В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
Могут и цветы насадить, и бандита изловить и наказать, и асфальт уложить, лифт починить или заменить, мусор со двора вывезти и крышу залатать если прохудилась и подмести каждое утро улицы. Еще они могут детей научить математике и физике, что бы в школу не водить. Пенсии себе насчитать достойные, как у депутата и т д.. Но наверное есть специальные механизмы в государственном бесструктурном управлении, а это и информация, которая фразами жидобандеровец разрывает мозг и многое другое. Есть ряд заинтересованных лиц в управлении, которым интересней, что бы народ бухал и на девок голых в телевизоре смотрел.. От такая байда..
я лично сам выбираю, бухать мне, голых девок смотреть, убирать придомовую территорию на свой лад или ещё какими делами заниматься.
коммунальные службы далеко не идеальны, потому лучше не жить в гавне десятилетиями и ныть, а начинать с себя и соседей.
 
как то лежал в больничке, так там даже врачей на субботник выгнали! возле АТБ видел как граблями шкребли, тот же субботник. знаю как по другим организациям людей на субботники выгоняли и попробуй откажись.
Я считаю, что субботники - это охуенно. Город становится чище и сразу видно, что им руководит крепкий хозяйственник.
 
давайте по теме.
 
как то лежал в больничке, так там даже врачей на субботник выгнали! возле АТБ видел как граблями шкребли, тот же субботник. знаю как по другим организациям людей на субботники выгоняли и попробуй откажись.

Легче ведь Ленина снести, чем признаться что в совке проживаем, но уже без социалки..:D:D:D:D
 

Давайте.
Как известно, за 6 волн мобилизации на воинскую службу было призвано 210 000 человек:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Учитывая, что у нас 24 области (без крыма и киева) получается что в Х/о было мобилизировано как минимум 8 750 чел. (в реале конечно больше, донбасс недоработал).
Сколько из них присутствует на ХФ? Очень интересно.
 
Легче ведь Ленина снести, чем признаться что в совке проживаем, но уже без социалки..:D:D:D:D

у меня есть 200 граммовый кусок того самого членина с площади-нада?
Начинай.... Люблю смотреть за начинающими..
я не люблю тошнотиков и нытиков- пытаюсь тебе дельный совет дать- ты просто привык жить в гавне и страдать , страдать и жить, и ныть..
 
у меня есть 200 граммовый кусок того самого членина с площади-нада?

я не люблю тошнотиков и нытиков- пытаюсь тебе дельный совет дать- ты просто привык жить в гавне и страдать , страдать и жить, и ныть..

Не можешь сам учи другого? Хороший принцип, понимаю. Но ты хоть грядку свою покажи, что ты там накопал, может и я завтра начну червей разводить коло дома..Ждем фотографии с инструкциями, дорогой товарищ
 
Не можешь сам учи другого? Хороший принцип, понимаю. Но ты хоть грядку свою покажи, что ты там накопал, может и я завтра начну червей разводить коло дома..Ждем фотографии с инструкциями, дорогой товарищ
бу га га . всё бросил побежал фотографировать..
 
у меня есть 200 граммовый кусок того самого членина с площади-нада?

я не люблю тошнотиков и нытиков- пытаюсь тебе дельный совет дать- ты просто привык жить в гавне и страдать , страдать и жить, и ныть..

Это все прошлое, оставь себе. Принеси лучше что-то более современное, ну там ногу Яценюка или голову головы. Я сейчас занялся индейской культурой. Думаю заняться собиранием скальпов известных людей реформаторов. Их можно засушить и потом продавать, когда час Х настанет. Оптом или в розницу. А ты кстати часом не Гройсман? Этот экземпляр особенно будет ценен..:D:D:D
 
Это все прошлое, оставь себе. Принеси лучше что-то более современное, ну там ногу Яценюка или голову Турчина. Я сейчас занялся индейской культурой. Думаю заняться собиранием скальпов известных людей реформаторов. Их можно засушить и потом продавать, когда час Х настанет. Оптом или в розницу. А ты кстати часом не Гройсман? Этот экземпляр особенно будет ценен..:D:D:D

Вальцман! могу волосню с хуя и очка сбрить и тебе в коллекцию подогнать:D бушь нюхать?:D
 
:нудно:что у тебя в голове?- ленин геволюция и пидарасі:D:незнаю:
 
ВІЙСЬКОВИЙ
КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ !!!
В Україні проводиться підготовка до призову офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в Збройні сили України, який відбудеться в червні 2018 року.
Кого стосується призов?
Міністерство оборони України призиває на військову службу за призовом осіб офіцерського складу офіцерів запасу віком до 43 років , які пройшли повний курс військової підготовки у вищих навчальних закладах, отримали первинне офіцерське звання, але не проходили військову службу в Збройних силах України.
Призов відбувається на рівних засадах як для чоловіків так і для жінок.
Перелік вакансій обмежений.

Який термін військової служби за призовом осіб
офіцерського складу?
Це строкова служба, яка триватиме 18 місяців. Початком військової служби за призовом осіб офіцерського складу вважається день направлення військовослужбовців до військової частини із військового комісаріату. Закінченням строку служби є день виключення військовослужбовців зі списків особового складу військової частини.

Чи відправлятимуть в АТО офіцерів,які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу?
Офіцери, які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу, в зону АТО не направляються.

Як проходить служба офіцерів, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу?
Усі офіцери в обов'язковому порядку протягом трьох місяців проходять курси підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах Міністерсва оборони України.
Після курсів їх призначать на відповідні посади у військових частинах і підрозділах.

Соціальні гарантії.
Офіцерам, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу гарантована щорічна чергова (оплачувана) відпустка терміном 30 (тридцять) діб.
Офіцери, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу проживають у гуртожитку або забезпечуються службовими квартирами. Тим хто, за бажанням, орендує житло – виплачується компенсація у розмірі 2400 грн. в обласних центрах та 1700 грн. у районних центрах.
Офіцери, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу отримують грошове забезпечення таке ж, як і офіцери військової служби за контрактом – від 9000 грн..

Соціальний захист офіцерів, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу?
Соціальний захист офіцерів за призовом повністю відповідає рівню, який отримують офіцери військової служби за контрактом.

Чи зберігається місце роботи та заробітна плата на час проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу?
Так. Закон гарантує офіцеру запасу, який проходить військову службу за призовом осіб офіцерського складу збереження робочого місця та щомісячну виплату середньомісячної заробітної плати з місця роботи де він працював до призову. (Стаття 119 КЗпПУ : "За працівниками, призваними на військову службу за призовом осіб офіцерського складу зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців, у яких вони працювали на час призову).
Після 18 місяців проходження військової служби в офіцера, який проходить військову службу за призовом осіб офіцерського складу, є вибір: звільнитися зі Збройних сил України і повернутися до цивільного життя, або укласти контракт зі Збройними силами України.

Якими будуть наслідки неявки у військкомат?
Після отримання повістки про призов на військову службу за призовом осіб офіцерського складу офіцери запасу зобов’язані прибути у визначений пункт збору і в термін, зазначений у повістці.
У випадку неявки офіцерів запасу без поважних причин за призовом вони несуть адміністративну і кримінальну відповідальність у порядку, встановленому Законом.
Покарання за ухилення від призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу:
Ухилення від призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі терміном до трьох років.
 
ВІЙСЬКОВИЙ
КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ !!!

Чи відправлятимуть в АТО офіцерів,які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу?
Офіцери, які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу, в зону АТО не направляються.
Військові комісаріати не в курсі, що АТО вже нема, чи просто за звичкою не можуть зупинитись молоти язиком?
Чи копіпаста з минулорічних даних це єдине, на що військомати здатні, бо у повідомленні є ще й інші застарілі дані в які я просто не ткнув пальцем?
 
Військові комісаріати не в курсі, що АТО вже нема
это как в песенке: "слова нет а }|{ОПА есть" )) В данном сообщении важна не формулировка, а успокоение потенциальных "защитников" что все с ними будет хорошо и в }|{опу их не отправят. Но что там по факту, ты больше, думаю, сказать можешь. Как там, кстати, сейчас?
 
ОСМД и Уличные комитеты готовят списки , у нас недавно Председатель лазил по хатам. Молодцы.
не надо нагнетать. То что председатель списки актуализирует - так он это по закону теперь обязан делать, и не в связи с призывом, а в плановом порядке, в связи с наполнением реестра военнообязанных.
 
Назад
Зверху Знизу