• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Любимое место кота. Немного позитива.

Оставили одного на двое суток дома.... на кухне на стояла пиала со всякими специями, чесноком, итд. пластмассовая - перегрыз пополам и половину принес мне на подушку. При том шо корма ему было оставлено достаточно
 
сьогодні каву пили

судя по выражению лица кава - не очень :D

Оставили одного на двое суток дома.... на кухне на стояла пиала со всякими специями, чесноком, итд. пластмассовая - перегрыз пополам и половину принес мне на подушку. При том шо корма ему было оставлено достаточно

кто - кот?
 
судя по выражению лица кава - не очень
та то я ще не всі фотки виклала. я зранку просто абаржалась з нього:D. він ніколи на столі в кухні не валявся, хоча в інших кімнатах дуже полюбляє. а тут прийшло і вляглося. спочатку в одному вуглу, а потім в інший переліз, воняло йому мабуть.:D потім взагалі став його нюхати,:іржач:добре хоч лапою зі столу не скинув. але ж кава гаряча, тому мабуть і ліцо таке.:D

Я тоже с молоком не люблю...
а я тільки з молоком і без цукру.:кава: обожнюю каву,:любов: не можу від неї відмовитись.:)

Оставили одного на двое суток дома.... на кухне на стояла пиала со всякими специями, чесноком, итд. пластмассовая - перегрыз пополам и половину принес мне на подушку. При том шо корма ему было оставлено достаточно
атамстіл! а шо? нічого було дітьо само залишати, йому ж скууучна!:D
 
одно из любимых мест
 

Вкладення

  • спит.jpg
    спит.jpg
    43 КБ · Перегляди: 224
До кучи:
 

Вкладення

  • IMG_4646.jpg
    IMG_4646.jpg
    49.7 КБ · Перегляди: 209

:)

Особенно, когда зимой затемно нужно вставать, и выходить в промозглую улицу... А оно свернулось таким сладким калачиком, и посапывает!!! :D

:rolleyes:

Вот мой, кстати... :)

c1f762430ad9.jpg
[/URL][/IMG]
 
Останнє редагування:
:)

Особенно, когда зимой затемно нужно вставать, и выходить в промозглую улицу... А оно свернулось таким сладким калачиком, и посапывает!!! :D

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Зая, а помощник у вас класснючий!
 
Бывает как потопчется по клавиатуре, так специально не сделаешь. перестал работать тачпад. Этож надо было нажать обновременно Fn+F9
о у меня тоже такое было))) предположить не могла шо тачпад отключило мое котэ))думала всё капец ноуту)))

сьогодні каву пили
моя теж любить каву
 
Вот так почти каждый вечер дрыхнет со мной)
 

Вкладення

  • IMG_20160328_184241.jpg
    IMG_20160328_184241.jpg
    21.3 КБ · Перегляди: 282
Назад
Зверху Знизу