Превед Шлёма

так они тонкие
 
и еще дорогие
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

по сравнению со строительными
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А ці чим погані?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



пс - що тут за модер який дивний. Ліпить бали за фігню, потім вишукує старі пости, де хоч до чогось можна докопатись, та знову ліпить бали.
 
Останнє редагування:
Приставка "вело-" в наименовании товара действительно автоматически раздувает цену как минимум раза в 3, а то - и в 5..7.
Это да, потому девушке для велосипеда купил за 200 грн мягкие текстильные мотокроссовые перчатки Vega.
 
Ну і у мене та ж фігня - все життя проїздив без і не можу їздити у ньому.
Хтось заперечить звичайно, але ж так і на ролах виходить треба лише у шоломі, да й ходити краще теж в ньому - буває кульгають люди й головою об бардюр падають. Да що там, і спати краще все ж у шоломі - ну може ж теоретично ліжко розвалитись, а під ним, під головою, шмат бардюрної цегли.



От вам сьогоднішня пропозиція перчаток. Не зимні.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
От вам сьогоднішня пропозиція перчаток. Не зимні.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Мутный сайт какой-то... Цена - в рублях, бесплатная доставка - в Украину..?
 
"Мутный сайт какой-то" - ти серйозно?
 
"Мутный сайт какой-то" - ти серйозно?
Абсолютно. Мутнее не видел еще.
Это вот -- на каком языке-то?!

Non-Slipметров слово долгие велосипедные перчатки амортизацию велосипедных перчаток полные пальцы для ветрозащитные, защита

Ну вот: теперь еще и в гуглевских баннерах начало тулить с этого "мегасайта" силиконовые сиськи :-(
Повбывав бы.
 
Мінімум 90% побутового шопінгу** за бугром здійснюються на аліекспрес. Ну а те, що тобі підсунуло хуйлорублі - ну спитай у своїх браузера та провайдера за невірне геопозиціювання.

Постав ручками бакси та перейди на інтернаціональну версію сайту. Локалізації примусово гуглем перекладаються і відімкнути це неможливо.
У мене все у долларах та на інгліші.


** і не тільки побутового. Електронні компоненти теж там беру у 90% випадків.
 
Ага, доставку, значит, "спозиционировало" правильно, а валюьту - "как пришлось" :)

Ну его нафик.

Проще сходить на базар и купить пару нормальных шерстяных перчаток за 20 гривень.
 
А якщо нормальні треба? Ціну у наших магазинах ти знаєш, ціну там я показав. Ну і так з усім. Я вже дуже давно майже все купую за бугром.
 
Ага, доставку, значит, "спозиционировало" правильно, а валюьту - "как пришлось" :)

Ну его нафик.

Проще сходить на базар и купить пару нормальных шерстяных перчаток за 20 гривень.

Я сегодня получил жала для а-ля Hakko-вского паяльника, а потом обнаружил на нем трещину в пластиковой гайке, которая гильзу крепит, ну и полез на Али искать сменные и тоже охуел от цен в деревянных, хотя флажок в профиле жовтоблакытный. Но потом валюту переключил и успокоился.
 
Поспрашивал на работе про этот "алиэкс". Один нашелся, кто там покупает :)
Только говорит, что покупает только "не для себя": если кто просит - находит товар, и берет, оплачивая с карточки покупателя :)
Ибо чего б там не говорить, а сайт, который для оплаты требует номер карты, ФИО владельца, срок действия и CVV2 - он стрёмный какой-то, как по мне. И нормальную карту там светить при таких раскладах лично я б тоже не рискнул.

А якщо нормальні треба?
Так а чем плохи шерстяные перчатки-то? Разве что отсутствием понтов :)
 
Поспрашивал на работе про этот "алиэкс". Один нашелся, кто там покупает
Только говорит, что покупает только "не для себя": если кто просит - находит товар, и берет, оплачивая с карточки покупателя
Ибо чего б там не говорить, а сайт, который для оплаты требует номер карты, ФИО владельца, срок действия и CVV2 - он стрёмный какой-то, как по мне. И нормальную карту там светить при таких раскладах лично я б тоже не рискнул.
Это да, и палку никак прикрутить не могут, видать неспроста это.
Хотя, все эти криденшалы, м.б. за исключением ФИО владельца - все платежки просят:rolleyes:
Там не в самом сайте беда, а в кидалах-продаванах и ебанутой политике оспаривания кидалова.
 
Так а чем плохи шерстяные перчатки-то? Разве что отсутствием понтов
Тим, що продуваються. А якщо три штуки вдівати - занадто товсті виходять та не зручні. А так гуд звичайно.



Хотя, все эти криденшалы, м.б. за исключением ФИО владельца - все платежки просят
Там не в самом сайте беда, а в кидалах-продаванах и ебанутой политике оспаривания кидалова.
Номер картки, ім'я тримача, строк дії та цвв код - реквізити картки, необхідні для оплати нею без наявності, і від цього нікуди не дінешся. Боїшся - не відкривай взагалі картковий рахунок. А краще й з дому не виходь взвгалі - а то ще цегла впаде.
Інтернет надає величезні можливості, а ви все "на базарі бавовняні". Да нахуй мені це лайно базарне не потрібне. В інеті купує весь світ, як і весь світ може "розрекламувати" тих, хто кидає, і цю "рекламу" вже ніякі сили з гугло-кеша не викинуть.

Невже є випадки найобу з алі чи навіть шахрайства? Других я взагалі не бачу, ну а з першими буває шлак неякісний звичайно, але дуже рідко. Навпаки навіть - найчастіше якість краща, ніж чекав. Так, слати нахаляву другий раз навіть у разі своєї помилки( наприклад наплутали з розміром) не хочуть, як амазон, наприклад, але знову ж таки - дуже рідко це буває, а провалити за собівартістю на ХФ ноу проблем.
 
Останнє редагування:
Невже є випадки найобу з алі чи навіть шахрайства? Других я взагалі не бачу, ну а з першими буває шлак неякісний звичайно, але дуже рідко. Навпаки навіть - найчастіше якість краща, ніж чекав. Так, слати нахаляву другий раз навіть у разі своєї помилки( наприклад наплутали з розміром) не хочуть, як амазон, наприклад, але знову ж таки - дуже рідко це буває, а провалити за собівартістю на ХФ ноу проблем.
Немає випадків, чо доебался?
Я человеку отвечал, которого эти формы в платежках напрягают. Меня не напрягают, например.
Хотя, знаю таких, которые для всяких Али отдельные карточки заводят, их дело.
 
Тим, що продуваються.
А-а-а, ну если кому дует - тогда да, деваться некуда. Придется брать "настоящие", ясен перец :D
Говорят - неопреновые, которые для дайвинга, в этом случае исключительно хороши. Не стану даже смотреть, скоко они стоють.
 
Останнє редагування:
Ну ти ж їздиш і прекрасно знаєш, що вітер гірший за холод.
 
Назад
Зверху Знизу