ПЛАСТ в Харкові

с словом пласт только одна асоциация-чудаки валяющиеся в ногах у когото.

95 лет говорите? угу у нас всему что в украине 100-200-5 000 лет.
 
пласт непонравился , а что есть в альтернативу ???
какая организация занимается воспитанием подростков ?
пионЭров уже нет , чем занятся народу в 13-16 лет ?
Моё мнение пласт нужен и нужно его развивать , хотя формат следует менять....
кстати там националистов воспитывают а не фашыстов.
 
от национализма до шовинизма......меньше шага, имхо
 
Вот взяли бы нас в Евросоюз, был бы точно интернационализм.

Но на самом деле любовь к Украине и национализм - это разные вещи.

Кстати, мы тут их обсуждаем, а пластуны молчат :( Хоть бы поделились там своим взглядом изнутри!
 
для меня национализм ничем нестрашен )))
может тут путают национализм с нацызмом?
как мне кажется если нас возьмут в Евросоюз ничего неизменится ....
тут нужно самим ставать лучше
 
влсне, пишете ви тут гарно, але по суті ви просто розминаєте пальці б"ючи по клавіатурі, бо ви так і не читали основну і дею Пласту. більшість з дописувачів досі марить совітськими піванерами і червоними язиками спортсмунів, перепрошую, краватками на шиях. що ж - це ваше право, але моя думка - непохитна: ви говорите про те, чого абсолютно не знаєте і не розумієте. вам так хтось сказав, що в Пласті - одні фашисти, а насправді - все зовсім інакше. а тепер питання від мене: скільки з тих, хто пише - етнічних українців?
 
один українець гарантовано ....
 
Еней;[QUOTE сказав(ла):
656595]влсне, пишете ви тут гарно, але по суті ви просто розминаєте пальці б"ючи по клавіатурі, бо ви так і не читали основну і дею Пласту. більшість з дописувачів досі марить совітськими піванерами і червоними язиками спортсмунів, перепрошую, краватками на шиях.
Так поясніть, будь ласка, в чому ПРИНЦИПОВО відрізняються "совкові піонери" и ці "нові піон..." перепрошую, пластуни!

Пласті - одні фашисти, а насправді - все зовсім інакше. а тепер питання від мене: скільки з тих, хто пише - етнічних українців?
:браво: :іржач: Вони не фашисти, але їх дуже цікавить наявність етичних українців на форумі!:-) А наступним питанням буде - хто з присутніх євреї?:-)
 
влсне, пишете ви тут гарно, але по суті ви просто розминаєте пальці б"ючи по клавіатурі,
Ну мозги мы тут тоже разминаем. ;)

бо ви так і не читали основну і дею Пласту. більшість з дописувачів досі марить совітськими піванерами і червоними язиками спортсмунів, перепрошую, краватками на шиях. що ж - це ваше право, але моя думка - непохитна: ви говорите про те, чого абсолютно не знаєте і не розумієте. вам так хтось сказав, що в Пласті - одні фашисти, а насправді - все зовсім інакше.
Может ты озвучишь тут эту основную идею?

а тепер питання від мене: скільки з тих, хто пише - етнічних українців?
Ага, счас ты нас поделишь по национальному признаку и сделаешь вывод вроде 'если в кране нет воды - значит выпили жыды'. :-)

Ты пластун? Для тебя такое супер большое значение имеет генетическая национальность собеседника, а не его мировоззрение?
 
пішла 4-та сторінка , значить все це суцільний флуд.....
 
Пiдтримую в цьому питаннi ./
 
Shtraus сказав(ла):
Шановний друже ! Швиденько додому, до мiста Лева

Судя по диалекту - как бы не дальше, в Канаду там например ...
 
то нічого, що я з Києва?:-) стосовно національної приналежності, я це спитав тому, що ЛИШЕ ІНШИМ НАЦІОНАЛЬНОСТЯМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ВЛАСНЕ УКРАЇНСЬКІ ФОРМУВАННЯ НА КШТАЛТ ПЛАСТУ, а ви, як справжні журналісти, перекрутили факти і понапридумували різноманітних тезисів, котрі аж ніяк не в"яжуться з реальністю:-) стосовно ідеї пасту - зараз кину лінк. може щось новеньке прочитаєте:-)

зайди на сайт борисфенів в розділ пласт

також

на сайт пласт-скаутингу в розділ ідеологія

лазьте, читайте і надалі не робіть необачних висновків.

а стосовно одного мудрагеля, котрий має на меті вирядити мене в Канаду, хочу зазначити, що мені й тут добре і нікуди з України я не збираюсь. а тобі, друже, я бачу не терпиться дременути в "Гнилу воду". перепрошую, якщо когось образив дослівним перекладом столиці росії:-)
 
Еней сказав(ла):
... б"ючи .... піванерами ... спортсмунів

Так в современном украинском пока не пишут - а пишут именно на сайтах, сделанных на украинском за пределами нашей Родины - например, в той же Канаде.
Да и апострофа правильного я не увидел - не стыдно ?
А за два сообщения вы, как и ваши последователи, не удосужились хотя бы вкратце рассказать про идею, цели и устремления данной организации - одни призывы и оскорбления.

И переведите, пожалуйста, на русский слово "мудрагель", чтобы я мог понять - нужно ли посылать вас в каком-то направлении или можем попытаться побеседовать.
 
Так в современном украинском пока не пишут - а пишут именно на сайтах, сделанных на украинском за пределами нашей Родины - например, в той же Канаде.
Да и апострофа правильного я не увидел - не стыдно ?
А за два сообщения вы, как и ваши последователи, не удосужились хотя бы вкратце рассказать про идею, цели и устремления данной организации - одни призывы и оскорбления.

И переведите, пожалуйста, на русский слово "мудрагель", чтобы я мог понять - нужно ли посылать вас в каком-то направлении или можем попытаться побеседовать.

:-) люблю просвітницьку діяльність:-) Власне слово "мудрагель" має спільний корінь зі словом "мудрий" і "мудрість" і позначає дуже великий розум. на жаль мені не дали змогу вичепити посилання на сайти, де докладно виписана плстова ідея, а набирати то вьо вручну я не маю ніякого бажання. то надто довго, особливо, коли почнуться суміжні питання в суперечливих тезах ідеї
 
Стебемся, значит ....
А под фразой "нет желания" не скрывается случайно невозможность внятно объяснить, в чем именно состоит идея ?
 
ЛИШЕ ІНШИМ НАЦІОНАЛЬНОСТЯМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ВЛАСНЕ УКРАЇНСЬКІ ФОРМУВАННЯ НА КШТАЛТ ПЛАСТУ
Т.е. пласт рассчитан на чистокровных украинцев? Если у меня есть в крови другие примеси, мне он заведомо не понравится? А если я чистокровный ариец, пардон украинец, то я буду любить Пласт до гроба?
 
то нічого, що я з Києва?:-)
Цебто довкорiнний киянин чи повчитися приїхав ? :-)

Еней - то парубок моторний. Точнісінько таий, як я
У Карлсона тоже был моторчик. Но он был пацан степенный и правильный.
А вот, судя по твоей моторности, твой моторчик несколько сполз со спины :-)

.
 
то нічого, що я з Києва?:-) стосовно національної приналежності, я це спитав тому, що ЛИШЕ ІНШИМ НАЦІОНАЛЬНОСТЯМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ВЛАСНЕ УКРАЇНСЬКІ ФОРМУВАННЯ НА КШТАЛТ ПЛАСТУ,
Прошу уточнення яким саме ІНШИМ національностя не подобається Пласт? Евенкі, папуаси, караіми - теж не задоволені вашою діяльністю?:-) :-)
а ви, як справжні журналісти, перекрутили факти і понапридумували різноманітних тезисів, котрі аж ніяк не в"яжуться з реальністю:-)
А реальність така - що всі ваші контр-аргументи у дискусіях зводяться до одного :
а тобі, друже, я бачу не терпиться дременути в "Гнилу воду".
Так би й казав прямо - "хто зі мною не згоден, той клятий москаль!":-)
p\s
Цікаво, чи дочекаюсь я відповіді на питанні 6 чим Пласт принципово відрізняється від піонерії, окрім політичного забарвлення?
 
Назад
Зверху Знизу