ЗНО - 2012

Статус: Offline
Реєстрація: 22.02.2009
Повідом.: 1021
ЗНО - 2012

Хто контролює оператора, який вводить результати ЗНО в інформаційні сторінки, якщо стільки помилок в самих тестах. Як перевірити правильність вводу оператором результатів? Де можна це взнати? Як можна переконатися, що мої бали - це оцінка за МОЇ відповіді?
 
Хто контролює оператора, який вводить результати ЗНО в інформаційні сторінки, якщо стільки помилок в самих тестах. Як перевірити правильність вводу оператором результатів? Де можна це взнати? Як можна переконатися, що мої бали - це оцінка за МОЇ відповіді?
Можно подать апелляцию, если баллы на инф.странице расходятся с теми, что у Вас получились после сверки с правильными ответами
 
Можно подать апелляцию, если баллы на инф.странице расходятся с теми, что у Вас получились после сверки с правильными ответами
А як другий варіант, то через когось (або її начальника, або впливову людину) можна домовитись за певну суму потрібний бал, який внесуть на інформаційну сторінку учасника ЗНО? Питання: Як відстежити прозорість та точність саме ВНЕСЕННЯ кількості балів на інформаційну сторінку учасника ЗНО? Наприклад, якщо мати знайомого на вихід на УЦОЯО (український центр оцінювання якості освіти), то за певну суму отримаю, дуже навіть потрібний для мене бал.
 
за должностной подлог предусмотрена уголовная ответственность
 
Назад
Зверху Знизу