Привет из Америки! :)

2 slash

ні. і прошу мені не тикати.
не вірю, що людина, яка розуміє "нормальну українську" буде серйозно питатись про етимологію виразу "мати рацію". чи то не ви мені хамите, шановний?
 
Абсолютно не хамлю и не понимаю, как и мои родители, например, происхождение некоторых украинских слов (хочу напомнить, что я из русскоязычного Харькова).
Так что я не понимаю происхождения слов "мати рацiю", "слухавка", "мапа"
 
Vujko сказав(ла):
і я вам про те саме! то й скажіть: "шановне панство, я проголосувала за бидлоту неписьменну тому що мені було ліньки думати, а добрі люди підказали" :)


Вот это и пугает, что жители восточной Украины могут в один момент превратится в " бидлоту неписьменну"...
 
2 slash

я й забув, що я з українськомовного місяця!
а краватка, фіранка, лещети, щелепа, капелюх, стриха, плай, майдан і ще тисячи слів в українській мові, що вони не нагадують якихось російських слів, вони вас не цікавлять? лише ці самі три?

а зрештою це — offtopic.
 
Останнє редагування:
Турист сказав(ла):
Вот это и пугает, что жители восточной Украины могут в один момент превратится в " бидлоту неписьменну"...

всі можуть! треба мати здібності "єдиного і послідовного" — і тоді все в ваших руках! :)
 
Vujko сказав(ла):
я й забув, що я з українськомовного місяця!
а краватка, фіранка, лещети, щелепа, капелюх, стриха, плай, майдан і ще тисячи слів в українській мові, що вони не нагадують якихось російських слів, вони вас не цікавлять? лише ці самі три?

Именно так. Эти - самые яркие и мне непонятно, почему они стали употребляться.
 
Slash сказав(ла):
Именно так. Эти - самые яркие и мне непонятно, почему они стали употребляться.

коли стали? що ви знаєте про українську мову щоб говорити про етимологію чи словотвір?
 
Vujko сказав(ла):
коли стали? що ви знаєте про українську мову щоб говорити про етимологію чи словотвір?

Я прекращаю с Вами общаться.
Не хочется строить предположений про Вашу национальность, но мне надо описать всю свою биографию и напистаь многостраничный труд, чтобы получить ответ на простой в принципе вопрос ?
Не хотите отвечать - ваше право.
Я разбираюсь в компьютерах - когда мне задают вопрос, я всегда на него отвечаю или честно говрю, что не могу/некогда.
 
Вот, Гастелло, почитайте, что говорит «пророссийский» Янукович.

Посилання видалено

Я не дозволю, щоб будь-які ініціативи, будь-які кроки зашкодили розвитку української культури та української мови, як культури і мови корінного народу нашої держави.

...

Одним з пріоритетів зовнішньої політики України залишатиметься реалізація її європейського вибору. ЄС є і буде стратегічним партнером України.
Ми маємо єдині коріння цивілізаційної самоідентифікації: ми європейці.
Україна вітала розширення ЄС на схід, після якого Євросоюз став найбільшим зовнішньоторговельним партнером нашої держави. Політика євроінтеграції є для України природнім і незворотнім процесом.

...

Важливим пріоритетом нашої зовнішньої політики залишатиметься розвиток відносин із Сполученими Штатами Америки

...

Співробітництво в рамках ЄЕП (а на країни учасниці Угоди – Росію, Казахстан, Білорусь припадає понад 30% зовнішньоторговельного обороту України...При цьому, таке співробітництво в жодному разі не означає відхід від стратегічної мети України – європейського вибору.

...

Тому сучасна воєнно-політична обстановка та інтереси національної безпеки України зумовлюють необхідність поглиблення відносин з НАТО як найбільш вірогідним гарантом безпеки і стабільності в Європі.

...

Тому проголошений у травні 2003 року Україною намір вступу до НАТО був цілком логічним кроком
 
я вам вже відповів — етимологічний та тлумачний словники вам допоможуть. я не лінґвіст, я мовець. ви перечитайте ваше запитання про "мати рацію" — воно коректне? при чому тут "архаічний пристрій"? інших зв'язків не бачите? з латинським ratio наприклад?

>Я прекращаю с Вами общаться.

дякую красно.
 
Wolf сказав(ла):
Пан Вуйко! Дуже ви пихаті стали. Чи то ви тому у братів-адигєйців навчились? :-)

треба замислитись. тут воно саме в контексті було — не втримався :)

зи. треба казати "адигів" — бо вони ображаються :)
 
Vujko сказав(ла):
зи. треба казати "адигів" — бо вони ображаються :)
Здесь наверное тот же случай, что и "русские" и "россияне". То бишь - национальность и место проживания. :)
 
нє, вони просто адигі та й край :)
а з "русские" і "россияне" в російській мові таке, що краще й не починати :)
 
Strom сказав(ла):
Я уже неоднократно обращал внимание участников форума на одну особенность:
"Мне не приходилось встречать на этом форуме людей из Европы или Америки, кто был-бы за Юща."
ИМХО - мы живём в разных мирах - на курорте и на фронте разная жизненная философия.
Самое смешное, что если-бы я жил ны Украине, то скорее всего тоже проголосовал за Юща. Даже осознавая, что это типичный лохотрон и меня откровенно разводят(даже не особенно утруждаясь это скрывать).

Накануне голосования я написал в этом форуме, что победить должен Ющ - просто для того, что-бы все на практике все убедились какая это жопа для Украины - это единственное лекарство.

vpolne zdravo. Polnost'u soglasen.
 
2 Gastelllo
Ну вот, причинил тебе неудобства, считай попал в обязы. :-) Буду поддерживать светскую беседу.
Начнем с главного! В оранжевой "революции" для себя лично, вижу один теоретический плюс. А именно - возможное возобновление трансляций регулярного чемпионата НХЛ, которые заглохли несколько лет назад! Пока не закочился локаут и российскую лигу смотреть не скучно, но это же скоро закончится... А вам там зимой без НХЛ не скучно? :-)
 
Ну что же - это здраво. Здесь с етим тяжело - футбола не посмотришь, бокса на шару тоже - бой по субботам стоит 50 баксов примерно чтобы у тебя на телевизоре показало. Футбола реального вообше мало - надо покупать спец каналы, а иногда и нет его в предложении. Короче с этим жопа, много таких минусов безусловно. Поэтому кому интересен бокс - собираются в кучки и смотрят его в складчину. Хоккей - это в Канаде, в Америке не особо он популярен если честно.
 
Назад
Зверху Знизу