Олег Ляшко

Ось відео Ляшка-сьогодні виступ, все грамотно і чітко , а ті хто зливають Україну негідні бути при владі, гідних зовсім мало, Ляшко один з тих, хто гідний, і скажіть , що в цьому відео не так він сказав? да тут 50% форуму думають так, як він сказав! Відкрийте очі люди!
 
Даєш Олега Ляшко-в президенти України.
Подивіться багато його відео за участю в програмах (вони є в ютубе , вконтакті і т.п.)
Я думаю, якщо він би був Президентом, то сепаратистів вже на Донбасі не було б..
Також вважаю він реально хто бореться з проблемами народу: закриття лікарень, прагне до зменшення податків, до призупинення пенсійної реформи
Він був на Майдані майже повсякчас, і хоче разом з перемогою Майдана повернути Україну в нову течію, в той час як всякі там Порошенко, Турчинови, Яценюки тільки роблять для країни гірше (збільшують податки, нічого не зробили під час анексій Криму, бездарна курсова політика і деякі інші незрозумілі речі з боку влади, що прийшла після Майдану), ніяк не свідчить про те, що саме вони є ті, за кого стояв Майдан! Тому я пропоную дослідити у даній темі кандидата у президенти О.Ляшка.

лучше уж или Задорнова или Жириновского ну на крайняк Жванецкого тем более что он одессит:клас:

Glück;44868747 сказав(ла):

он не Виталик он Олег, просто экономит на предвыборной компании и лично доносит до народа:D
 
Ось відео Ляшка-сьогодні виступ, все грамотно і чітко , а ті хто зливають Україну негідні бути при владі, гідних зовсім мало, Ляшко один з тих, хто гідний, і скажіть , що в цьому відео не так він сказав? да тут 50% форуму думають так, як він сказав! Відкрийте очі люди!

Открыли, и что? где те 50%?
 
Останнє редагування:
Если Ляшко придет к власти,то России- кирдык! Он на всех бигбордах обещает вернуть Крым.
 
Даєш Олега Ляшко-в президенти України.
Подивіться багато його відео за участю в програмах (вони є в ютубе , вконтакті і т.п.)
Я думаю, якщо він би був Президентом, то сепаратистів вже на Донбасі не було б..
Також вважаю він реально хто бореться з проблемами народу: закриття лікарень, прагне до зменшення податків, до призупинення пенсійної реформи
Він був на Майдані майже повсякчас, і хоче разом з перемогою Майдана повернути Україну в нову течію, в той час як всякі там Порошенко, Турчинови, Яценюки тільки роблять для країни гірше (збільшують податки, нічого не зробили під час анексій Криму, бездарна курсова політика і деякі інші незрозумілі речі з боку влади, що прийшла після Майдану), ніяк не свідчить про те, що саме вони є ті, за кого стояв Майдан! Тому я пропоную дослідити у даній темі кандидата у президенти О.Ляшка.

у нас уже один дебил был ничего хорошего не вышло не тянет он на президента ну никак
 
А тем временем О.Ляшко вышел на 2-е место в интернет голосовании
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

набирает чуть более 20%, т.е. за 2 дня преувеличил на 2%, видимо заслуживает в первую очередь, своей патриотической работой!
 
А тем временем О.Ляшко вышел на 2-е место в интернет голосовании
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

набирает чуть более 20%, т.е. за 2 дня преувеличил на 2%, видимо заслуживает в первую очередь, своей патриотической работой!

Шкода, що на виборчі дільниці окрім всіх інтернет користувачів прийдуть ще купи бидла, у котрих і інету найчастіше немає...

Я проголосую за Ляшка - хай я не повністю підтримую його програму, але він єдиний замість пиздіти діло робить, патріот.
 
Останнє редагування:
7 ПРИЧИН ГОЛОСУВАТИ ЗА ЛЯШКО!
1 . Олег Ляшко пропонує радикальні зміни для України . Заради чого гинули і гинуть люди сьогодні ? Чи має бути в цьому якийсь сенс ? Якщо ми доведемо до логічного кінця те , що почав наш народ кілька місяців тому , то сотні смертей не будуть марними . Якщо ж ми посадимо в крісло черговий золотий батон , то заради чого все це було? Хіба хтось хоче з нас жити в корумпованій країні?

2 . Україні сьогодні як ніколи потрібен патріот СВОЄЇ країни. Голосуйте за того , хто не продасть і не зрадить інтереси свого народу. Таких кандидатів , у нас на мій погляд , слава Богу , декілька. Ляшко один з них.

3 . Олег Ляшко напевно, єдиний , хто не намагається загравати перед усією Україною . Саме тому , він не боїться висловлювати свою точку зору прямо . А чи не це ознака того , що його переконання важливіше президентського крісла? ? ? У той час як інші кандидати бояться сказати зайве слово , або взагалі весь цей час мовчать , щоб не дай Бог сказати щось , що може не сподобається Півдню чи Сходу нашої країни.

4 . Хто зробив більше для захисту України за останні місяці , ніж Ляшко ? І це при тому , що у нього практично немає повноважень і можливостей. Звичайний депутат зібрав свою команду з військових і поїхав на східну Україну , щоб не допустити розколу країни. Так , навряд чи він стріляв , але непогано керував , допитував бойовиків , звітував перед народом. Хтось зробив більше? Особисто я інших кандидатів бачив тільки у Шустера в передачі.

5 . Якщо Ляшко стане президентом , він обіцяє знизити і спростити податкову систему. Крім нього про це говорить тільки Балашов Геннадій . Це хороший " дзвіночок" для підприємців.

6 . Депутат так само у своїй програмі згадує і зміни в аграрній сфері. Він цінує наші землі , наш чорнозем. Вірить , що ми можемо годувати не тільки себе , а й продавати свою продукцію іншим країнам.

7 . Пенсійний вік кандидата Ляшко так само турбує . Він постарається знизити пенсійний вік для жінок до 55 років.

Шкода, що на виборчі дільниці окрім всіх інтернет користувачів прийдуть ще купи бидла, у котрих і інету найчастіше немає...

Ну інтернет не обов'язково мати, треба головне мати свою думку, яка буде незалежна від ЗМІ, Інтернету тощо
 
Ну інтернет не обов'язково мати, треба головне мати свою думку, яка буде незалежна від ЗМІ, Інтернету тощо
Вумні люди на сьогодні без інету існувати не можуть. Тож можна з впевненістю сказати, що % вумних людей у інеті більший, ніж на вулиці. Голосувати ж на дільницях буде вулиця, тож % будуть зовсім інші - більші за ПР та балаболів, та менші за Ляшка. Хоча у конкурентів пороха там % теж невеликі, у юлі вже до бібіпки знизився, тож може й пройде до другого туру Ляшко, у нього рейтинг зараз точно підріс.
 
Останнє редагування:
Тож можна з впевненістю сказати, що % вумних людей у інеті більший, ніж на вулиці. Голосувати ж на дільницях буде вулиця, тож % будуть зовсім інші - більші за ПР та балаболів, та менші за Ляшка.
Типа умные голосуют за Ляшка? )
 
Ну інтернет є зараз у 60-80% людей, проте не кожний хто має інтернет досить розумний, приклад безліч груп про Антимайдан (ну ладно там Антимайдан) але є і про призиви створень ДНР , Новоросій і створенне / проголошення іншого непотребу

Букин. , розумні переважно - за Богомолець, Гриценко, Ляшко
Ну ни как не Добкин, Тигибко, Симоненко, Тимошенко!
 
да да да геев на трон ))
Нам ещё этого пид@р@с@ на троне не хватало!
Да, пидара на царство!!!
Да причём тут пидор, главное чтобы человек был хороший. Желательно ещё и поцреот. :D

Ляшко президент - это снимайте штаны, готовьте попу!
Ну да, тут же сходка мазохистов, или не?
Даже не сомневайтесь, если дорвется до власти, то дров наломает немеряно, не забывая попутно извращённым способом трахнуть Украину по самое неболтайся, объявить войну Путину и разрешить однополые браки для полной интеграции сами знаете куда. Никто не уйдёт неудовлетворённым.


умные осознают отсутствие кандидата в президенты...
Может умные плохо ищут?
 
Проголосую за Ляшко. Все остальные сливают Украину. Нужен президент патриот.
 
Проголосую за Ляшко. Все остальные сливают Украину. Нужен президент патриот.
Гуляет информация, что Ляшко взят в плен и находится в руках донецких повстанцев.
В таком положении президентство Ляшко иллюзорно. А жаль.

Гаврош.
 
Назад
Зверху Знизу