Пыльники бюджетных вилок?

Статус: Offline
Реєстрація: 29.05.2009
Повідом.: 221
Пыльники бюджетных вилок?

Подскажите где можно взять пыльнички с пружинкой или их подобие? Пыльников совсем нет смазка пропадает за 2 дня. Из чего можно сделать? или есть какие автомобильные подходящие?
 
ніде ти не візьмеш пильників таких,окрім як дерибану іншої вилки
сальники можна виготовити,але за відсутності нормальних направляючих,працювати вони не будуть

ще можна зшити штані на вилку,що закроють ноги й не дадуть потрапляти бруду у вилку,який зітре усередині направлючі у пил


у свою я налив масла у штани,які перед цим знизу загерметизував,й перед кожною поїздкою перевертаю вел на кілька секунд.трохи нижче направляючих просверлив отвори для зтравлювання повітря з ніг при роботі вилки,закриваю їх тканевими кільцями,у них же підливаю масло.
мінус - тече з ніг масло(збираю його тканевими кільцями на штанях між горилою й вібрейками).плюс - на рідкому маслі за відсутності травки з-під та у пильник навіть моя простенька вилка працює заєбісь(якщо так можна сказати - демфера немає.філи пішли нахуй - я не їзджу по горах) й не засирається.
 
Останнє редагування:
Подскажите где можно взять пыльнички с пружинкой или их подобие?

Может попробовать сформировать пыльник прямо на ноге вилки с помощью аквариумного или авто силикона? :незнаю:
Походу должен получится пыльник аналогичный тому что был (хоть и не такой аккуратный :d), но только полимеризовавшийся от воздействия воздуха, а не от высокой температуры. :)


З.Ы. Сам такое делать не пробовал. Скорее мысли вслух. ;)
 
Спасибо, прикольная идея,подумаю может и попробую))
 
Не знаю как там с велосипедными вилками (ещё не разбирал), но на вилку скутера хорошо подошли резиновые "гармошки" то ли от "Таврии", то ли от "Запорожца". Я не знаю, где в Таврии она применяется, но выглядит как резиновая гофра, у которой с одной стороны маленький диаметр, а с другой стороны большой.
Ну или что-то мотоциклетное
522.jpg


Кстати, на той же Хонде на передней вилке тоже были эти дебильные сальнички с пружинкой. Тоже дерьмо.
 
Гофры смотрятся не красиво. =)
 
Не знаю как там с велосипедными вилками (ещё не разбирал), но на вилку скутера хорошо подошли резиновые "гармошки" то ли от "Таврии", то ли от "Запорожца". Я не знаю, где в Таврии она применяется, но выглядит как резиновая гофра, у которой с одной стороны маленький диаметр, а с другой стороны большой.
Ну или что-то мотоциклетное

повністю від пилу вони не захистять
взагалі без пильників направляючі зітруться швидко всеодно
але ця гофра у додаток до штатних пильників = буде дуже довго бітати вилочка

взагалі я нарешті з регідою вел узяв,поки нормально не їздив бо холодно,блять:),але таке полегшення відчувається за відсутністю амортизованої вилки
 
Тебе нужно напыльники или сальники
 
Назад
Зверху Знизу