Вибори міського голови м. Харкова

Выборы мэра Харькова 2015


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2426
Usm, як пояснюється офшорна прокладка "Гольф-Стрім" у співвласниках компанії сапронова "Форс-С"?
 
ну не факт, что запишешься или верней встреча состоится, а вот спам имеет место быть...

почему не факт? оин происходили каждый день, а по пятницам регулярно открытые - 18.30, Харьков-Палас, зал "Харьков", вход свободный.

сегодня планируют на встрече этой подписать договор, - с вашей подачи, если я не ошибаюсь
 
Я у них сегодня "пакетик" взял - так там бумажки просто с рекламой, что эти кандидаты под этими номерами. И никакого "примера правильного заполнения"

вообще-то речь шла о том, что такие листочки раздают сотрудниками коммунальных предприятий
 
судя по всему всё решат голоса тех людей которые проголосовали за нижнюю строчку
либо проголосуют за всех, либо выберут из двух зол меньшее)
 
Плиз. Кто-нибудь знает номера партий в бюллетенях для голосования. Знаю, что их будет три (розовый - за мэра, желтый - в горсовет, зеленый - в облсовет). Спасибо.
 
один я в курсе что за любого из кандидатов можно проголосовать любое кол-во раз?)
 
Об окружении кернеса в материале НашиГроші "
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
". Пофамильно.

Ну, а тепер нагадаємо, «хто ці всі люди» [окружение Кернеса]. Говоримо «нагадаємо», бо ці 10-15 прізвищ фігурують мало не у всіх цікавих справах. Просто ротуються одні на інших.

Засновниками ТОВ «Триумф-буд» є Ольга Солоп, Віталій Печура, Станіслав Двоскін, Віталій Ткаченко.

Ольга Солоп є співвласницею ТОВ «Фьорд», яке контролює «Кінний ринок». Також вона є бізнес-партнером сина мера Харкова Генадія Кернеса Даніїла Прівалова. Їхня спільна фірма ТОВ «Фірма «Діана» володіє ринком «Сумський» у центрі Харкова. А крім того, була однією з засновників ОК «ЖБК «Триумф», який володіє маєтком Добкіна у Лісопарку.

Віталій Печура разом з Солоп входить до складу засновників ТОВ «Діамант 2006», директором і співвласником якого є Анатолій Челобітчиков – партнер дружини мера Харкова Геннадія Кернеса Оксани Гайсинської по ТОВ «Рівлад, ЛТД». До цього року, частка Гайсинської була записана на самого Кернеса.

Владислав Ткаченко – ще один співвласник ТОВ «Фьорд». Крім того, він був партнером керівника міської реєстраційної служби Олега Дробота по ТОВ «Компанія «Дніпро Інвест».

Станіслав Двоскін був відомий як керівник ТОВ «Ринок сільгосппродукції «Лелека». Ця фірма мала б стати оператором ринку сільгосппродукції, які за часів Януковича будували по всій країні. Власниками цієї фірми є ТОВ «КУА «Фінекс-Капітал» – ще одні партнери Даніїла Прівалова по Сумському Ринку. Крім того, «Фінекс» – також є серед засновників ТОВ «ДБК «Уровень», компанії яка щорічно отримує від міської ради підрядів на десятки мільйонів.

Власниками ТОВ «Дімаріс» є той самий Владислав Ткаченко, Андрій Шаптала та Олександр Коровкін.

Андрій Шаптала є комерційним директором парку Горького. Крім того, він є засновником близько десятка «кооперативів», які безкоштовно отримували землю ід міськради.

Олександр Коровкін – це партнер Шаптали по ОК «ЖБК «Бархани» й Ольги Солоп та Даніїла Прівалова по Сумському ринку.

Засновниками ТОВ «Харківський центральний ринок торгівельний майданчик є Медведєв та Наталія Романюк.

Саме Юрія Медведєва офіційно називали директором «Центрального ринку». Він був також засновником ТОВ «Кінний ринок» . Медвєдєв був керівником низки інвестиційних фірм, які знаходилися в Харкові за однією адресою – Набережна Нетіченська,14. Засновником очолюваних ним фірм, які зараз знаходяться у стані ліквідації, виступало ТОВ «Регіональний інвестиційний центр». В свою чергу ця структура була заснована ТОВ «КУА «Фінекс-Капітал» Ігоря Когута та Лади Крімерман, які є партнерами сина Генадія Кернеса Данила Прівалова по ТОВ «Фірма «Діана».

Зараз Юрй Медведєва є кандидатом в депутати Харківської міськради від партії «Відродження», першим номером списку якої йде Генадій Кернес.

Ми так детально розписуємо прізвища цих успішних бізнесменів зовсім не від заздрості. Навіть навпаки. Ми просто хочемо показати, що це місто є справді лояльним до малого і середнього бізнесу. А саме ці люди – є яскравим уособленням системи, яка побудована у Харкові. Системи, яку збудував мер.

E%D0%BA-%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80.jpg


===========================
АПД: кстати, если кто-то ещё не пробовал. Попробуйте на сайте НашихГрошей через поиск проверить Сапронова. В выдаче будет 1 материал за 2011 год, в котором Сапронов упоминался в связи со следующим комментарием: "Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, 20 травня на вулицях Харкова та області з’явилися 10 бігбордів з оновленим переліком підприємств, які виплачують своїм працівникам заробітну плату нижче встановленого державою мінімального рівня. На «дошки сорому» цього разу потрапили 15 підприємств, у том числі ТОВ «Модерн-ХХІ»." (с)
 
А так?
Тобто, мало того, що він вивозить українську робочу силу

Что плохого в том, что он обеспечивает людей работой?
Причем - не массажистками в сауну.
Тут больше вопросов к тем, кто у нас обеспечить людям работу и адекватную зарплату не может
 
Кстати, если кто-то ещё не пробовал. Попробуйте на сайте НашихГрошей через поиск проверить Сапронова.
Його бізнес полягає у тому, щоб переправляти людей у ворожу росію, щоб ті працювали на газпром. Решта бізнесу у нього на території ворожої росії, якщо не рахувати Форс-С, який виводить кошти на віргінські острови, та кілька стандартних компаній для його співучасниці, тобто, дружини, типу турагенцій, піар компаній, тощо. Увесь цей хлам він позначив назвою "студбуд-холдинг", і не дарма, бо якщо його бізнес на росії закриють - він залишиться без джерел для розпиття вин за 22 тисячі євро, колекціонування, власного бентлі, та інших радощів малограмотних жлобів, які попали у струмінь в лихих 90х.

Что плохого в том, что он обеспечивает людей работой?
Причем - не массажистками в сауну.
Тут больше вопросов к тем, кто у нас обеспечить людям работу и адекватную зарплату не может

Ти дійсно хочеш, щоб я розповів як такий бізнес шкодить Україні і чим він відрізняється від нормального рекрутингу, скажімо, у польщу? Чи ти сам здогадаєшся?

Я вже мовчу про те що він є підрядником Газпрому, а не просто абстрактного російського бізнесу. Тобто працює на путінський клан.
 
Вот такие бумажки раздают посетителям в Горэлектротрансе. "Бюлетень, заполненный иначе, считается недействительным!":D

Интересная бумаженция кстати, я имею в виду с точки зрения возможных судов по ней - процесс по ней был бы интересным и боевым.
т.е. ИМХО вроде бы и предвыборная агитация тут присутствует, в понимании закона о местных выборах, но с другой стороны это вроде как такая себе разъяснительная работа как заполнять квадратики в бюллетене (крестик или галочка и никак иначе), а то что "примером" послужило видродження с кернесом напару, так это только совпадение :)
 
Останнє редагування:
Його бізнес полягає у тому....
якщо його бізнес на росії закриють - він залишиться без джерел...

:D

"Учітесь, читайте..." (с) Шевченко.
и я вам говорю вслед за ним: читайте учебники, учитесь...
 
Кстати, если кто-то ещё не пробовал. Попробуйте на сайте НашихГрошей через поиск проверить Сапронова
Вы же понимаете, что для oxiumoronа нет авторитетов? :) если он сказал - Сапронов брехун - значит брехун. Ведь разочаровываться ой как не хочется. Хотя в чем он брехун? хз.
 
:D

"Учітесь, читайте..." (с) Шевченко.
и я вам говорю вслед за ним: читайте учебники, учитесь...

Дурень, який продинамив усі гострі питання щодо свого роботодавця, через брак елементарної освіти, буде мені ще щось про читання розповідати :D
 
щоб переправляти людей у ворожу росію, щоб ті працювали на газпром.
а Вы хоть с одним из этих "рабов" общались? Сходите на О.Яроша и у них спросите :) расскажите им, о том, что оказывается их "грязно использует в своих корыстных целях" Сапронов :)
 
Останнє редагування:
Хотя в чем он брехун?
Він обіцяв у 2009 не вступати у ПР, але вступив.
Обіцяв працювати для людей у 2010, коли балотувався до обласної ради, але вже півтора року під час війни не відвідує робоче місце.
Виводить гроші з країни через офшор, занижуючи власний прибуток та не сплачуючи податки.
Обіцяв не працювати у виконавчій владі, але став заступником добкіна у облраді.
Обіцяв побудувати "Село майбутнього" але так нічого і не побудував за 3 роки.
Обіцяв не йти на вибори мера, але йде на них.
Обіцяв,що Гєпа не матиме конкурентів, а тепер розповідає що головний конкурент - він.

Це патологічний брехун, який бреше частіше ніж каже правду, бо такі як ти для нього - сміття та "чєрнь".
 
Ти дійсно хочеш, щоб я розповів як такий бізнес шкодить Україні і чим він відрізняється від нормального рекрутингу, скажімо, у польщу? Чи ти сам здогадаєшся?

Да вот как-то не получается. Люди, специалисты, обеспечены работой, а не на рынке торгуют всякой хуитой по 5 гривен, получают деньги, ввозят в страну валюту, тратят эти деньги тут. Ну вот не вижу я в этом ничего плохого. Причем, он за подбор персонала тоже получает деньги оттуда сюда. Вот если он налоги не все с этого платит - вот тут надо ипать.

А чем отличается от работы в Польше - ну, очень интересно узнать, расскажи. А я сравню с тем, как знакомая ездила в Испанию на заработки лет 5 назад и что она мне рассказывала:)
 
Назад
Зверху Знизу