Игоря Маркова задержали в Италии

а это Игорь Марков, строитель ебучего "русского мира"... сидеть будет у итальянцев до посинения!

А разве этот сраный гагауз сидит? А кто тогда у сливных бачков регулярно выступает? Или я ошибаюсь?
 
А разве этот сраный гагауз сидит? А кто тогда у сливных бачков регулярно выступает? Или я ошибаюсь?
дядя не читатель, дядя только писатель? написано же понятным языком "будет сидеть у итальянцев до посинения"! арестовали его же итальянцы вчера...
 
дядя не читатель, дядя только писатель? написано же понятным языком "будет сидеть у итальянцев до посинения"! арестовали его же итальянцы вчера...

для тебя 5 лет, как один день пролетели?:іржач:
 
Та ну дійсно, шановні, ну не треба вже плутати Марківа з Марковим, ще й тему з погріба витягли. Це різні історії.
 
дядя не читатель, дядя только писатель? написано же понятным языком "будет сидеть у итальянцев до посинения"! арестовали его же итальянцы вчера...

Персонально для танкистов не поленился полезть в педивикию за цитатой:
13 серпня 2015 був арештований італійською поліцією в Санремо, куди прибув, щоб зустрітися з італійськими політиками, які підтримують російського президента Володимира Путіна. Марков був арештований на запит Генеральної прокуратури України у рамках кримінальної справи побиття демонстрантів в Одесі в 2007 році. За інформацією слідства, в 2007 році в Одесі Марков очолив групу озброєних металевими предметами людей, які напали на учасників проурядової маніфестації. Багато маніфестантів тоді були поранені.[20][10] Марков пред'явив «дипломатичний паспорт», виданий йому недавно створеним в Росії «Комітетом порятунку України». Цей «дипломатичний паспорт» італійськими держорганами був признаний недійсним і Марков лишався під арештом. Його очікувала екстрадиція до України, але українські інстанції в 40-денний термін не подали до Генуї правильно оформлений запит української прокуратури. 21 серпня того ж року арешт був замінений на домашній арешт. На початку лютого 2016 року італійський суд остаточно відмовив Генеральній прокуратурі України в екстрадиції Маркова. Після цього він повернувся до Москви.
 
для тебя 5 лет, как один день пролетели?:іржач:
так я на дату темы просто не смотрел :) думал снова этого пидора арестовали в Италии... кто ж знал, что вытянут из давнего архива эту тему и вывалят сюда
 
Назад
Зверху Знизу