Результаты опроса. Выборы Президента Украины 2019

Статус
Тема закрита
Кстати да, единственная возможность у Пэци остаться презиком, это выйти во второй тур вместе с Бойкой или каким-либо другим ватным пидарасом. Тогда всем по любому придется голосовать за Пэцю.
А кому він може програти взагалі?
Мені здається що там немає жодного кандидата хто хочаб намагався конкурувати в підтримці народу України :D
 
ХФ і є реальні результати. Проте серед користувачів форума.
Бидло та пенсіонери є і на ХФ. Проте у меншості.
уже сколько раз проходили-результаты совсем противоположные. большинство форумчан просрут выборы дома (лень поднимать очко с дивана), пенсы и прочие пойдут и проголосуют за гречкосеев.
 
уже сколько раз проходили-результаты совсем противоположные. большинство форумчан просрут выборы дома (лень поднимать очко с дивана), пенсы и прочие пойдут и проголосуют за гречкосеев.

Минулі вибори не сиділи дома. Пішли і проголосували - Порох переміг в один тур :клас:

Цього разу підуть ще більше, бо ситуація складна і не можна дати задню.
Порох роздасть пєнсам гречку ще й Рошенівських льодаників посмоктати кульочок - підуть і проголосують за Пороха.

Так що все буде Рошен :клас:

b1cgcd.jpg
 
Порох роздасть пєнсам гречку ще й Рошенівських льодаників посмоктати кульочок - підуть і проголосують за Пороха.
может к выборам что и изменится,но сейчас как раз пенсы не довольны петей (точнее пенсией).
 
может к выборам что и изменится,но сейчас как раз пенсы не довольны петей (точнее пенсией).

Отримають пакетик гречки і рошенки - одразу стануть задоволені. Всі ж знають що пєнси за гречку голосують.
Тому перемога у нас в кармані :клас:
 
Моя українська, та твій гавкіт.

Тому перемога у нас в кармані :клас:

В кишені, знаток ти наш, україномовний.
Минулі вибори не сиділи дома. Пішли і проголосували - Порох переміг в один тур :клас:

Цього разу підуть ще більше, бо ситуація складна і не можна дати задню.
Порох роздасть пєнсам гречку ще й Рошенівських льодаників посмоктати кульочок - підуть і проголосують за Пороха.

Так що все буде Рошен :клас:

b1cgcd.jpg

Сподіваюся, ти вже очолив покотилівську коморку секти "Жити по-новому!" заради майбутньої перемоги безальтернативного кандидата?
 
Пффф!
Я весь Харків веду з весни цього року :D

Я тобі наполегливо пропоную з'їздити хоча б до сусідньої Польщі, щоб наочно оглянути, що таке, коли влада дійсно працює і живе зі своїм народом за одними законами, а не пи́здить та пизди́ть, як та наскрізь корумпована й брехлива, за яку ти рвеш тут свій багажник.
 
Я тобі наполегливо пропоную з'їздити хоча б до сусідньої Польщі, щоб наочно оглянути, що таке, коли влада дійсно працює і живе зі своїм народом за одними законами, а не пи́здить та пизди́ть, як та наскрізь корумпована й брехлива, за яку ти рвеш тут свій багажник.

Навіщо вона мені здалась, Польща та?
Мене цікавить моє майбутнє в моїй рідній країні.
Я дивлюсь на те хто що робить і роблю обґрунтовуванні висновки що до того - хто мені симпатизує і кого підтримувати.

Ось і все.
Кращого ніж Порошенко у нас не з'явиться найближчим часом, навіть якщо я з'їжджу до Польщі чи Швейцарії.
 
а де ж єдиний кандидат від демократично-патріотичного крила? все сруться хто головним буде?
 
Навіщо вона мені здалась, Польща та?
Мене цікавить моє майбутнє в моїй рідній країні.
Я дивлюсь на те хто що робить і роблю обґрунтовуванні висновки що до того - хто мені симпатизує і кого підтримувати.

Ось і все.
Кращого ніж Порошенко у нас не з'явиться найближчим часом, навіть якщо я з'їжджу до Польщі чи Швейцарії.

Твоєму рівню обізнаності, сприяттю оточуючої реальності та недалекоглядності можна тільки поспівчувати, тому що така влада не в змозі привести країну до процвітання за визначенням, паразитам це невластиво від природи.
 
Твоєму рівню обізнаності, сприяттю оточуючої реальності та недалекоглядності можна тільки поспівчувати, тому що така влада не в змозі привести країну до процвітання за визначенням, паразитам це невластиво від природи.

Тішусь з того що ти як завжди помиляєшся :клас:
 
Я тобі наполегливо пропоную з'їздити хоча б до сусідньої Польщі, щоб наочно оглянути, що таке, коли влада дійсно працює і живе зі своїм народом за одними законами, а не пи́здить та пизди́ть, як та наскрізь корумпована й брехлива, за яку ти рвеш тут свій багажник.

Ездил в Польшу год назад. Так и не понял, за кого голосовать на выборах, чтобы было как в Польше?
 
Ездил в Польшу год назад. Так и не понял, за кого голосовать на выборах, чтобы было как в Польше?
Цитуация реально печальная, очень.
Как сказал сантехник в одном советском политическом анекдоте:
Тут всю систему менять надо! (с)
 
Цитуация реально печальная, очень.
Как сказал сантехник в одном советском политическом анекдоте:
Тут всю систему менять надо! (с)

Было бы неплохо, если бы та же Польша оккупировала бы Украину. Совместно с Германией и США, конечно.

Тогда был бы шанс.
 
Цитуация реально печальная, очень.
Как сказал сантехник в одном советском политическом анекдоте:
Тут всю систему менять надо! (с)

Как? Что конкретно мне нужно сделать, чтобы система поменялась?
 
Ездил в Польшу год назад. Так и не понял, за кого голосовать на выборах, чтобы было как в Польше?

За Валенсу.
Он и его кабмин, при запуске реформ, были пидорасами для поляков.
Ненависть к Валенсе и проводившому реформы премьеру Бузеку, была так высока, шо, после, на выборах, они набрали 1,4% и продули.

Правда щас им памятники ставят и портреты целуют.

:D
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу