Небо в Харькове сегодня

Лена, по старому подвесному мосту,я когда то почти каждый день на работу и с работы ходил. особенно можно было кучу впечатлений испытать зимой, когда на том мосту была ледяная корка. :)

Я по утрам только с подругой ходила по тем местам, вечером ни-ни :) Зимой не хотелось пешком топать :хмммм:, использовали трамвай.
 
13886293[/ATTACH]"]
5abcff.jpg



13886295[/ATTACH]"]
7dccgg.jpg
 

Вкладення

  • 7dccgg.jpg
    7dccgg.jpg
    146.9 КБ · Перегляди: 4
  • 5abcff.jpg
    5abcff.jpg
    145.2 КБ · Перегляди: 4
13886727[/ATTACH]"]
c6jbef.jpg



13886729[/ATTACH]"]
jc2fge.jpg



13886731[/ATTACH]"]
f4bhac.jpg
 

Вкладення

  • c6jbef.jpg
    c6jbef.jpg
    112.3 КБ · Перегляди: 3
  • jc2fge.jpg
    jc2fge.jpg
    92.3 КБ · Перегляди: 3
  • f4bhac.jpg
    f4bhac.jpg
    107.2 КБ · Перегляди: 4
13887155[/ATTACH]"]
fddd7b.jpg
 

Вкладення

  • fddd7b.jpg
    fddd7b.jpg
    254 КБ · Перегляди: 4
13887222[/ATTACH]"]
edjbb7.jpg



13887224[/ATTACH]"]
2gdjdj.jpg



13887226[/ATTACH]"]
d0ahfe.jpg
 

Вкладення

  • edjbb7.jpg
    edjbb7.jpg
    102 КБ · Перегляди: 5
  • 2gdjdj.jpg
    2gdjdj.jpg
    81.8 КБ · Перегляди: 6
  • d0ahfe.jpg
    d0ahfe.jpg
    88.2 КБ · Перегляди: 6
Во времена моего официального регистрирования семейного счастья мост выглядел иначе. [emoji1] Там страшно было ходить, не то что замки цеплять и фотосессии устраивать.

Це коли він був підвисний з хиткою конструкцією і дерев'яною підлогою, яка качалася в різні боки?
Так, я його саме таким і запам'ятала. Але саме тоді він і вважався підвисним, а зараз скоріше за все це якийсь корабель, а не міст. Вигляд такий.
 
Це коли він був підвисний з хиткою конструкцією і дерев'яною підлогою, яка качалася в різні боки?
Так, я його саме таким і запам'ятала. Але саме тоді він і вважався підвисним, а зараз скоріше за все це якийсь корабель, а не міст. Вигляд такий.

Да, именно таким.
 
Ніка, раніше то був дійсно підвісний міст, тепер це звичайний вантовий міст. А до війни на тому місці був великий міст по якому їздили автомобілі, трамваї і пішоходи пересувалися. Трамвайна лінія була в напрямках через Мар'їнску на Жовтневої Революції,було розворотне трамвайне коло за циркр=ои на на м'ясному первулку, а ще трамвайна лінія проходили мимо цирку на вулицю Нетечінську і далі по Плеханівській. Біляциркуине бьуло тоді Багатоповерхівкиі ще до недавна йдучи по Нетечінській можно було зрозуміти що що там проходила колись трамвайна гілка.

Репка не лезет за интересное повествование :):клас:
Как будто побывала в прошлом, так ясно представила довоенный город... конечно, меня тогда еще не было :)
 
13887493[/ATTACH]"]
acdfg8.jpg
 

Вкладення

  • acdfg8.jpg
    acdfg8.jpg
    363.5 КБ · Перегляди: 3
Назад
Зверху Знизу