Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 20

ОМГ. Так все же признал, что рекомендуешь кому, как и что писать? Твоя просьба подтвердить мои слова выполнена?
(мое к этому отношение я напишу еще раз, если по прошлому посту не понятно настолько, что опять рекомендации пошли).

Где конкретно, мне интересно, я что-то там уже якобы «признаю» и «рекомендую как и что писать». Приведи конкретные фразы.

Что ты выдумываешь на ходу? Дурная манера это вообще :D
 

Так вот так вот и пишите, что в отдельных штатах никакого разрешения не надо. А то вас послушать, так только кое-где его запросто кто ни попадя не может купить.

И все же с поправкой: не всякое оружие.
 
вот в Канаде ездят
10524564_779033445481804_873832885435134717_n.jpg


10500371_779033362148479_1781372579981682737_n.jpg
 
10568974_779032925481856_6240087730866324304_n.jpg


Так в Канаде же ДИАСПОРА обширная. Мафия там и всё такое %)

я поняла, короче, бандеры:D:D:D:D хотя приезжала много интересного по рассказывала , и щаз шо то намекнула , шо делают вместе с нами общее дело:rolleyes:
 
Такие дела
Терористи та військові найманці цинічно планували теракт проти цивільного літака Аерофлоту

В ході розслідування збиття пасажирського літака Боїнг777 Малайзійських авіаліній, правоохоронними та розвідувальними органами встановлено, що терористи та військові найманці цинічно планували теракт проти цивільного літака Аерофлоту AFL-2074 Москва-Ларнака, який у цей же час здійснював політ над територією України. Про це сьогодні на брифінгу заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Він наголосив - цей злочин планувався як привід для введення в Україну російських військ, тобто CASUS BELLI для військового вторгнення Російської Федерації.
За офіційними даними української сторони, 17 липня 2014 року у цей час над територією України відповідно до поданих заявок здійснювали політ два регулярних міжнародних рейси – Малайзійських авіаліній MAS17 та «Аерофлоту» АFL-2074. Маршрути зазначених міжнародних рейсів проходили поблизу Донецька. О 16 годині 09 хвилин в районі населеного пункту Новомиколаївка маршрути зазначених рейсів перетнулись. Слід зауважити, що характеристики польоту цих літаків були майже однаковими - малайзійський літак здійснював політ на висоті 10 тис. 100 метрів на швидкості 909 км/год., а російський - на висоті 10 тис. 600 метрів на швидкості 768 км/год.

О 16 годині 20 хвилин з району селища «Первомайське» на північний схід від Донецька, поблизу міста Торез терористами був збитий малайзійський літак, який впав в районі селища Грабове Донецької області.

В.Наливайченко нагадав, що з перехоплених та оприлюднених раніше даних щодо розміщення ЗРК «Бук», терористам був даний наказ розгорнути установку в районі населеного пункту «Первомайское». Населений пункт з такою назвою знаходиться і у північно-східному напрямку на відстані близько 20 км від Донецька.

Голова СБУ заявив, що терористи, більшість яких не місцеві жителі, а російські найманці, переплутали населені пункти з ідентичними назвами та перемістилися в протилежному напрямку. Про це свідчить також нелогічний маршрут пересування ЗРК «Бук» територією України – установка перетнула російсько-український кордон в Луганській області, потім була доставлена на захід – до Донецька, в подальшому повернулась на схід до кордону між Донецькою та Луганською областями.

Розміщення установки «Бук» у населеному пункті «Первомайське» саме на захід від Донецька, враховуючи тактико-технічні характеристики озброєння, дозволило б здійснити ураження російського цивільного літака з подальшим його падінням на українську територію, контрольовану силами АТО.

Це дало б можливість Росії звинуватити українську владу у знищенні російського літака, загибелі російських громадян, та стало б беззаперечним приводом для введення російських військ на територію України.

Для такого кроку російській стороні знадобився б дуже серйозний привід, наприклад звинувачення української влади у масовій загибелі російських громадян.
«Особливий цинізм полягає у тому, що теракт планувався саме проти мирних, ні в чому не винних російських громадян, які разом з дітьми летіли на відпочинок», – наголосив В.Наливайченко.

Дані розвідки свідчать про те, що вже 18 липня бойовики очікували введення на територію України російських Збройних сил. Інформаційна підготовка такого розвитку подій велася російською стороною протягом кількох попередніх днів. Російські ЗМІ масово тиражували повідомлення про те, що нібито з української сторони велися артилерійські обстріли території Російської Федерації.

Прес-центр СБ України




Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Да хрен его знает... У правительства выбор невелик. Общался с танкистами сегодня, которые с Айдаром формируют штурмовые группы. Они от того как парни воюют просто в восторге. Всего за несколько месяцев научились. А разогнать их... По началу их всего 450+- было. И зрелище было дикое, уж поверьте. Сейчас их около 3,5 тысяч. Попробуй-ка, разгони их))) И кем? Ментами?:D

Вчера в айдаре была уже восьмая комиссия.Он остаётся в составе ВСУ.В восторге ещё наши военные от айдаровской разведки. рассказывал сегодня про это командир айдара на "5-ом"
 
вроде все логично , но все же , вопросы отяпь новые появились, почему они сразу начали докладывать шо сбили ОНИ наш самолет , если планировалась подлянка нам ??

Мопед не мой, я всего лишь объяву разместил
 
СБУ на Черкащині затримала за державну зраду спільника терористів

5 серпня ц.р. співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України «В», мешканця міста Артемівськ Донецької області, який сприяв спецслужбам РФ у підривній діяльності проти України.

Зокрема, «В» за завданням керівника однієї з розвідувально-диверсійних груп ГРУ ГШ ЗС РФ І.Безлєра (позивний «Бєс»), яка діє у м. Горлівка Донецької області, збирав розвідувальну інформацію про підрозділи Збройних Сил України, задіяні в АТО.

Під час обшуку у помешканні в селі Набутів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, де цей громадянин тимчасово переховувався, вилучено списки терористів, які беруть участь у бойових діях на боці т.зв. «ДНР», платіжні квитанції із сумами виплачених бойовикам гонорарів, мисливську рушницю «Сайга» з магазином до АК-74, спорядженим бойовими набоями.

Слідчими СБУ проти спільника терористів відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу України («державна зрада»). Стосовно вказаної особи здійснюються слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Поймали! Беспредел шоэто такое!

 
да они все остались предатели на своих местах:(

воть еще
Как здорово!Что люди просыпаются не только в Украине,но и во всём Мире!

В сплошном потоке пропаганды и дезинформации основанной на самых современнейших психотехниках зомбирования умудряются Душой Чувствовать где правда,а где ложь.Ведь это не война между Россией и Украиной,это война между правдой и ложью,криминальным феодализмом и демократией,между быдлом и человечностью.Советский союз много лет проводил самый кровавый генетический отбор,когда были уничтожены десятки милионов Людей сначала в гражданской войне,потом в голодоморе,потом в концлагерях,а в это время новая генетическая общность - "гомо-советикус"пела:"Я другой,такой страны не знаю,где тк вольно дышит человек".И это быдло татаро-монгольское сейчас пытается навязать всему миру свои моральные ценности:убивать,воровать и лжесведетельствовать.Наверно Человечество сейчас проходит экзамен на цивилизованность.
 
Где конкретно, мне интересно, я что-то там уже якобы «признаю» и «рекомендую как и что писать». Приведи конкретные фразы.

Что ты выдумываешь на ходу? Дурная манера это вообще :D

реально хочешь, чтоб и я стала навязчивой? могу запостить простынь с обоснованием своих утверждений хоть здесь, хоть (следуя твоей же рекомендации) в личку. я попросила прекратить оскорбительное словоблудие, а ты все не унимаешься. хоть отдельную тему заводи.
 
Потому что тебе так нравится считать? Конкретно по этому инциденту имеются у тебя какие-то факты помимо предоставленных СБУ?

Я не собераюсь тебе,что то доказывать.
Я написал,то что знаю
И только у меня висит (на всей Краснодарской Украинский флаг (это на всяк случай))
 
Откуда такая фиксация на процесс описыааемый тобой как "тикали писочком"? В детстве много писочком тикали и это стало причиной комплекса, который ты уже не в первый раз пытаешься спроецировать на меня? Похоже на то. Кстати боюсь даже представить что ты под этим писочком подразумеваешь. И куда там им тикали.

Но пойми наконец, ведь я не виноват, что кого то писочком тикали? Нет.

К психотерапевту, говорят, в таких случаях обращаются а не сублимируют в интернете, лишь усугубляя свое состояние. Печально это.

я бачу тобі, впертому дурнику, подобається процес, коли тебе тикають писочком.
обіцяю повторити, коли буду мати час та натхнення.

а зараз - пшел вон, надоїв.
 
Назад
Зверху Знизу