Розшарування суспільства. Чому так і що робити.

Статус: Offline
Реєстрація: 11.12.2009
Повідом.: 498
Розшарування суспільства. Чому так і що робити.

Прошу до обговорення таку тему. У світі цього мого посту https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=63971249&postcount=64 Мені здається що відповідь лежить десь у площині Податків, Бюджету, Багатства, його нерівного розподілу між всіма громадянами та нашим тоталітарним минулим. Прошу висловлюватися!
 
Вася, куди ти зник?
Щі хлєбать позвали?
 
Так. Необхідно розподілити порівну.
тобто, коли йде "дєрібан" хтось повинен слідкувати за цим "розподілити порівну", так?
Хто він цей "хтось"?
Чому кажуть "парламент олігархічний"?
Хто такі "олігархі"?
 
Чому так і що робити.
Причина в несправедливом распределении богатств, нажитых нашими предками (не зависимо от режима - тоталитарного или свободного), несправедливом распределении природных богатств, несправеливом распределении нашего с вами труда (если вы конечно не олигарх).
Главный вопрос как и сто лет назад - что делать?
 
Калоша дірява, не тобі про контекст розповідати.
То мій пост. "Вася мне должен ответ". Саме це я писав і я це правильно написав.

Учи украинский, а то слова кое-как выучат, а применять не умеют. В кучу всё на свете лепят:D книги почитай.
 
Причина в несправедливом распределении богатств, нажитых нашими предками (не зависимо от режима - тоталитарного или свободного), несправедливом распределении природных богатств, несправеливом распределении нашего с вами труда (если вы конечно не олигарх).
Главный вопрос как и сто лет назад - что делать?
Добре, є якийсь вже початок. Ну давайте спробуємо систематизувати знання. Будь-яка авторитарна влада тяжіє чи до тіранії (як Овоч, Порошенко, Кучма), чи до демократичних перетворень (Рузвельт, деГоль, Ерхард). Народжуване сторіччями, тисячами життів кращіх синів України громадянське суспільство вже не дало можливості Кучмі балотуватися на третій термін. Але йде запекла боротьба фінансово-промислових груп за владу і багатства країни. Щоб мати владу, треба мати "вибори", треба мати свого голову ЦВК і кишенькові партії, які у самому розумінні партіями ідеологічними не є. Був Чороновіл з Народним рухом, був Мороз з Соціалістами, були ідеологи, вони боролися з "кучмою". Йти зараз на "вибори" чи не йти, за кого віддавати голоси? Я не можу нічого порадити, прикро.
Парламент повинен бути зрізом суспільства та запобіжником від тиранії та різних антилюдяних ідеологій, а інсититути лобі та логролінгу як врахування думки меньшини. Так існує народовладдя у демократіях.
 
Добре, є якийсь вже початок. Ну давайте спробуємо систематизувати знання. Будь-яка авторитарна влада тяжіє чи до тіранії (як Овоч, Порошенко, Кучма), чи до демократичних перетворень (Рузвельт, деГоль, Ерхард). Народжуване сторіччями, тисячами життів кращіх синів України громадянське суспільство вже не дало можливості Кучмі балотуватися на третій термін. Але йде запекла боротьба фінансово-промислових груп за владу і багатства країни. Щоб мати владу, треба мати "вибори", треба мати свого голову ЦВК і кишенькові партії, які у самому розумінні партіями ідеологічними не є. Був Чороновіл з Народним рухом, був Мороз з Соціалістами, були ідеологи, вони боролися з "кучмою". Йти зараз на "вибори" чи не йти, за кого віддавати голоси? Я не можу нічого порадити, прикро.
Парламент повинен бути зрізом суспільства та запобіжником від тиранії та різних антилюдяних ідеологій, а інсититути лобі та логролінгу як врахування думки меньшини. Так існує народовладдя у демократіях.

Менталитет.
Одни, хитро сделанные, хотят нажиться на других, а другие считают это нормой и позволяют первым это с собой творить. Есть те, кто пытается протестовать, но в конечном итоге их это все утомляет и они уезжают в Польшу / Германию / Канаду.
Неуважение друг к другу (ХФ - отличный срез общества в этом плане, здесь послать нах*й - это вместо "здрасьте").
Неуважение к правилам. Все осуждают Зайцеву и почти все - Дронова. Но каждый второй стартует на светофоре на желтый и каждый первый не соблюдает скоростной режим в городе. Примерно такое же отношение ко всем законам, не только в сфере дорожного движения.

А менталитет меняется долго.
 
Назад
Зверху Знизу