проблема с велокомпьютером

Статус: Offline
Реєстрація: 11.04.2007
Повідом.: 264
проблема с велокомпьютером

На вело компьютере при понижении температуры начало появляться черное пятно почти на весь экран, как немного отогреется на солнышке пятно исчезает, в чем проблема и как ее побороть?:confused:
 
купити новий
тему закривай
 
спасибо за предложение, но мы легких путей не ищем.
 
На вело компьютере при понижении температуры начало появляться черное пятно почти на весь экран, как немного отогреется на солнышке пятно исчезает, в чем проблема и как ее побороть?:confused:

Говённый ЖК дисплей - вероятно, рассчитанный исключительно на теплый климат. Советские часы "Электроника-5" тоже на морозе чернели нафик.

Простой способ побороть - выбросить, и купить новый комп.
Сложный - установить велокомп в обогреваемый бокс.
Третьего не дано ;)
 
а у мене з барабану за 50 грн нічого не темніє
після дощу великого тільки вода інколи під стеклом, а потім випаровується, що стекло пітніє зсередини, але продовжує працювати. при чому у "зануреному" режимі теж :)

єдиний мінус - інколи обнуляється сам. але тільки рази 2-3 на сезон, зате пам'ять тренує - повинен же я знати скільки наїздив, тож маю час від часу дивитися та запам'ятовувати загальний кілометраж, щоб потім додати до минулого обнуленого :)
 
что самое интересное 4 года отработал верой и правдой, при -20 было все гуд, а тут не понятно от чего такое началось
 
что самое интересное 4 года отработал верой и правдой, при -20 было все гуд, а тут не понятно от чего такое началось

В любом случае, это дефект ЖКД. Если есть возможность его поменять, не покупая другого такого же прибора - это и будет "сложный вариант" решения проблемы ;)
 
пятна если стоял в темноте в холоде потом на свет вывез проехался вот те пятно а еще батарейки на блютузном спидаке дохнут быстро в холод
 
На что вам тот спидометр, что вы там увидеть хотите? На дорогу смотрите лучше.
 
Открою страшный, наверное, тайн: на спидометре я ожидаю видеть расстояние, которое проехала моя "крыша" (вместе со всем остальным туловом), а также - скорость, с которой она это сделала.
А вы зачем интересуетесь?..
 
а ще там завжди перед носом годинничок :р

На что вам тот спидометр, что вы там увидеть хотите? На дорогу смотрите лучше.

а ти сходи у мото та авто розділи та в них попитай нахую їм спідометри, одометри, тахометри та усіляка інша хуята
 
а ти сходи у мото та авто розділи та в них попитай нахую їм спідометри, одометри, тахометри та усіляка інша хуята

Я каждый день на мотоцикле езжу. На спидометр посматриваю только чтобы сверить скорость с ограничительным дорожным знаком. Ездил без спидометра - вообще норм, меньше от дороги отвлекаешься, а скорость и так ощущается, это не в авто-коробочке. Одометром пользуюсь косвенно для измерения расхода горючего. Что тебе на велосипеде считать: расход колбасы?
 
Я каждый день на мотоцикле езжу. На спидометр посматриваю только чтобы сверить скорость с ограничительным дорожным знаком. Ездил без спидометра - вообще норм, меньше от дороги отвлекаешься, а скорость и так ощущается, это не в авто-коробочке. Одометром пользуюсь косвенно для измерения расхода горючего. Что тебе на велосипеде считать: расход колбасы?

-швидкість
я не знаю, як це пояснити, але швидкість чи її динамікаі перед очима допомагає рівно педалити( тримати каденс), перемикатися. при виході зпід горочки, коли їхав самокатом, допомагає - щоб розуміти яку швидкість втикати. чую швидкість звичайно, але буває, що треба глянути.

-загальний одометр
загальний кілометраж. ну куди ж без нього. новий ланцюг 1к км.

-час та кілометраж поїздки
рахує час активного руху( коли стоїмо не рахує). буває треба час засікти, скільки їхати кудись, чи дистанцію. де їзджу знаю, але ж буває треба

-годинничок
завжди перед очима годинник. найпотрібніша функція

от загалом і усе, що на тому компі потрібно. у мене знвичайний простий двустрочний. світить швидкість та час

ах ще в мене є другий "спідометр", він відраховує час до зеленого світлофора
 
нанотехнології
російською - самопал :)

таймер з двома виносними кнопками біля гріпс, що після натиснення відраховує час до нуля.2х7 індикатор, світить час ДО та наприкінці опційно блимає та пищить
кнопки дві - на два різних часу наших світлофорів. +- у кожного вже автоматично у голові вираховується

часто ж буває, що їдеш, бачиш вмикання червоного попереду, але відстань така, що за теперішньої швидкості до світлофора однозначно доїдеш до зеленого. починаєш гальмувати, сильніше, сильніше - зелений, а ти, блять, далеко ще від світлофора. або навпаки сильно не гальмуєш, чекаєш, що от от, а він, сука, все не вмикається, маєш доволі різко зупинитися під світлофором, і ледь повністю зупиняєшся, стаєш на ноги, він перемикається. от ця моя штука дає можливість усього цього уникнути - одним натисканням кнопки вказівним пальцем на корпусі гальмівного важеля
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу