Вести с передовой: "Полуголодные и безоружные смотрим, как враг стягивает танки"

Жертв много? Если мало - то пусть злодеи патроны переводят и стволы расшатывают. Радоваться надо.

Правильно!!! 1, 10, 200 человек это всё хуйня.... это всего лишь мясо!!! Бабыещёнарожают!!! Мы же не дикая Педораша!!! У нас другой подход!!!! Демократический!!!! И нас весь мир поддерживает!!!! На словах!!!
 
Правильно!!! 1, 10, 200 человек это всё хуйня.... это всего лишь мясо!!! Бабыещёнарожают!!! Мы же не дикая Педораша!!! У нас другой подход!!!! Демократический!!!! И нас весь мир поддерживает!!!! На словах!!!
Чувак, у тебя клавиша восклицательного знака дребезжит, клаву менять пора :D
 
не западает. То он так негодует...
 
не западает. То он так негодует...
Та ты шо? :D А я тут ему советы добрые раздаю...
Ну тогда другой дам: чувак, береги нервы. Свои все и мои глазные, раздражает их такое количество повторений :D
 
Зам. командира 30-ки ответил:
У суботу, 28 листопада на сайті газети "Факти" з'явилась стаття Леніни Бичковської, яка була написана зі слів військовослужбовця 30 омбр про голодних, застуджених і практично беззбройних солдат нашої частини.
Товариші журналісти, припиніть нарешті писати дурниці зі слів тих військовослужбовців, яких у військовій частині менше одного відсотку! Адже саме вони з Вашою допомогою успішно дискредитують нашу частину. Дивує, як Ви, знаходячись на відстані, можете публікувати таку неправдиву інформацію лише зі слів. Ви розумієте, що за цим стоїть звинувачення десятків, сотень військовослужбовців в тому, що вони неналежним чином виконують свої обов'язки? Одне добре, ворог завдяки Вам буде дійсно недооцінювати нас, що нам на руку. Але ж які після цього враження про бригаду у громадськості?
Бажаєте побачити дійсний стан справ в колективах? Будь ласка, встановленим порядком сплануйте роботу на позиціях. Зустрінемо Вас у віддаленому штабі того батальйону і на будь-якій бойовій машині подолаємо тих "30 км" до переднього краю за 7 хвилин. Ви переконаєтесь, що 30-та найкраща, і люди у нас найкращі, і ніхто нікуди не тікає, і техніка є, і зброя є, і по зубах противнику дамо.
Просимо Вас, хоч Ви, журналісти, не підтримуйте панікерів. Адже саме такі першими і покинуть поле бою, дай їм хоч найсучаснішу зброю.
Так, гаряча їжа три рази на день. Так, раціон не розкішний. Але напівголодні..! Ми не знаємо, хто тут може бути голодним чи напівголодним. Таких немає!!!
Так, противник періодично веде вогонь в напрямку опорних пунктів. Умови мінських домовленостей нами виконуються в повній мірі. Проте, якщо буде загроза життю військовослужбовців, то відповідь не забариться.
Командування батальйонів та військової частини завжди готове вислухати скаргу, розглянути проблеми військовослужбовців і вирішити їх. Проте дехто вперто намагається ігнорувати цей момент і "біжить" до журналістів, повідомляє їх про недійсні проблеми, які дуже легко перевірити та спростувати.
А проблеми звичайно ж існують. Але це точно не проблема "полуголодных, простуженных и практически безоружных" солдат.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Та ты шо? :D А я тут ему советы добрые раздаю...
Ну тогда другой дам: чувак, береги нервы. Свои все и мои глазные, раздражает их такое количество повторений :D

Потомучто, сцуко, я личность и у меня рука тяжолая:D

правилами форума это не запрещено, а я так привык писать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)


Тем более это не так отвратительно, как пердёж Оксимурона!!!

ЗЫ Я не бухаю, я дизинфицирую душу!!!

Ик....

Печень ему пора менять :D
Он же бухой.

ЗЫ Та ёптить, ты что мой папа??????

Или ты пытаешься в этой стране дожить до пенсии!???????:іржач::іржач::іржач:

А за совет спасибо, надо пойтить бухнуть!!!!:D
 
Назад
Зверху Знизу