, режисер і сценарист - мій давній товариш і колега, а я був ініціатором і організатором його показу у Харкові.

Відразу почну з наповненості зали: люди прийшли. Більшість - військові. Офіцери, курсанти та викладачі. Прийшли без примусу, за власним бажанням. Були караіми – представники кримського народу, були журналісти, були рідні одного з героїв фільму, який, на жаль, загинув, були також і звичайні харків’яни, яким небайдужа історія України.

Оскільки фільм документальний, в ньому немає візуальних ефектів, відточених сценаристами діалогів і прилизаних саундтреків. Втім, не зважаючи на це, фільм захоплює з першої хвилини і не відпускає до кінця. Хронометраж – 40 хвилин (хоча в першій версії, до остаточного монтажу, було втричі більше) і вони проходять миттєво. Ну і не зайвим буде зауважити, що з екрану кінотеатру фільм сприймається якось глибше та емоційніше, ніж з екрану комп’ютера – непевно, спрацьовує магія кінематографа)).

Щодо сюжету. Як зазначено в анотації, фільм показує одну з трагічних сторінок нашої історії – окупацію Росією українського Криму. Об цю тему диванними експертами і мамкиними стратегами зламано не один спис у боротьбі з аргументами і здоровим глуздом. Втім, хочу нагадати назву: «Крим. Оточені зрадою». Отже, про зраду. Ось цитата з інтерв’ю тодішнього командира 36 бригади берегової оборони Сергія Стороженка:

«Когда мне Турчинов сказал: «Вы должны применить оружие», — я его спросил: «Против кого и на каком основании?» Боевой приказ я, как военнослужащий Украины, был готов выполнить в любую минуту без разговоров. А «вы должны» и по телефону устно — это не формулировка и не канал связи.
В конце концов они все-таки выпустили распоряжение по установленной форме. Но написали там: «Разрешается применять оружие согласно руководящим документам». И все. Это означало, что я сам должен принять решение. Буквально так: победишь — запишут в национальные герои, а если поражение — сам во всем виноват, мы тебя не просили.»

(
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)


У фільмі ясно показаний цей момент зради: замість прийняття командирського рішення, Стороженко віддає наказ роззброїти бригаду, натомість видавши особовому складу дерев’яні щити і палиці для відбиття можливих провокацій.

Зрада була і від тодішнього командуючого ВМС України контр-адмірала Дениса Березовського, який відразу після свого призначення на посаду віддав наказ не чинити опору військам РФ і скласти зброю. До речі, хочу нагадати, що зрадники Сергій Стороженко та Денис Березовський – уродженці Харківщини.

Мені було гірко дивитися цей фільм не лише тому, що я побачив зраду у далекій армійській верхівці. У цьому фільмі я побачив зрадників і серед тих, кого знав особисто, з ким в одному строю складав Присягу на вірність українському народу, ділив пайку і пив горілку у далеких 90-х наших спільних курсантських роках.

Зламані люди, зламані долі, зламана дружба, зламана, але не зломлена Україна.

Втім, у фільмі є і герої. Справжні, нові герої України. Священник отець Іван, який намагається протистояти озброєним до зубів «зеленим чоловічкам» молитвою, адмірал Ігор Воронченко, який вів переговори, якого росіяни кілька днів протримали у полоні, намагаючись перетягнути на свою сторону, майор Юрій Загребельний, який до останнього був разом зі своїм підрозділом, вивів людей і техніку та вивіз на материк прапор ВМС у дитячому візочку. Згодом він загинув на Донбасі. До речі, хочу нагадати, що Герої Ігор Воронченко та Юрій Загребельний – також уродженці Харківщини.

Героїзм та зрада, сміливість і боягузництво – це обов’язкові складові військової тематики чи у художньому, чи у документальному її відображенні. Наприкінці показу у залі лунали оплески. Щирі, чесні. Були слова подяки і сльози. Я вважаю, що у Харкові фільм «зайшов». Так само, як і у Києві, Львові, Одесі, Маріуполі. Думаю, так само він «зайде» і у Канаді, США та Австрії, де невдовзі відбудуться його покази.

Хм. На ХФ я прочитав відгуки про фільм від тих, хто його навіть не дивився. Не дивно, що і його намагаються оточити зрадою – вищі сили не прищеплюють любов і повагу до своєї Батьківщини та її героїв, ці почуття формують суспільство, сім’я, родина.

Ну і наостанок. Ще раз дякую всім, хто прийшов на перегляд! Окрема велика подяка кінотеатру БоммерЪ.
 
Таких как ты расстреливать нужно, честно. Или в концлагеря добывать уран. Именно такие как вы, помогают паразитическим властям уничтожать цвет наций.
Сегодня понедельник - отличный шанс начать жизнь заново!
Начни принимать свои лекарства уже сегодня!
 
Ладно 2014-й год - можно всё списать на Януковича, но сейчас идёт война, а кролик Сеня украл деньги со "стены", Свинарчуки - с армии. С воюющей армии!!! Они такие же твари как и мураевы-вилкулы-бойки-медведчуки которые пытаются уничтожить желание народа быть свободным от "братишек"!
 
Приятное, интересное мероприятие. Больше на ценителя
 
Назад
Зверху Знизу