В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
Кстати в стране нужно хотя бы для выявления проблем и упреждения их в будущем провести тотальную мобилизацию.

Тут же вскроются аферы на складах госрезерва , нехватка воды , еды , медикаментов и так далее и так далее ....

Ее проведение просто необходимо!

є думка, що з початком тотальної мобілізації вже нікому діла не буде до афер. Але з початку треба узяти усіх на олівець, чим зараз і замаються воєнкомати
 
Ну вот кто из наших военачальников пробовал Западнее Харькова создать 2-ую линию обороны , и резервный фронт из 600 000 резервистов? Никто.... А пора бы задуматься.
я з вами згоден. Задумались вони вже. Є навіть деякі успіхи, але звісно того не достатньо
 
Это уровень рассуждений бабушек у подьезда. Крупп в Германии тожэ был частным ,- но его эвакуировали как могли.

Крупа хватил удар после очередного развала завода. Я не поотив продать Турбоатом очередному Крупу. Євакуироват такой завод невозможно. там оборудование, которое строилось на месте, и во круг него строился завод. Турбоатом нужно продавать, как и все производства на єтой стороне Днепра, которіе нельзя вівезти. Сейчас свобода не дает его продать, считаю в данном случае єто работа на руку хуйлу
 
Вот допустим завтра хуяк и удар Искандером. Пол города в гавне , начинается эвакуация под шквальным огнем артиллерии и танковыми клещами.

Кто из нас знает откуда? Балашовка , Сортировка ..... - где погрузка , куда везут , чем заниматься ?

о.

це всі розуміють, але … потрібно ділити заходи на зелений, жовтий та червоний коди. Зелений - коли заздалегідть все планується, переміщується та робитьс з урахуванням піздеця. Жовтий - коли беспосереньо відомо, за воно буде в найближчий час. Почиається впровадженн планів, підготовки, евакуації, та таке інше. Червоний - це під час піздеця.


Я вам так скажу, що якщо кожен громадянин попіклується очаб про себе, державі меньше буде праці. Зрозумійте, шо річка Днепр -широка, і мостів через неї - дуже мало. :D
 
то голова в песок и сброс ответственности за рабочие места.
це робота по зеленому коду. Мудра людина евакуює сімю заздалегіть, та їде на пмж, просто людина - починає ворушитися лише коли розуміє невідворотнє. Більшість - як курі носятся коли вже ліса у курятніку, курва
 
Вот допустим завтра хуяк и удар Искандером. Пол города в гавне
такого не буде. Немає у місці цілей для іскандеів. Найближча ціль - це військові частини та взлеткі біля Чугуєва
Нас даже никто не пересчитал , не заготовил ни воды ни еды на три года

Заспокійтеся, три роки ви не протягнете. Взагалі, кожен повинен турбуватися про себе. Зроби запаси на три рокі. Хлопці потім в твоїй хаті розташуються, все за три дні зїдять і подякують :D
 
А они должны думать не о себе ,- а вместе со всеми резервистами форсировать Старый Салтов в лобовом ударе ,- чтоб дать Харькову лишние 4 часа на эвакуацию,- планов которой нет.

що за глупості. Ви хочете мотивувати бійців тим, що вони повинні загинути для того щоб ви зїбалися? :D
Я вважаю, що потрібно затягнути ворога у міськи бої (це нереально), та прикриваючись місцевим населенням робити опір (у кожного своя роль и вклад, ви вибрали себе такую роль жертви), та тягнути час, щоб нащі дипломати привернули увагу міжнародної спільноти
 
За 5 лет это пора уже завершить.
можливо. Що ви зробили за для цього? я вважаю, що в кожного є персональна відповідальність перед суспільством та жержавою. Інакше тут встает главній вопрос, при таком подходе нахуй ви державі?
 
А ударят по городу. Как в Сирии. Взлетки там целые.

літати у ігіл та повстанців нічому, то звісно взлеткі цілі. Якщо казати за наші аеродроми різних типів, то потрібно непрацюючи заблокувати взлеткі, щоб їх неможна було використовувати. Де що вже зроблено, вибачте що невідчиталися перед вамі :)
 
Но есть один или два жырных пидора с погонами и зарплатой тысяч 30-40 грн , которые были обязаны подумать и решить этот вопрос ужэ. А не я за них бесплатно для ОПГ на Банковой.

держава - це люди. Коли люди нічого робити не хочуть, держава безсила. Власть без подчиненных - ничто.
Та похуй мне на взлетки. Мы тут говорим за мобилизацию , резервистов и эвакуацию.

Зараз проходять постійно зори резервістів, прошу вас підійти до свого військкомату. Впевнений, шо і мобілізація вас не омине.
 
Ну так где списки блядь этих генералов ГО , МЧС - кто должен эвакуировать город , область , районы , предприятия - и у них поверь - целые блядь аппараты подчиненных! Там штаты - пиздец нахуй!

я вам поясню чому у вас немає цих списків. Справа у тому, що люба агресія не починається з польотів Іскандерів. Люба агресія починається з дрг проти людей, котрі приймають рішення. Коли захоплюють їх сім'ї, та таке інше.
За правління Хуйла росіяни успішно вбили кілька важливих офіцерів, а офіцерів, які загинули за дивних обставин, у нас дійшло до десяти.
Пару генералів померло своєю і не своєю смертю.
Був каскад смертей працівників СБУ до 2014 року: Кожем'якін, Олексій Партика, Олег Черноусенко, Михайло Таранов, і, нарешті, дивна смерть 2016 року, коли загинув Андрій Таранов, заступник глави Адміністрації президента України.
Був ще цілий ряд смертей полковників і генералів НГУ, ВСУ, СБУ відповідають за напрямки: Кульчицький, Руслан Муляр, Шаповал, Хараберюша, Віктор Калитич Волошин Мельник Валерій ...
Це далеко не всі. А ви хочете якісь списки.
і такі діди воюють. Ви дуже активний чоловік. Для вас гарантовано знайдеться робота, хочаб якісь списки вести. Ба більш того, соромно вам повинно бути, коли щоб ви жили, повинні вмерти 18 річні хлопці. Вони і так гинуть, що ви вже з них хочете. Наш заклик: "роби що можеш, з тим що маєш, там де ти є".

800 тисячна Чечня виїбала московію два рази. Тому що люди там були. 800 тисяч мужиків з берданками, дітей. стариків, жінок. Як ви думаєте, півтора мільонний Харків має таких людей? Дай бог вам довгих літ життя. Але й в смерті як і у житті повинен бути сенс. Наша держава на випадок важких часів потребує шахідів проти російських загарбників. Я знаю, що ви як мотивована небайдужа людина ідеально підходите на цю роль. Я розповім одну давнішню історію:
Сидить дід-пастух, миє ноги у струмку. Він не думає про війну, про свою участь у ній. Він просто живе своїм звичним життям. До нього прибігає маленький унук і каже що внизу стоїть руський БТР. Він трішки здивовано переспрошує "бтр?". Та бистро все зрозумівши, встає, та мовчки просто спускається, та через 40 хвилин підриває його як шахід. Він просто зрозумів, що час настав, та зробив те, що міг. Іншалла
 
ви хочете бути обузою, а не воїном. Це погано, та поганий приклад для унуків. Я розумію чому вас взъебують мої відповіді. Ви не розумієте, що у здоровому суспільстві не потрібні ніяки моб.приписи.
 
Я хочу знать что должны мне ,- а то все читают только списки того что должен я. Жырные жопы в мерседесах и их телок я защищать не буду. Только доляхи в ресурсах. Это имеет смысл.

всі ми помремо. Важливо лише ким та за що. Напевно погано, коли проживши життя ні за шо помирати, окрім доляхі. Ви хочете доляху з тих, кого вважаєте крадієм майбутнього у ваших нащадків. Навіщо вона вам? Краще перечитайте мій пост #7906, та одумайтеся поки є час
 
Работы системной от них за 5 лет я лично не вижу. И при мощном ударе я уверен что городу пизда. Хотя при правильной постановке вопроса все может быть наоборот. Но ее нет.
Я не розумію що вам потрібно. Вам потрібно керівництво та план дій для вас? Дійсно, я вважаю що це погано, що не берут до уваги таких людей як ви.
Є неважка але системна праця. Потрібно копати скриті тунелі між подвалами домів. Ви розумієте для чого. Скільки зможете, стільки і буде. Зробіть собі доступ у підвал, та починайте до найближчого будинку рити. Якщо у вас є однодумці - нехай теж риють
 
Густав тролляка знатный
 
Назад
Зверху Знизу