• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Сучасна українська література

Ваше відношення до сучасної української літератури?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    19
  • Опитування закрито .
Статус: Offline
Реєстрація: 04.07.2005
Повідом.: 208
Сучасна українська література

Любі друзі, от ми тут про творчість балакаємо, чому б ще не поспілкуватися на тему "Українська література в моєму житті"??? :-)
А насправді, що ви думаєте про це ??? Жадан, Андрухович, Забужко, Сняданко, Карпа, Загребельний.. можна ще продовжувати і продовжувати...
 
Хм... З сучасною укрліт зіткнувся, на жаль, не дуже давно...
Почав я її "досліджувати" з віршів Жадана. Мені дуже сподобалися - читав на парах=) Потім прочитав "Депеш Мод", його ж (все ще на парах:)). Дуже вражений!!! Ніколи не читав нічого кращого!!! Чекаю виходу "Анархія UA".
Загалом, укрліт після шістдесятників (яких я не переварюю), зазнала великих змін (у кращу сторону). Це не може не змушувати радіти%)
Рекомендую читати всім=)

Дуже цікава думка інших "согорожан" на цю тему!) :клас:
 
О! Це наша людина! Жадан - це кльово! До речі, була на презентації тієї самої "Анархії..."!!! Жадан пив червоне вино "с горла", читав фрагмети збірки, відповідав на питання, зачитував вірші з "Цитатника", ржав та підписував свої ж книжки... Мені дуже сподобалось!!!

А от шістдесятники не такі погані, чого ти так? Може ти щось не те читав? Вони "йдуть" тільки під особливий настрій... ;)
 
Я також був на останній презентації в "Останній барикаді". До речі дуже кльове місце, мені дуже подобається!! Зараз збираюся почитати вірші Андруховича=)
ШІСТДЕСЯТНИКИ І ШЕВЧЕНКО - дві "речі" в укрліт, які мене просто "виморажують". Неможна ж бути такими чернушними і писати що український народ весь час "мають". Треба вирощувати національну ідею у доброму настрої... =)
 
Auron сказав(ла):
Потім прочитав "Депеш Мод", його ж (все ще на парах:)). Дуже вражений!!! Ніколи не читав нічого кращого!!! :клас:

Как прочитать хочу!!!!!!!!!!! У тебя в электронном виде или нормальная книжка?
 
И где можно скачать его творения, дабы с творчеством познакомиться???
 
разве что с творчествоим Les' Podervianskiy :-)
ну еще Шевченко в школе почитывал, а о таких как Жадан, Андрухович, Загребельний слышал, но не читал. Вопрос - стоит ли?
 
Оп-па, я и не слышала о таких авторах. Хотелось бы почитать, ознакомится.
Что посоветуете для начала?
 
mega сказав(ла):
Оп-па, я и не слышала о таких авторах. Хотелось бы почитать, ознакомится.
Что посоветуете для начала?

Ну... Мега, щоб тобі такого для початку порадити??? Почни з віршів Жадана, потім можеш з "Депеш Мод" його ж ознайомитися, а ще Карпу "Фройд би плакав"... Ти почни, а там - затягнешся, і не зможеш зупинитися...
;)
 
Как прочитать хочу!!!!!!!!!!! У тебя в электронном виде или нормальная книжка?
У мене звичайна "бумажна" книжка. Доречі Депеш мод коштує десь 10 грн. а книжка того варта щоб її купити=) рекомендую...
 
А где можно найти? на Балке есть? или в Книжной Арке?
 
androids mind сказав(ла):
А если серьезно, то вообще из всей украинской литературы, ну ООЧЕНЬ нравится Шевченко.


Никогда не понимала как он может нравиться. По школьной программе помню, что у него только одна тема - москали сволочи обижают нас хохлов и одни страдания.
 
А где можно найти? на Балке есть? или в Книжной Арке?

Ну... можно и на Балке поискать. А в Книжной арке - точно есть, хотя его быстро разбирают :( Удачи тебе в поисках, Мега!
И помни: кто ищет, тот всегда найдет ;)
 
Странно, что вообще есть последний вариант в опросе. Стыдно не знать, что совремненная укр лит не просто живет, но и развивается... :( К тому же переводиться на другие языки и становится бестселлером в других странах... А у нас как-то все глохнет... :( К счатью, молодежь начинает интересоваться тем, что происходит не только на рынке современных технологий, но и в лит-ре. Не только украинской. Так держать!!! :)
 
madgirl сказав(ла):
Странно, что вообще есть последний вариант в опросе. Стыдно не знать, что совремненная укр лит не просто живет, но и развивается... :( К тому же переводиться на другие языки и становится бестселлером в других странах... А у нас как-то все глохнет... :( К счатью, молодежь начинает интересоваться тем, что происходит не только на рынке современных технологий, но и в лит-ре. Не только украинской. Так держать!!! :)

немножко офф
Кстати, у нас молодежь интересуется не только литературой, но и спортом (не профессиональным, а так.. на досуге поиграть, что не может не радовать :) все же лучше, чем пиво пить и семечки лузгать целыми днями), политикой, театром, кино (отечественным), разведением кактусов, и иже с ними.
В общем развитая у нас молодежь.

С ув. Представительница Украинской Молодежи.
:)
 
B_cool:) сказав(ла):
Ну... можно и на Балке поискать. А в Книжной арке - точно есть, хотя его быстро разбирают :( Удачи тебе в поисках, Мега!
И помни: кто ищет, тот всегда найдет ;)
Спасибо :) Теперь буду патрулировать книжные магазины и базары в поисках... :)
 
Назад
Зверху Знизу