З днем народження Батько Степане!

Нужен Харькову мурал Степану Бандере?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    201
О швах какой ,челу ссут в личико а он роса роса ..
У него за долги свет газ швах ,он потерпим все терпели ,его скво рвут колхозом ,он все проходит и это пройдет ,его наследника под танк и на гусеницу намотали ,он ну чтож так было суждено
Какие упортоые в отсеве прокрустового вертепа
закусывай чаще...
 
А ссылку на первоисточник можно? А я вот знаю, что лозунг Донцова, Петлюры и Бандеры - Украина для украинцев
с этого момента по -подробнее давай...

Я ознайомлювалась з працями Бандери і інших ОУНівців в бібліотеках, там зсилок нема. Але я впевнено можу сказати, що Бандера приділяв особливу увагу агітаційній і підривній роботі на сході України. Тому що, коли з самого початку боротьби за державність оунівці приїхали на східну Україну, вони зіткнулись з нерозумінням і байдужістю місцевого населення. Одним із факторів цьому було те, що говірка західняків, яка сформувалась під впливом польської та австро-румунської мов дуже відрізнялась від говірки східняків, яка сформувалась під впливом російської мови.
Тому Степан Бандера наголошував, що зі східняками потрібно говорити класичною українською мовою, або мовою більш наближеною до східної говірки. На той час схід України не був таким русифікованим, як зараз, тому підкреслюю, що мова ішла не про російську мову сходу, а лише про специфіку української говірки.
В інтернеті про це багато написано, якщо це тебе цікавить реально.
 
Место то всем найдется, но одни типа новые паны, а другие граждане второго сорта. Не, так не пойдет дело, многие с таким раскладом не согласны
Ще раз хочу підкреслити, що не потрібно приміряти ситуацію України часів Бандери і сучасної. Враховуйте, що до 1933-1935 року, поки на сході України не заселилось багато росіян, то східна Україна була в переважній більшості україномовна. Навіть ще після війни східна Україна була досить таки україномовна. Пік ефективної русифікації почався з винаходом і розповсюдженням телебачення і преси, які були тотально російськомовними. Не забувайте про це.
 
sbandera-colour_ea30e.jpg

уникальная схожесть
yasenuk.jpg

два пидараса
 
Объясню.У меня приятель был из Ивано-Франковска, у него вся родня были в УПА, а родной дед в СС. Так он мне и говорил, а хули, это мой родной дед, я его всеравно люблю. Зов предков и любовь к ним.

У каждого на западной дед был в упа? А может оун-упа реально освобождали украину от красной мрази , которая терорризировала население?
 
Это новый идол нацизма и человеконенависти

Дурниці говориш. Головна ідея, за яку боровся Бандера - це Украна - самостійна держава. А для того, щоб Україну визволити від окупації Росії, Польші, Румунії потрібно було світове визнання прав українців на свою державу. А щоб визначити, виділити українців як націю серед інших, тобто показати що українці як такі існуюють потрібно щоб у нас було щось, що б індентифікувала, відрізняло від інших - це мова і культура. І тому саме мові і приділялась така увага. До речі саме мові так само завжди приділяла таку ж велику увагу і Росія, як зброю в окупації України (послухайте російських політиків і ви самі все це почуєте).
Ось що було головною метою Бандери. А ви вихвачуєте якесь одне слово і навколо нього розводите або паніку або маніпуляцію (залежить від належності).
 
Взрыватель, убийца и террорист!
..
совєтів і польської окупації

А как же жгли села деревни насиловали и убивали украинцев под соусом освобождения
Создавали нацистско фашистские карательные дивизии и отряды наперевес со шмасером
Они освобождали Украину от людей для Гитлера по указке и финансировании Берлина
Ти сообисто це фіксував? Ти там був і тобі фашисти особисто про це доповідали? Чи може це тобі наснився такий сон?
 
уникальная схожесть

і першого і другого ми шануємо... такшта...звиняй.... повісь собі польтрет жироновськАго... гигиги

Как все сложно
То есть за мову вбывали насиловали вешали и жгли
Вы сами паскуду вуйскожидовску наца и пидара который насиловал за положняк русских и украинских детей и убивал
Типа создание языкового барьера
Явный майдаун мозга
Це не аргументи. Якщо у людини нема реальних аргументів, то вона просто лається, що ти і робиш. Це не дискусія, а базар.... це не мій рівень.
 
Бандера на данный момент неактуален, а его учение не соответствует вызовам современности. Это даже "белый вождь" азова признал.

Единственное место в Харькове где этот мюрал был бы уместен - стена российского консульства.
 
Ще раз хочу підкреслити, що не потрібно приміряти ситуацію України часів Бандери і сучасної. Враховуйте, що до 1933-1935 року, поки на сході України не заселилось багато росіян, то східна Україна була в переважній більшості україномовна. Навіть ще після війни східна Україна була досить таки україномовна. Пік ефективної русифікації почався з винаходом і розповсюдженням телебачення і преси, які були тотально російськомовними. Не забувайте про це.
а в США 100 народностей. и что дальше? и у них люди живут, а не существуют, как у нас. и у них цели в жизни - закончить Гарвард, найти престижную работу . а чего вы хотите, носясь с этой личностью из прошлого?
 
.

Единственное место в Харькове где этот мюрал был бы уместен - стена российского консульства.

Возражений не имею

а в США 100 народностей. и что дальше? и у них люди живут, а не существуют, как у нас. и у них цели в жизни - закончить Гарвард, найти престижную работу . а чего вы хотите, носясь с этой личностью из прошлого?

И заметь, все 100 живут по одним правилам и в чужой монастырь со своим уставом не лезут, ибо ата-та. И язык государственный один, а не 100.
 
Не тот герой. Чикатило круче. Харьковчанин, резал и насиловал россиян. Вот где героизм. Еще и столько лет не могли поймать. Не то что Бандера, то по тюрьмам, то по схронам. Даже не знаю, когда он там и что на бороть успел.

Ну, подрочи на Чикатилло. В чем проблема?


Мы ещё даже безвиз не получили, а ты уже в гейство ударился. Нехорошоооо. :D
 
Прошу отметить, что в бандеровском львове, люди автоматически переходят на русский, если ты с ними заговариваешь по-русски

Чого не скажеш про Харків чи Донецьк. В Донецьку ніхто не те що не переходив на українську, а навіть не відповідали.
 
Всем, кто был неугоден и неудобен советскому режиму, совковая пропаганда приписывала мифические фашистские образы и прочее, подобно нынешним "Украинским Бандеровцам",поедающим распятых мальчиков с снегирями и насилующих прапрабабушек. Видать , неслабо насолил краснопузым Степан Бандера.. С Днем Рождения Степане!
 
Запитання у мене є. На даному форумі є така кнопочка, як "дякую" чи то "плюс до репутації"?
 
Назад
Зверху Знизу