Любимое место кота. Немного позитива.

не знала(((( читала і просто ридала(( пишу і плачу(( від душі співчуваю вам, просто тримайтеся. воно ще довго болітиме, в мене був такий, чорний бриташик, як дві краплі на вашого схожий. читала про вашого і знову свого ховала. вже інший 6 років живе, а того забути не можу. він у мене тільки 2 місяці прожив, а таке враження, що багато років. перед ним був перс чорний.. 13 років, то взагалі було друге моє я. як больно коли вони покидають нас
Ужасно. Плачу каждый день до сих пор. Кота больше не будет никогда у меня, не представляю себе другого вместо Торички.
 
Ужасно. Плачу каждый день до сих пор. Кота больше не будет никогда у меня, не представляю себе другого вместо Торички.
я після свого плакала і не вставала з дивану. мене така депресія накрила, що я толком ні на що не реагувала. а потім побачила об,яву в якійсь газеті, причому я ніколи не читала подібного. просто прочитала, подзвонила і визвала чоловіка додому і ми поїхали за кошеням. коли я його на руки взяла, в мене було таке враження, що це мій котик, тільки маленький. в нього і повадки були такі самі
 

Не хотела плакать, но слёзы катятся и катятся...
Бедная моя, хорошая Лилит, держитесь. Их век короток, а мы так привязываемся к ним, гавнюкам малым...
Не говорите "никогда не будет", жизнь как-то всё налаживает со временем. Отвлекайтесь, сыночку ведь тоже тяжело, думайте о его чувствах.
 
Спасибо, девчонки, но утрата эта для меня ужасна. Он был для меня родной душой, мой котик-братик, и я до сих пор чувствую его рядом. Не знаю, когда смогу это пережить, но пока никак.
 
любимое место на диване:любов:
 

Вкладення

  • диван1.jpg
    диван1.jpg
    107.8 КБ · Перегляди: 171
  • диван2.jpg
    диван2.jpg
    97.8 КБ · Перегляди: 161
  • диван3.jpg
    диван3.jpg
    82.6 КБ · Перегляди: 151
Не знаю, когда смогу это пережить, но пока никак.
ще дуже мало часу пройшло... час лікує, але так тяжко. і змиритися з цим практично неможливо.

Не хотела плакать, но слёзы катятся и катятся...
да...
Ліліт, вашого Торічку оплакала вже не одна душа. хай йому там буде добре
 
Спасибо, девчонки, но утрата эта для меня ужасна. Он был для меня родной душой, мой котик-братик, и я до сих пор чувствую его рядом. Не знаю, когда смогу это пережить, но пока никак.

Прими мои соболезнования. Держись!

:) я бачила цих кошаків

:)

attachment.jpg


attachment.jpg
 

Вкладення

  • IMG_6058.JPG
    IMG_6058.JPG
    246.9 КБ · Перегляди: 402
  • IMG_6059.JPG
    IMG_6059.JPG
    231.6 КБ · Перегляди: 413
Останнє редагування:
а если упадут... подоконники такие хлипкие
то вони на кондишені сидять, з вулиці на них дивитись прикольно. йдеш, наче нікого немає, а таке відчуття, що хтось за тобою слідкує. а вони зверху сидять, зирять:D більше рижого бачила
 
а если упадут... подоконники такие хлипкие

Это не подоконник. Защита кондиционера от сосулек, довольно прочная (сам делал). Летали оба. Но там пристройка ниже, довольно высокая, так что попадали на её крышу, слава богу без последствий. То было давно, с тех пор продолжают гулять, но аккуратно.

більше рижого бачила

Таки да, он больше любит там тусоваться, часто просит, чтобы открыли окно и он смог выйти погулять.
 
Британец, откуда автоматически следует -> гладиться не любит :confused:

А Вы специально брали такой породы, зная что не будет гладиться. Или просто понравилась порода, а про контактность не знали?
Я вот люблю котиков, которые любят чтоб их погладили и муркали при этом:кручусь::D
 
А Вы специально брали такой породы, зная что не будет гладиться. Или просто понравилась порода, а про контактность не знали?
Я вот люблю котиков, которые любят чтоб их погладили и муркали при этом:кручусь::D

Британы - прекраснейшие из Повелителей, воплощённая концепция котэ.
 
А Вы специально брали такой породы, зная что не будет гладиться. Или просто понравилась порода, а про контактность не знали?
Я вот люблю котиков, которые любят чтоб их погладили и муркали при этом:кручусь::D

у меня не британец- гладится не любит:( видимо от характера тоже зависит
 
у меня не британец- гладится не любит:( видимо от характера тоже зависит

Наш тоже не любил. Это характерно для всех представителей данной породы.Смотреть - смотри, любуйся и восхваляй, а руками не трогать.:любов:
 
Это не подоконник. Защита кондиционера от сосулек, довольно прочная (сам делал). Летали оба. Но там пристройка ниже, довольно высокая, так что попадали на её крышу, слава богу без последствий. То было давно, с тех пор продолжают гулять, но аккуратно.
))фух успокоили....



моя красавица
0cd6a21ff393.jpg
[/URL][/IMG]

d03f0c8f2bc7t.jpg
[/URL][/IMG]
 
Назад
Зверху Знизу