27.08.14 вторжение войск РФ

Чихают и пукают почему-то только знакомые(((




Останній дзвінок

– Коли їхав на війну, думав, найважче – закрити очі загиблому товаришу. А як Ваньку вбили, я перший до тіла підбіг. На його грудях завібрував телефон. Дістав із кишені, а це – мама дзвонить. Не знав, що робити. Якщо зіб'ю, дам надію, що він – живий. А скажу про смерть – вона може не витримати цього, – розповідав Євген.

Його збирали в АТО усім селом. Повернувся з передової позаторік.

– Той телефон вібрував у моїй долоні секунд 30. Вони здалися вічністю. Це був останній дзвінок мами до Вані. Ні вона, ні я більше не почують його "Альо, та все нормуль. Давай я тобі пізніше передзвоню". Потім ще троє товаришів на моїх очах пішли на той світ. На їхні мобільні дзвонили матері, дівчата і дружини. А ми не брали слухавки. Бо ту правду сказати, як і пережити, важко.

Євген звільнився з автозаводу, де працював 12 років. Зайнявся розведенням фазанів. Але залишив їх на батька й подався в АТО вивозити тіла загиблих.

– Мамо, ти мені не дзвони. Сам наберу, – просив Марію Тимофіївну. – Якщо загину, не вбивайся горем. Зустрінемося – як не тут, то там, – показав пальцем у небо.

Потім знову поїхав до побратимів на фронт. Дзвонив раз на три дні. Доки не зник.

У квітні біля їхнього подвір'я зупинилася "швидка". Марію Тимофіївну напів*притомну відвезли в лікарню. Євгена у труні додому повернули через чотири дні. Після похорону матір узялася розбирати синові речі. Зарядила його мобільний. На ньому – 16 пропущених дзвінків від абонента "Кохана".

– Добрий день. А Женю можна? – питає юний і тремтячий голос.

– А Жені більше нема, – Марія Тимофіївна не стримує сліз.

– А ми збиралися поженитись. Я від нього сина ношу, – каже Оксана з Дніпра.

На Покрову в нашому селі хрестили Олексу, сина Євгена.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Бля.
Идиоты.
Я эту жесть футбольную вчера выкладывала((( Там дичайшая травма и жесть. Но идиотам важно насрать в мозг читателям(((

j5dbge.png
 
Здрасьте всем!Я ваш постоянный читатель еще с тех времен когда ветка была общей.До освобождения только это помогало не впасть в отчаяние полностью.Спасибо вам!
 
Апчхи)). Спасибо за новости!
 
Здравствуйте. Воспользуюсь случаем. Специально зарегистрировалась, чтобы всем вам сказать спасибо. Я вас читаю каждый день больше трех лет. Я из Харькова и приезжаю в Харьков каждый год. И вижу изменения. Народ все больше говорит по_украински! И мне стыдно, что у меня не очень получается! Но в головах у людей такая каша! (Наверное, потому, что не читают вашу вфетку!)
Насчет зрадофилов. Воспользуюсь опять же случаем. Я живу во Франции 20 лет. И скажу вам, что во Франции своей ваты и зрадофилов - жуткое количество. Не по отношению к Украине ( вообще темный лес), а по отношению к своей собственной стране.
Это просто, чтобы сказать, что не только в Украине зрадофилы, а повсюду таких полно.
Перед вами снимаю шляпу. Вы луч света.
 
Vita Sargan
Леонід Залізняк:
"Зустрів давнього товариша по університету, учасника всіх майданів. Каже: «Порошенка треба гнати, бо краде». — «Що ж він у тебе вкрав?» — «Мої податки. Я їх сплачую, а він уже місяць не прибирає сніг біля мого будинку. Нічого ж хорошого за останні чотири роки не зробив!»
«Хороше» за останні чотири роки:
1. Встояли проти агресії Росії з розваленою армією.
2. Створили з нуля боєздатну армію в умовах війни.
3. Втримали економіку, не допустили дефолту.
4. Ефективне сільське господарство.
5. Зламали монополію російського газу в Україні.
6. Переорієнтувалися з російського ринку (–30%) на євроринок (+35%).
7. Відхід від Росії в Європу, самоідентифікація українців.
8. Успішна дипломатія: зберегли санкції, отримали безвіз.
9. Твердий курс на Європу.
10. Переламали мінські угоди: спочатку контроль кордону, потім вибори.
11. Закон про деокупацію Донбасу.
12. Декомунізація (і не лише лєнінопад, а й анігіляція компартії).
13. Українізація ефіру.
14. Олігархи здають позиції.
15. Реформи, хай і незавершені: децентралізація, е-декларування чиновників, система ProZorro, реформи поліції, судова, пенсійна, освітня, медицини, антикорупційний суд…

«Як відомо, — каже товариш, — армію відбудували волонтери, а в штабах сидять самі злодії та зрадники!» Відповідаю: «Волонтерам, безумовно, честь і велика подяка, але мобілізація, танки, артилерія, авіація, грошове забезпечення їм не по кишені. І якби в штабах сиділи лише злодії та зрадники, то, мабуть, фронт стояв би не під Широкиним і Пісками, а десь під Одесою та Києвом, а то й під Львовом».

«Порошенко здав Крим і Донбас росіянам», — каже товариш. Відповідаю: «У Крим «зелені чоловічки» ввійшли в кінці лютого 2014 року, Іґорь Ґіркін із російськими «порєбріками» захопив Слов’янськ 12 квітня. То як Петро Порошенко, що приніс присягу президента України 12 червня, тобто через два місяці після окупації Криму та Донбасу росіянами, міг здати їх Путіну? Можливо, ще не звільнив їх, але не все зразу».

Звичайно, корупція, олігархи, низькі зарплати, занепад промисловості… Але ж війна. До того ж, за нашою Конституцією, президент відповідає лише за збройні сили й дипломатію (де маємо помітні успіхи). Ми ж парламентсько-президентські, а не навпаки. А прибирання снігу — це вже до міськради.

Поза сумнівом, Порошенку можна висунути чимало претензій, але якщо скинемо його, кого поставимо? Ляшка? Тимошенко? Савченко? А може, вкотре Москві довіримося? Та вже почистить Україну, і не лише від снігу, а й від українців.

Кому вигідний черговий Майдан, дострокові перевибори президента, владний параліч на кілька місяців у країні під час війни? Звичайно ж, Владімірові Путіну, який спить і мріє про це. І навіщо деякі наші «корисні ідіоти» розхитують країну зсередини?
«Совпадение? Не думаю».

Черговий Майдан остаточно підтвердить путінський ярлик, що Україна — фейкова держава, яка ні на що конструктивне не здатна, крім як скидати нею ж обраних президентів. Тоді вже цивілізований світ точно від нас відвернеться та почнеться чергова українська Руїна. І буде, як за часів Івана Мазепи: «самі себе звоювали».

В умовах війни краще поганий президент, ніж ніякого. А чи такий вже поганий Петро Порошенко? Принаймні якщо врахувати зазначені 15 позицій, то багато в чому він значно кращий за своїх чотирьох попередників, які правили в мирний час і з менш розваленою економікою.
Тримаймося та не робімо фатальних дурниць, про які мріє Владімір Путін. Час працює на Україну. Усе буде гарно або дуже гарно".
 
Какие душевные слова сегодня с утра!
 
Artem Artiukhov
15 год ·
Був у нас випадок, пов'язаний з Рошен. Точніше їх благодійним фондом.
Прийшла якось "гуманітарка", у якій виявилося кілька тепликів. Ну і фіг з ними, звісно дякуємо, але "гуманітарка".
Їх швидко роздали бойовим підрозділам і забули.
А весною ревізія - приходять і питають - де теплики рошен? Які?! Коли?! А, ті, що тоді привозили?! Ну так осьо ж вони!
Це до чого. Я щось не чув "тепликів" від АВК чи Конті, чи навіть Житомирські ласощі.

из комментов:

ag9fbe.jpg
 
Здравствуйте. Воспользуюсь случаем. Специально зарегистрировалась, чтобы всем вам сказать спасибо. Я вас читаю каждый день больше трех лет. Я из Харькова и приезжаю в Харьков каждый год. И вижу изменения. Народ все больше говорит по_украински! И мне стыдно, что у меня не очень получается! Но в головах у людей такая каша! (Наверное, потому, что не читают вашу вфетку!)
Насчет зрадофилов. Воспользуюсь опять же случаем. Я живу во Франции 20 лет. И скажу вам, что во Франции своей ваты и зрадофилов - жуткое количество. Не по отношению к Украине ( вообще темный лес), а по отношению к своей собственной стране.
Это просто, чтобы сказать, что не только в Украине зрадофилы, а повсюду таких полно.
Перед вами снимаю шляпу. Вы луч света.

:пиво:

медали хде?
 
Всі новенькі!
ДЯКУЄМО!
Доєднуйтесь, будь ласка))
Ми тут буваємо трішки йобнуті, але все одно цілком нормальні!)))
Ну, за дружбу! :пиво:
 
Ну, я так понимаю, что господа патриоты ж щаз каааак накинутся ;)


"Конти" Колесникова покупает кондитерскую фабрику в РФ
Украинский производитель сладостей "Конти" договорился о покупке кондитерской фабрики "Красная заря" в российском Иванове, рассказали два человека, знающих это от разных сторон переговоров, а также местный чиновник.
Об этом со ссылкой на Ведомости сообщает БизнесЦензор.
Продавец – структуры, связанные с "Промсвязькапиталом" братьев Дмитрия и Алексея Ананьевых, уточняют двое собеседников. Представитель "Промсвязькапитала" отказался от комментариев. Гендиректор "Красной зари" Павел Афанасьев не стал ни подтверждать, ни опровергать сделку. Стороны обсуждают лишь производство продукции "Конти" по контракту на свободных мощностях "Красной зари", отметил он. Запрос в "Конти", отправленный 25 октября, остался без ответа.
"Конти" – крупный кондитерский холдинг, его основной бенефициар –Борис Колесников. В 2010–2012 гг. занимал пост вице-премьер-министра Украины при Викторе Януковиче. Сейчас Колесников – один из лидеров партии "Оппозиционный блок", представленной 43 голосами в Верховной раде Украины, по данным сайта партии.
"Конти" выпускает печенье "Супер-контик", зефир Bonjour, конфеты Konti и др. Головной офис и кондитерская фабрика компании, по собственным данным, находятся в подконтрольной Киеву Константиновке в Донецкой области; два других завода – в оккупированной Горловке и Донецке.
В России в Курской области работают дочерняя структура компании "Конти-рус" и кондитерский комбинат. После событий 2014 г. "Конти" пришлось остановить работу двух кондитерских фабрик в Донецкой области, сообщал украинский Forbes.
Бизнес компании в России, напротив, активно развивался: "Конти" сообщала об инвестициях в строительство новых линий и увеличении производства. По оценке ассоциации предприятий кондитерской промышленности "Асконд", в России "Конти" с долей рынка около 2% выпускает примерно 70 000 т кондитерских изделий в год.
Теперь в России под запретом конфеты всех крупнейших украинских производителей
россия (страна-террорист) закрылась от украинских сладостей Роспотребнадзор запретил ввоз в Россию сладостей двух крупных украинских производителей - "Конти" и АВК. В 2013 г. Украина обеспечила треть всего российского импорта кондитерских изделий.
Как сообщал БизнесЦензор, корпорация Roshen Петра Порошенко (28,7% кондитерского рынка) остается лидером кондитерского рынка Украины по результатам 2016 года.
В выигрышном положении оказалась харьковская компания "Бисквит-Шоколад" (7,9% рынка). Благодаря потерям конкурентов она поднялась за три года с четвертой на вторую позицию.
АВК переместилась со второй позиции в рейтинге крупнейших кондитерских компаний Украины в 2014 году на третью по итогам 2016-го.
"Конти" Бориса Колесникова занимает 4,3% рынка и четвертое место рейтинга.
По данным Международного консорциума журналистов-расследователей (ICIJ), "Конти" принадлежит оффшорной компании, бенефициарами которой являются Колесников и брат олигарха Рината Ахметова Игорь.
Кроме них, выгодополучателями компании являются жена Колесникова Светлана, экс-регионалы Сергей Кий и Юрий Чертков, сын донецкого бизнесмена Михаила Ляшко Вячеслав, а также жена покойного гендиректора футбольного клуба "Шахтер" Жигана Такташева Раиса с детьми Эльмирой и Ренатом.
Фирма была зарегистрирована на Британских Виргинских островах в декабре 2014 года.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Спасибо
Я на вашем примере учусь и воюю здесь с французскими зрадофилами
 
:іржач::іржач::іржач:
Сеповна, зараза, умеешь подобрать правильные слова. :клас::клас::іржач:

Стараюсь, господин-товарищ-маршал!
Служу порохоботскому Уставу!
Разрешите продолжить дальше ебашить тапками по зраде? :цехф:
Собсно, даже еси ниразрешите, то мне пох - сирамно своё продолжу:D:D
Мне ж нехило платят - все соседи фкурсе :цехф:




Юрій Гудименко‏ @hudymenko_yuriy 32 мин.32 минуты назад
Еще
На Хэллоуин в «ДНР» я бы оделся лифтом.
 
Бля.
Идиоты.
Я эту жесть футбольную вчера выкладывала((( Там дичайшая травма и жесть. Но идиотам важно насрать в мозг читателям(((

А вот для меня загадка. Я помню по детству. Занимался трохи фехтованием. Так у шпажистов была такая беда пластиковая, типа бандажа, "мыльница" в простонародье. Те, кому репродуктивная будущая способность была дорога - надевали. Ну еще когда подраться ходили)) Сейчас они уже все продвинутые, не то, шо тогда.
Неужто в футболе нет такого? Или низзя? Или лень и неудобно?
 
Назад
Зверху Знизу