• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Журавлевка стала платной!

Ваше отношение к этому?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    220
создавая эту тему я даже не знала есть ли у народа право заходить туда бесплатно, или нет.
Да, признаюсь, я не такой уж и революционер, готовый возглавить и организовать "журавлевский майдан". Но почему Вы мне отказываете в праве, хотя бы задумываться вслух над вопросом легитимности взымания платы за Журавлеку с нас?
Не отказываю, чего уж там, просто это баян. Каждый год все по кругу.
 
создавая эту тему я даже не знала есть ли у народа право заходить туда бесплатно, или нет.
Да, признаюсь, я не такой уж и революционер, готовый возглавить и организовать "журавлевский майдан". Но почему Вы мне отказываете в праве, хотя бы задумываться вслух над вопросом легитимности взымания платы за Журавлеку с нас?
Задумываться надо.
Не вы одни такие.
Есть кто-то кто кроме просто "думания" уже много делает.
Контактируйте.
Вместе и думать и делать что-то веселей.
https://www.facebook.com/dmitriu.drobot?fref=ts
 
тема заезженая

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
t r o y o b z o r . ua/news/82707
 
Можу з позиції життєвої. Я добре пам'ятаю яким острів був до того, як зробили платним - це було місце наркоманських та гопарських тусовок, захаращене кущами та засрате сміттям. коли зробили і стали слідкувати - стало цукеркою. Для порівняння - сходь у ліс біля каравану (де безкоштовно) десь наприкінці серпня - зрозумієш який срач утворюється.

Ваше высказывание напоминает логику людей, рвущих глотку за гепу - ворует, но делает что-то для города.

А здесь незаконно берут деньги за вход, но зато чисто.

Почему нельзя, чтоб было чисто и по закону бесплатно ?
Несовместимые вещи ?
 
35 грн,атас жесть,я могу себе представить сколько какая давка будет на бесплатном в этом году

Вот именно.. Сделали бы 150, было бы там приятно находиться, ибо и сервис был бы на высоте и небыло бы всякого быдла
 
а если мне не нужны все эти удовольствия, я могу пройти бесплатно?

если вам всё это не нужно, вокруг уча бесплатного места на берегу той же реки!!! только там ни кто не убирает, потому как за уборку ни кто не платит. а вот намусорить желающих полно!
 
Ваше высказывание напоминает логику людей, рвущих глотку за гепу - ворует, но делает что-то для города.
То лише тобі тому що ти читаєш неуважно і дивишся через ідеологічну призму. Якби читав уважніше, то побачив би, що ярозбив на 2 питання
А здесь незаконно, скорее всего,
Це - погано, з цим край необхідно боротись.
Для того, щоб робити це офіційно і закріпити результат - треба ініціювати перевірку та кримінальну справу. Громада повинна бачити фінансові потоки.

Навіть просто закатити скандал - ну пустять безкоштовно тебе і воно заглохне.
берут деньги за вход, но зато чисто.
Це - нормальна практика

Почему нельзя, чтоб было чисто и по закону бесплатно ?
Несовместимые вещи ?
Можна. В теорії. Але на практиці через 500 метрів ти можеш побачити де "безкоштовно". воно там, до-речі, теж не зовсім безкоштовно, бо гроші на прибирання і туди списуються теж. І там - сральник.
 
Назад
Зверху Знизу