Поліція трахнула Ромку Патлатого

Где то видео было у патлача, что его заставили открыть багажник а там было много бронежилетов! сказал ввез в ато, но чет после его ватной мамки я уже сомневаюсь что он их туда довез! это видео было 3-4 года назад! на тойоте!

ну а шо все правильно - в ато. а вот кому?...
 
Яж казав, ДТП з так званими активістами - це лише питання часу.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вечером 20 июня в Харькове случилось дорожно-транспортное происшествие с участием блогера Анны Кривуц, известной в Instagram под ником danger.ann. Об этом сообщила бывшая сотрудница патрульной полиции

bba5ab.jpg

1.12 проміле - ось такі у нас борці за закон :незнаю:

Хоть би патлатий сам випилювався.

Ця сволота ніби то провокує поліцію, а страждають добропорядні люди :незнаю: Те про що я вже 100500 разів казав.
 
забыл дописать что у нее тачка на бляхах литовских:D страховая возмещать ничего не будет так как была бухой за рулем!
 
Хоть би патлатий сам випилювався.

Ця сволота ніби то провокує поліцію, а страждають добропорядні люди :незнаю: Те про що я вже 100500 разів казав.

кто из тех кто у Ромы авто забирал нормальный? что ж полицейские + прокурорские в суде языки в жопу засунули?
 
кто из тех кто у Ромы авто забирал нормальный? что ж полицейские + прокурорские в суде языки в жопу засунули?

патлатий з авто - небезпечний
патлатий в метро - норм.

той хто пересадить його на метро\автобус - буде красавчиком, яким чином це буде зроблено - мене не хвилює, хоть фізично, хоть законно, хоть не законно
 
витратили кошти платників податків, шоб превселюдно обісрацця у суді
 
витратили кошти платників податків,
щоб на тиждень позбавити порушника авто, а також блокувати його провокації на дорозі, від яких можуть постраждати добропорядні громадяни.

Велика дяка таким поліцейським! :клас:

Що, патлатопідписники, не звернули увагу що за цей час жодного роліка з провокаціями?
Всрався Алєксєєнко :браво:
 
щоб на тиждень позбавити порушника авто, а також блокувати його провокації на дорозі, від яких можуть постраждати добропорядні громадяни.

Велика дяка таким поліцейським!

Що, патлатопідписники, не звернули увагу що за цей час жодного роліка з провокаціями?
Всрався Алєксєєнко
але чомусь вивертать штанці побігла сторона звинувачення, так і не досидівши до кінця судового засідання
 
але чомусь вивертать штанці побігла сторона звинувачення, так і не досидівши до кінця судового засідання

Мене цікавить безпека на дорозі.
Наскільки я знаю кримінальну справу ніхто не закрив.
Просто патлатка розплакалась та виклянчила авто на відповідальне зберігання.
 
Кто ж доктор єтим копам если они нормально работать не умеют
 
Шакалы способны только спирт в драггер добавлять.
 
Шакалы способны только спирт в драггер добавлять.

:рл:

Яж казав, ДТП з так званими активістами - це лише питання часу.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вечером 20 июня в Харькове случилось дорожно-транспортное происшествие с участием блогера Анны Кривуц, известной в Instagram под ником danger.ann. Об этом сообщила бывшая сотрудница патрульной полиции

bba5ab.jpg

1.12 проміле - ось такі у нас борці за закон :незнаю:

Хоть би патлатий сам випилювався.

Ця сволота ніби то провокує поліцію, а страждають добропорядні люди :незнаю: Те про що я вже 100500 разів казав.
 

а ти що не знаєш свої права щодо процедури на стан сп'яніння?

Чому за 10 років я жодного разу не дув в драгер?
Може ти якийсь не фартовий чи щось на лобі написано? Може там до церкви сходити свічку поставити за протокол?
 
а ти що не знаєш свої права щодо процедури на стан сп'яніння?

Чому за 10 років я жодного разу не дув в драгер?
Може ти якийсь не фартовий чи щось на лобі написано? Може там до церкви сходити свічку поставити за протокол?

Ніхто не зобов'язаний знати процедуру, крім поліцейського, який зобов'язаний чітко її дотримуватися. Інакше це самовправство, шахрайство, зловживання службовим становищем, перевищення повноважень, порушення присяги, і просто підлість.
Мені також не змушували дути в драгер десь до 2016 року, як і одного родича, у якого водійський стаж 40 років, бо ніхто не курує п'яним.
Але з новою поліціею щось пішло не так.
 
Мені також не змушували дути в драгер десь до 2016 року, як і одного родича, у якого водійський стаж 40 років, бо ніхто не курує п'яним.
Але з новою поліціею щось пішло не так.
оооо))) нова поліція гірша за стару міліцію. отакої!
 
Берем сладкую булочку и кофеек и наслаждаемся просмотром. Заключительная часть.
-=X-RAY=- , а ти бери вогнегасник та гаси пукана :D
 
Назад
Зверху Знизу